Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

.

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
43 atsakymai į šią temą

#21
Gintare_Tamasa

Gintare_Tamasa

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 106 Pranešimai
  • Gyv. vietaMazeikiai.

Ai sorry damien jeigu cia tu :D :D nezinojau

Padlaizio lygis expertas.
  • 0
Paveiksliukas

#22
Gintare_Tamasa

Gintare_Tamasa

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 106 Pranešimai
  • Gyv. vietaMazeikiai.
Lev, buvai vienas geriausiu admin nekreciantis "galinguu" pokstu. tikrai truks taves, o tu Lukosai jei daug keikiesi tai tavo autoriteto procentu nekelia :)
  • 0
Paveiksliukas

#23
Afros

Afros

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 942 Pranešimai
  • Gyv. vietaLithuania

OMG :DDDD
o tai tau intelektualas

Tu jauti koks tu vaikiskas ? Tokiu metu ir dar zaidi kompiuterinius zaidimus ? Susiimk zmogau
  • 0

#24
Guest_Luke Im Your Father_*

Guest_Luke Im Your Father_*
  • Svečias

Tu jauti koks tu vaikiskas ? Tokiu metu ir dar zaidi kompiuterinius zaidimus ? Susiimk zmogau

tas tavo megiamas leviukstis dar senesnis uz mane, jam ta pati gali pasakyt .. o as susiemes tiek kiek tu niekados nesusiimsi.
  • 0

#25
Traigys

Traigys

    Viršila

  • Veteranas
  • 1.465 Pranešimai
  • Gyv. vietaLeipalingis
  • Darbas:si
  • VIP:t
  • XP:21000

tas tavo megiamas leviukstis dar senesnis uz mane, jam ta pati gali pasakyt .. o as susiemes tiek kiek tu niekados nesusiimsi.

Bent jau matosi, kad Lev'as už tave labiau subrendęs ir žaidė ne tam, kad paachujielintų prieš mažus vaikus ir pavaidintų dievą :)
  • 0

#26
Guest_Luke Im Your Father_*

Guest_Luke Im Your Father_*
  • Svečias

Bent jau matosi, kad Lev'as už tave labiau subrendęs ir žaidė ne tam, kad paachujielintų prieš mažus vaikus ir pavaidintų dievą :)

mhm man tikriausiai reikia nusileist pries lojancius brisius.. atsigauk kvailuti
  • 0

#27
Traigys

Traigys

    Viršila

  • Veteranas
  • 1.465 Pranešimai
  • Gyv. vietaLeipalingis
  • Darbas:si
  • VIP:t
  • XP:21000

mhm man tikriausiai reikia nusileist pries lojancius brisius.. atsigauk kvailuti

Apgailėtina matyti tokius kaip tu forume ir žaidime. Neigi ir neigi savo durnus nusistatymus, kurie seniai aiškūs tiems, kurie nelenda tau į subinę. Atsigauti reikia tik tau. Esu matęs kai pilnamečiai forume knisa protą pilnamečiams, bet kai suaugę prieš mažamečius, tai jau yra žiauru. Aišku, čia yra daugiau maždaug tavo amžiaus žmonių, bet kažkodėl tik tu vienas nesubrendęs ir reiški kažkokius debiliškus, maroziškus įsitikinimus. Esi forumo juokdarys ir tiek, geriau eik ir suspardyk stulpą, dar dūxu išvadink, galėsi didžiuotis savimi. Idiotas.. :)
  • 0

#28
Guest_Luke Im Your Father_*

Guest_Luke Im Your Father_*
  • Svečias

Apgailėtina matyti tokius kaip tu forume ir žaidime. Neigi ir neigi savo durnus nusistatymus, kurie seniai aiškūs tiems, kurie nelenda tau į subinę. Atsigauti reikia tik tau. Esu matęs kai pilnamečiai forume knisa protą pilnamečiams, bet kai suaugę prieš mažamečius, tai jau yra žiauru. Aišku, čia yra daugiau maždaug tavo amžiaus žmonių, bet kažkodėl tik tu vienas nesubrendęs ir reiški kažkokius debiliškus, maroziškus įsitikinimus. Esi forumo juokdarys ir tiek, geriau eik ir suspardyk stulpą, dar dūxu išvadink, galėsi didžiuotis savimi. Idiotas.. :)

nugalejau tave neliesdamas taves todel toks piktybiskas esi dabar ? baigiau pokalbi, jo nebuvo.
  • 0

#29
Traigys

Traigys

    Viršila

  • Veteranas
  • 1.465 Pranešimai
  • Gyv. vietaLeipalingis
  • Darbas:si
  • VIP:t
  • XP:21000

nugalejau tave neliesdamas taves todel toks piktybiskas esi dabar ? baigiau pokalbi, jo nebuvo.

Tik idiotas gali pabaigti pokalbį, kurio nebuvo. Ir aš nesu piktybiškas, tik nusibodo tavo nusišnekėjimai. Kaip ir tas nugalėjimas ;] Tu manęs nenugalėjai, tiesiog blogio daugiau ir tiek :)

PS: Kaip gerai turėti draugų, kurie yra sulindę tau į šikną, nes jie mano, kad esi KAŽKAS, kai iš tikrųjų esi niekas, plius idiotas :D Žiauru..
  • 0

#30
Afros

Afros

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 942 Pranešimai
  • Gyv. vietaLithuania
Koks tu nevykes Damienai, susiimk y prota daryk isvadas gyvenime o ne zaidime :)
  • 0

#31
Guest_Luke Im Your Father_*

Guest_Luke Im Your Father_*
  • Svečias

Koks tu nevykes Damienai, susiimk y prota daryk isvadas gyvenime o ne zaidime :)

aciu,kad mano eilutes nukopijavai ir bandai jas pakartot pries mane.. apgailetini vaikai esat visi iki vieno
  • 0

#32
Afros

Afros

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 942 Pranešimai
  • Gyv. vietaLithuania

aciu,kad mano eilutes nukopijavai ir bandai jas pakartot pries mane.. apgailetini vaikai esat visi iki vieno

Pries tave ? Pfu ant tave nusispjaut , supranti kad tu niekam nepatinki ?
  • 0

#33
Guest_Luke Im Your Father_*

Guest_Luke Im Your Father_*
  • Svečias

Pries tave ? Pfu ant tave nusispjaut , supranti kad tu niekam nepatinki ?

nu tas visi yra tik tie kurie per laida sokineja, tokie kaip tu,traigys,karpis ir tie visi kiti apgaieltini padarai : (
  • 0

#34
Gintare_Tamasa

Gintare_Tamasa

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 106 Pranešimai
  • Gyv. vietaMazeikiai.
Ei krc baikim, taigi Cia Lev'o atsisveikinimas... :/
  • 0
Paveiksliukas

#35
Traigys

Traigys

    Viršila

  • Veteranas
  • 1.465 Pranešimai
  • Gyv. vietaLeipalingis
  • Darbas:si
  • VIP:t
  • XP:21000

nu tas visi yra tik tie kurie per laida sokineja, tokie kaip tu,traigys,karpis ir tie visi kiti apgaieltini padarai : (

Per laidą šokinėji tai tik tu :) Stopudovai kažkoks nevisprotis esi, jei nuoširdžiai, tai net gaila, kad kietesnis jautiesi vien todėl, kad esi vyresnis. Vyresnis ir durnesnis :)
  • 0

#36
Guest_Luke Im Your Father_*

Guest_Luke Im Your Father_*
  • Svečias

Per laidą šokinėji tai tik tu :) Stopudovai kažkoks nevisprotis esi, jei nuoširdžiai, tai net gaila, kad kietesnis jautiesi vien todėl, kad esi vyresnis. Vyresnis ir durnesnis :)

mielasis matau jau issisemei,nes visados ta pacia savo sukurta vizija kartoji
  • 0

#37
Andrius Petrauskas

Andrius Petrauskas

    Asas

  • Užblokuotas
  • 4.329 Pranešimai

Padlaizio lygis expertas.


Kales lygis profesionalas
  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#38
Gintare_Tamasa

Gintare_Tamasa

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 106 Pranešimai
  • Gyv. vietaMazeikiai.

Kales lygis profesionalas

Duok bent viena svaria priezasti sliuxa :) uz tokius zodzius ir nieksa gaut gali pilnumoj ; )
  • 0
Paveiksliukas

#39
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias
Traigy, nemanau, kad kas pasikeistu jei tu ji real sutiktum, tik tu nelabai soktum atgal ;S.
  • 0

#40
Andrius Petrauskas

Andrius Petrauskas

    Asas

  • Užblokuotas
  • 4.329 Pranešimai

Duok bent viena svaria priezasti sliuxa :) uz tokius zodzius ir nieksa gaut gali pilnumoj ; )


Eik tu idealiste
  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)