Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

xBox 360 Neapsisprendžiu...


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
10 atsakymai į šią temą

#1
Hetfield

Hetfield

    Rimtas

  • Veteranas
  • 272 Pranešimai

Sveiki gyvi, jeigu gyvi..

 

Neapsisprendžiu iš kur pirkti xBox 360, pirma norėjau iš avitelos, bet draugas sako pirk iš kitos šalies, kadangi pigiau gausis.. Nu aš jau žiūriu intike kur pirkti, bet pamačiau, kad yra xBox Slim 4GB, xbox360 SLIM FORZA4+WITC2, xbox360 SLIM 4GB W/KINECT W/AD, xbox360 SLIM 4GB Slim LT 3.0 + KINECT ir dar dafiga šūdu tokių... Tai va galit man paaiškint ką reiškai ir kuri rekomenduojate pirkti...

P.S. Man reik tokio, kad galėčiau online žaisti, būtu atrištas ir atminties normaliai (250GB..). Ačiū iš anksto..

 

   
  • 0

#2
Eazy

Eazy

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai

As pirkau is Avitelos. Pirkau xbox 360 slim. Labai geras dalykelis... Kinect neapsimoka. Is uzsienio draugasp irko tai lazeriai susikniso... Kas toliau.. Toliau patariu neatlauzineti xboxo ir zaisti su legaliais zaidimais. Turiu tinklapi kur metu laikotarpui gali uzsisakyti Xbox Live Gold ir zaisti Multiplayer bei narsyti siustis ir visa kita... Kodel neatlauzineti? Todel nes buna tam tikros dienos kai vyksta visu tinklu patikra sistema uztinka nelegalus ir blokuoja xboxa, man taip buvo, todel pirkau antra xboxa ir nebenurisinejau jo.


  • 0

9e0a155e112084da552960e537d13900230.jpg U betta check y0 self for u wreck y0 self, couse im bad 4 y0 health i come real stealth, dropin bombs on y0 moms...

Eazy-E CPT Real muthapfuckin O'G


#3
Guest_Hashh'as._*

Guest_Hashh'as._*
  • Svečias

Mano manymu,geriausias variantas yra xbox360 SLIM 4GB Slim LT 3.0 + KINECT,bet bus šiek tiek brangesnis,bet geresnis.Apie kinect'ą,tai išties geras dalykas,gali žaisti žaidimus,be pultelio,viska valdyti,stumdyti rankomis,tad patarčiau pirkti su kinect'u,išeis apie 200~lt pigiau,negu atskirai.Na,o jei viską pirksi naują,iš parduotuvės,bus tikrai neatrištas :X Už atrišimą reiks pačiam sumokėt apie 50-70lt,jei nori gali iš ebay pirkti,mano manymu ir pigiausias variantas :D Tikslai nežinau kiek mokėsi už atrišimą,pats senokai turėjau.


Šį pranešimą redagavo Joe_Kabelis: 02 rugsėjo 2013 - 17:18

  • 0

#4
Eazy

Eazy

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai

Dar karta patariu neatrasyneti.. galit netiketi, bet susipis lazeriai ir po 5-7 menesiu rasys vien "Open Tray" "Open Tray", kad ir kiek bepirktumet nauju zaidimu.. Todel nepatariu zaisti nelegaliai ir uzsisakyti Xbox Live, pasitaupai lituku paprasai tevu ir nusiperki ta zaidima...


  • 0

9e0a155e112084da552960e537d13900230.jpg U betta check y0 self for u wreck y0 self, couse im bad 4 y0 health i come real stealth, dropin bombs on y0 moms...

Eazy-E CPT Real muthapfuckin O'G


#5
Guest_Hashh'as._*

Guest_Hashh'as._*
  • Svečias

Kinect'a turėjau senokai,veikė kuo puikiausiai :)


  • 0

#6
Eazy

Eazy

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai

Kinectas gal niekada nesikeikiu i tai nesigilinu kalbu apie pacia tikraja ir rimta xboxo sistema... Kinectas ten jau vaiku zaidimas... Krokodilai dilai tigriuku zaidimai. Nu yra ten idomesnis sporto... Bet ir tai ten snargliuku game.


  • 0

9e0a155e112084da552960e537d13900230.jpg U betta check y0 self for u wreck y0 self, couse im bad 4 y0 health i come real stealth, dropin bombs on y0 moms...

Eazy-E CPT Real muthapfuckin O'G


#7
Hetfield

Hetfield

    Rimtas

  • Veteranas
  • 272 Pranešimai

Buvau dar rades xbox 360 SLIM 250GB Corona Šitas geresnsi už tavo xbox 360 slim??


Šį pranešimą redagavo Justas Guščius: 02 rugsėjo 2013 - 17:31

  • 0

#8
Domis

Domis

    1

  • Elitas
  • 4.387 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:2013 metų administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Teisėsaugos direktorius !

Mano manymu geriause pirkti xboxą skelbimuose, nes vistiek ateina tie naujesni..
Turiu aš nuo pat išeimo datos xboxą bet ne slimą, tad nusipirkau tik wi-fi adapteri, kuris kainavo 90lt, gaudo netą, tad manau verčiau apsimoketu nusipirkti fatą ir prisipirkti priedų.

Na, o dėl xbox goldo tai turėjau metus, bet ir tie metai labai greit praejo, tad siūlau nepirkti, nes 140lt sutaupysi ;d, na šiaip, jei mėgsti su draugais palošti online, tai pirkis..

 

Edit.
 

Palauk žiemos, ateis akcijos, o ir kai išleis naujaji xbox one, sumažės kainą.


Šį pranešimą redagavo Morello.: 02 rugsėjo 2013 - 18:27

  • 0

#9
Justin

Justin

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 105 Pranešimai

Isvis nepatariu pirkti to xbox 360, jau senas, pries pora metu vertejo, geriau jau pora litu prideti ir nusipirkt xbox one. :)

P.s Is interneto nepirk, nes tau dar ir muitas kainuos ir dar ten + visokiu mokescius tai gausis dar ir brangiau. :D


Šį pranešimą redagavo Justin: 03 rugsėjo 2013 - 21:21

  • 0

Neymaras.


#10
Matas Šeršniovas

Matas Šeršniovas

    Ne muchamoras

  • Forumo dalyvis
  • 1.795 Pranešimai
  • Gyv. vietaRinkuškiai

Mano manymu geriause pirkti xboxą skelbimuose, nes vistiek ateina tie naujesni..
Turiu aš nuo pat išeimo datos xboxą bet ne slimą, tad nusipirkau tik wi-fi adapteri, kuris kainavo 90lt, gaudo netą, tad manau verčiau apsimoketu nusipirkti fatą ir prisipirkti priedų.

Na, o dėl xbox goldo tai turėjau metus, bet ir tie metai labai greit praejo, tad siūlau nepirkti, nes 140lt sutaupysi ;d, na šiaip, jei mėgsti su draugais palošti online, tai pirkis..

 

Edit.
 

Palauk žiemos, ateis akcijos, o ir kai išleis naujaji xbox one, sumažės kainą.

Pritariu,tema galime rakinti?


  • 0

cc34e173c33ea756cd4795f06234d1bd776.png


#11
Hetfield

Hetfield

    Rimtas

  • Veteranas
  • 272 Pranešimai

Užrakinsiu, jau apsisprendžiau pirksiu po naujų metų kai kaina bus nukritusi...


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)