Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Pasiūlymai/klausimai teisėsaugai.


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
917 atsakymai į šią temą

#701
John Speak

John Speak

    Metų Direktorius.

  • Elitas
  • 2.645 Pranešimai
  • Gyv. vietaBiržai
  • Darbas:Studijuoju
  • VIP:Tam tikrose vietose
  • John_Speak
  • 2020 Metų direktorius:Teisėsaugos !
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės, Medikų direktorius!
  • Ad Astra

Siūlau, kad iš bausfi tik gaudant už iššokimus iš vogtos ar pakrautos kontrabandininkų transporto priemonės šitos taisyklės:
Iššokimas iš vogtos mašinos - 4 (Papildomai bausti bėgimu jei nusikaltėlis bando bėgti iššokęs pėsčiomis negalima)
Iššokimas iš prikrautos kontrabandininkų mašinos - 2  (Papildomai bausti bėgimu jei nusikaltėlis bando bėgti iššokęs pėsčiomis negalima)

Na situacija. Vogta važiavau. Armija stovėjo net negaudė. Įlèkau į vandenį. Davė už iššokimą iš vogtos.
Tai siūlau kai gaudo( sirenos arba prašymas sustoti baustų). O ne stovi net negaudo nubaudžia

 

Tai jūs pamatęs Armija įlėkėt į vandenį , nes išsigandot jo, kad gali jus pagauti, darbuotojas gerai padarė.

 

Šitas taisykles taikyti tik gaudant:
2. Vagis yra pilnai atsakingas už vogtą transporto priemonę, todėl bet koks (išskyrus jei teisėsauga susprogdina vogtą automobilį) išsilaipinimas iš vogto automobilio, nukritimas nuo motociklo atsitrenkus, ar įvažiavimas į vandeni bus traktuojamas kaip "iššokimas iš vogtos mašinos". (Tikrinti degančios vagių mašinos pareigūno sušaudytos/taranuotos mašinos griežtai draudžiama) (1/1)
3. Kontrabandininkas yra pilnai atsakingas už pakrautą automobilį, todėl bet koks (išskyrus jei teisėsauga susprogdina pakrautą automobilį) išsilaipinimas iš pakrauto automobilio ar įvažiavimas į vandenį bus traktuojamas kaip "iššokimas iš pakrauto automobilio". (Tikrinti degančios kontrabandos mašinos pareigūno sušaudytos/taranuotos mašinos griežtai draudžiama) (1/1)

 

Su taisyklėmis viskas yra gerai, mano manimu, sunkiai galiu suprast ką jus tiksliai norite mums pasakyti....

Jei teisėsaugos darbuotojas pamatė jus ar gaudo ir jus nusižengėte šioms taisyklėm jis gali bausti .

Norėsite, kad paaiškinčiau aiškiau visą situacija su pavyzdžiai susiek su manim žaidime arba forume paaiškinsiu.


  • 0

IfargVL.jpg


#702
Hernan

Hernan

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 535 Pranešimai
Pasiulymas paprastas jai gaudom kontra pagave patiktine jie nepasikrove galima dėt už bėgima kodėl ? Nes jie dabar isidirbinėja ir tai labai nervina.
  • 0

                                                                               dm-ZIFQ0G.png

 

NORI FREE REP -  spausk ant linko  ir IŠREISK NUOMONE    

 

https://www.lsgyveni...-mantas-alfaro/

 

 


#703
Blue

Blue

    Dievinu Kupiūras

  • Veteranas
  • 2.772 Pranešimai

Siūlau teisėsauga dėl ataskaitų pakeitimu , siūlyčiau kuris žaidejas gavęs premija ar už nusikatelius , ar minučių jam būtų neprivalo pateikti ataskaitų kaip vagiu kontrabandos , tai apsiribotų vienu jai žaidėjas nori gauti premija tegul pirmyn , būtų daug paprasčiau siekti premiju , ar gaudyti vien tik sunkius nusikaltelius. Aplamai atsiprašau kad neaiškiai parašiau , nemokėjau aiškiau išdėstyti savo idėjos , bet manau direktoriai supras ką noriu pasakyti.


Šį pranešimą redagavo Jurgis: 14 gegužės 2020 - 18:32

  • 0

#704
Garavitos

Garavitos

    Rimtas patarėjas

  • Teisėsaugos direktorius
  • 826 Pranešimai

sikart rasysiu sviesiai - tiesiai. gal baikite su ,,debiliskois" taisyklemis. kodel padaryta jog del narku tikriimo mes nebegalime surakinti zmoniu? toks pvz: zmogus yra su sportine masina. Tu ji patikrini ir randi nark. ti kol tu rasisi /ant jis tol senai bus pabeges. ti gal jau vienakart baikit kurti nesamoningas taisykles?


  • 1

Spoiler

#705
John Speak

John Speak

    Metų Direktorius.

  • Elitas
  • 2.645 Pranešimai
  • Gyv. vietaBiržai
  • Darbas:Studijuoju
  • VIP:Tam tikrose vietose
  • John_Speak
  • 2020 Metų direktorius:Teisėsaugos !
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės, Medikų direktorius!
  • Ad Astra

Siūlau teisėsauga dėl ataskaitų pakeitimu , siūlyčiau kuris žaidejas gavęs premija ar už nusikatelius , ar minučių jam būtų neprivalo pateikti ataskaitų kaip vagiu kontrabandos , tai apsiribotų vienu jai žaidėjas nori gauti premija tegul pirmyn , būtų daug paprasčiau siekti premiju , ar gaudyti vien tik sunkius nusikaltelius. Aplamai atsiprašau kad neaiškiai parašiau , nemokėjau aiškiau išdėstyti savo idėjos , bet manau direktoriai supras ką noriu pasakyt

Sunku suprasti ką nori pasakyt bet kaip supratau ,tai premija yra gaunama už ataskaitų pateikimą , pagalvosiu apie tai, kad premiją už ataskaitas gavęs darbuotojas, galbūt vieną algą neprivalės jei kelt ataskaitų, o kad už minučių premiją duoti nepildyt ataskaitų yra nenaudinga tiesiog dar labiau paskatinsim nerinkti foto dėl ataskaitų, o sukti minutes.

 

 

Pasiulymas paprastas jai gaudom kontra pagave patiktine jie nepasikrove galima dėt už bėgima kodėl ? Nes jie dabar isidirbinėja ir tai labai nervina.

Apsvarstysiu tai ir pasitarsiu su kolegomis.

 

 

sikart rasysiu sviesiai - tiesiai. gal baikite su ,,debiliskois" taisyklemis. kodel padaryta jog del narku tikriimo mes nebegalime surakinti zmoniu? toks pvz: zmogus yra su sportine masina. Tu ji patikrini ir randi nark. ti kol tu rasisi /ant jis tol senai bus pabeges. ti gal jau vienakart baikit kurti nesamoningas taisykles?

Taisyklė buvo pakoreguota, nes labai daug yra beprasmiško rakinimo, ( kai prie hp 80 proc. surakintų žaidėjų neturi narkotikų)  jus galite rakinti žaidėją ir tikrinti narkotikus jei jis yra nusikaltėlis , taisyklė jums neleidžia rakinti civilio (žaidėjo nieko nepadariusio), tik dėl to kad norite patikrinti narkotikus, visada galite naudoti komanda /nark  civiliams tačiau jų nesurakinę.

Ne visada viskas turi būti paslauga teisėsaugai, reikia atsižvelgti ir į žaidėjus. Taip atsiras didesnė rizika, kad narkotikus turintis nusikaltėlis galės pabėgti, tačiau jus jį galėsit pagauti ir dar papildomai nubausti už bėgimą, manau tai bus tik įdomiau darbuotojui.


  • 0

IfargVL.jpg


#706
Tuba

Tuba

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 221 Pranešimai

Sudaryti nauja taisykle kuri draustu naudoti /ant bereikalo. O tai dabar buna pareigunu tokiu kurie tycia surakina palaiko kokia minute ar dvi ir paleidzia.

Pvz zaidziau biure, buvau pastates tiek ir tiek ant kamuoliu, man nepasiseke, bei nebeutrejau pinigu. Greitai nuvaziavau pasiimt pinigu kad tik spet ant norimu kamuoliu, nes zinojau kad butent jie iskris, pasiemiau pinigus mane surakino pralaike puse minutes bereikalo ir paleido.


  • 0

#707
John Speak

John Speak

    Metų Direktorius.

  • Elitas
  • 2.645 Pranešimai
  • Gyv. vietaBiržai
  • Darbas:Studijuoju
  • VIP:Tam tikrose vietose
  • John_Speak
  • 2020 Metų direktorius:Teisėsaugos !
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės, Medikų direktorius!
  • Ad Astra

Sudaryti nauja taisykle kuri draustu naudoti /ant bereikalo. O tai dabar buna pareigunu tokiu kurie tycia surakina palaiko kokia minute ar dvi ir paleidzia.

Pvz zaidziau biure, buvau pastates tiek ir tiek ant kamuoliu, man nepasiseke, bei nebeutrejau pinigu. Greitai nuvaziavau pasiimt pinigu kad tik spet ant norimu kamuoliu, nes zinojau kad butent jie iskris, pasiemiau pinigus mane surakino pralaike puse minutes bereikalo ir paleido.

Visų pirmą, apibrėžti "/ant naudojimą bereikalo" yra sudėtinga, kiekvienoje situacijoje kaip tu sakai "tyčia surakininimas" dažniausiai būna kažkuom pagrįstas , nori patikrinti pažymėjimą, kad nekeltų grėsmės, kai vyksta susišaudymas ir sukiojas aplink ir pns... įvedus jūsų siūlomą taisyklę, manau būtų daug neapibrėžtų situacijų ir nusiskudimų iš teisėsaugos pusės, o kad žaidėjai labai skųstusi tuo matau tik iš jūsų. Tai kol kas nebus padaryta tokia taisyklė. 


  • 0

IfargVL.jpg


#708
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Sveiki, turiu klausimą. Ar nesvarstote padaryti privalomus įrodymus už šaudymą? Turbūt patys suprantate, kad tai yra gana šiurkštus įtarimas, ypač kai yra atimami ginklai bei galbūt ir narkotikai. Manau, jog tuo yra labai piktnaudžiaujama, ypač kai gali be įrodymų privažiuoti ir visus iš eilės įtarinėti, nes tikrai koks 90% žaidėjų nefilmuoja viso žaidimo, kad turėtų įrodymus už pastarąsias 8 minutes nuo įtarimo.

Manau, tai būtų sąžininga visų žaidėjų atžvilgių padarant privalomus įrodymus pareigūnui už šaudymą.

Ačiū už supratingumą.


  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/


#709
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Sveiki, turiu klausimą. Ar nesvarstote padaryti privalomus įrodymus už šaudymą? Turbūt patys suprantate, kad tai yra gana šiurkštus įtarimas, ypač kai yra atimami ginklai bei galbūt ir narkotikai. Manau, jog tuo yra labai piktnaudžiaujama, ypač kai gali be įrodymų privažiuoti ir visus iš eilės įtarinėti, nes tikrai koks 90% žaidėjų nefilmuoja viso žaidimo, kad turėtų įrodymus už pastarąsias 8 minutes nuo įtarimo.

Manau, tai būtų sąžininga visų žaidėjų atžvilgių padarant privalomus įrodymus pareigūnui už šaudymą.

Ačiū už supratingumą.

 

Sveikas, dėl įrodymų taisyklės kol kas pakeitimų neplanuojama, buvo seniai nuspręsta ir ne tik direktorių, beto tam buvo sumažintas įtarimo laikas, jog žaidėjams užtektų trumpesnio video atkarpos. O šeip tai, daug metų Teisėsaugą viską filmavo, kodėl dabar visko filmuoti negali žaidėjai ? Tuo labiau, kai yra tokios funkcijos kaip išsaugoti video paskutines žaidimo minutes.


  • 1

#710
𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾

𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 625 Pranešimai
  • Darbas:PD PINKNAUDŽIAVIMAS
4. Stabdomas kontrabandininkas/vagis privalo sustoti po įspėjamojo h signalo sirenų, arba iššauto įspėjamojo šūvio į dangų. Jei jis nepaklūsta reikalavimams ir bėga toliau, tada pareigūnas gali jūsų transporto priemonę šaudyti. (1/1)

sveiki, siūlau pakoreguoti šia taisykle dėl h ispėjimo ,nes visiška nesąmonė vagis jau nusižengė pavogė mašina kam dar jį dar įspėt o kontra ar taip ar taip susaudai tai koks skirtumas.

38. Naujokų iki 3500xp įtarti negalima, nebent jie nepaiso įspėjimo už padarytus nusižengimus. Taip pat, tokiems naujokams baudą galima pasiūlyti arba į kalėjimą išvežti tik jeigu šie to nori. (1/1)

Gražinti ,kad naujokas nuo 1500xp per daug neliečiamybės jie ir taip turi, susirenka 10star ir laksto po miestą, arba bent jei naujokas +1500xp galima jį šaudyt su 10star.

Šį pranešimą redagavo 𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾: 03 liepos 2020 - 16:00

  • 1

#711
Aftonas

Aftonas

    Cheri Cheri Lady

  • Gaujų kovos/statistika
  • 808 Pranešimai

Kodėl nesugražinus /sekti komandos. Nes dabar labai sunku  darbuotojams naudotis ja galėtumėte padaryti kad žaidėjo buvimo vieta butu rodama mape.


  • 0

#712
ℓιℓ ρєєρ

ℓιℓ ρєєρ

    Cleganebowl

  • Veteranas
  • 3.098 Pranešimai
  • Gyv. vietaWinterfell
  • Foxer5#0095
  • ADMIN:None
  • 2020 Metų moderatorius:Prisistatymai
  • Laimėjo konkursą:2019m. ,,Metų šaulys'', 2019m. ,,Metų dviratininkas."

Kodėl nesugražinus /sekti komandos. Nes dabar labai sunku  darbuotojams naudotis ja galėtumėte padaryti kad žaidėjo buvimo vieta butu rodama mape.

yra ta /sekti komanda, ji niekur nedingus. gal ir nelengva ja naudotis, tačiau kam reikia tas išmoksta rajonus ir vėliau be problemų gaudo nusikaltelius ir tikrai nemanau kad reikia padaryti kad parašius /sekti komandą rodytų žaidėjo buvimo vietą nes tada bus per lengva ir tiesiog neįdomu.


  • 0

#713
Guest_J.Tron'as_*

Guest_J.Tron'as_*

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.935 Pranešimai
  • Darbas:TEPALINIS
  • VIP:Yra
  • XP:Kaupiasi
  • Beibis

Sveiki direktoriai, turiu šiokį tokį pasiūlymą, dėl "privalomo būvimo sandeliuose". Aš nemanau ar tai toks požiūris turėtų būti... Nes manau ir nevisi žmonės yra mokyklinukai kuriems dabar atostogos ir gali sėdėti non stop prie kompiuterio. Pvz: aš esu žmogus gyvenantis JK, esu dirbantis žmogus, kompiuteris nėra mano gyvenimas. JK laikas man nesutampa, nes tokiu laiku kai būna PVZ sandeliai aš dar dirbu, manau ne vienas aš esu iš kitos šalies, o gal gi kiti žmonės lanko sporto klubus, būrelius kažkokius ir tikrai negali būti sandeliuose, jiems gyvenimas gal svarbesnis ne kompiuterinis, nebūni sandeliuose, gauni 1/2... Ar tai logiška? Apamai čia žaidimas kokia gali būti prievarta? Suprantu būti aktyvesniam -mogui kai turi direktoriaus, administratoriaus pareigas, bet ne paprastam serverio žaidėjui. Norėčiau, kad ši taisyklė būtų pakeista ir nedėliotūmėt darbuotojams bereikalo 1/2.

 

Na ir štai dar pastebėta mano klaidelė: 

 

17. Star dėjimo nemokėjimas, netinkamas žaidėjo įtarimas = išmetimas iš darbo. (1/1)

 

20. Negalite bausti už grasinimus, jeigu jums parašo "gg"(Angl. good game, Liet. gerai sužaista) ,”mėsa” (Mėsa nėra įžeidimas) , "individas" (tai nėra įžeidimas), "į forumą" (tai kvietimas, o ne grasinimas) tai nereiškia, jog jums grasina/įžeidžia. (1/2)

 

Štai šios dvi taisyklės (tiksliau 20 taisyklė) prieštarauja 17 taisyklei, siūlyčiau kažką taip pat pekoreguoti, nes 17 taisyklė duoda 1/1, o 20 taisyklė 1/2. Vėl gi nemanau ar tai yra logiška... 

 

Manau mano pasiūlymo neatmesit ir atsižvelgsit į darbuotojus. 

 


  • 0

DbY1dK8.gif

Negalima sukontroliuoti kitų žmonių liežuvių, tačiau mūsų geras gyvenimas leidžia jų nepaisyti.

NTA DIREKTORIUS - 2021-12-08 - 2022-01-05


#714
John Speak

John Speak

    Metų Direktorius.

  • Elitas
  • 2.645 Pranešimai
  • Gyv. vietaBiržai
  • Darbas:Studijuoju
  • VIP:Tam tikrose vietose
  • John_Speak
  • 2020 Metų direktorius:Teisėsaugos !
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės, Medikų direktorius!
  • Ad Astra

Sveiki direktoriai, turiu šiokį tokį pasiūlymą, dėl "privalomo būvimo sandeliuose". Aš nemanau ar tai toks požiūris turėtų būti... Nes manau ir nevisi žmonės yra mokyklinukai kuriems dabar atostogos ir gali sėdėti non stop prie kompiuterio. Pvz: aš esu žmogus gyvenantis JK, esu dirbantis žmogus, kompiuteris nėra mano gyvenimas. JK laikas man nesutampa, nes tokiu laiku kai būna PVZ sandeliai aš dar dirbu, manau ne vienas aš esu iš kitos šalies, o gal gi kiti žmonės lanko sporto klubus, būrelius kažkokius ir tikrai negali būti sandeliuose, jiems gyvenimas gal svarbesnis ne kompiuterinis, nebūni sandeliuose, gauni 1/2... Ar tai logiška? Apamai čia žaidimas kokia gali būti prievarta? Suprantu būti aktyvesniam -mogui kai turi direktoriaus, administratoriaus pareigas, bet ne paprastam serverio žaidėjui. Norėčiau, kad ši taisyklė būtų pakeista ir nedėliotūmėt darbuotojams bereikalo 1/2.

 

Na ir štai dar pastebėta mano klaidelė: 

 

17. Star dėjimo nemokėjimas, netinkamas žaidėjo įtarimas = išmetimas iš darbo. (1/1)

 

20. Negalite bausti už grasinimus, jeigu jums parašo "gg"(Angl. good game, Liet. gerai sužaista) ,”mėsa” (Mėsa nėra įžeidimas) , "individas" (tai nėra įžeidimas), "į forumą" (tai kvietimas, o ne grasinimas) tai nereiškia, jog jums grasina/įžeidžia. (1/2)

 

Štai šios dvi taisyklės (tiksliau 20 taisyklė) prieštarauja 17 taisyklei, siūlyčiau kažką taip pat pekoreguoti, nes 17 taisyklė duoda 1/1, o 20 taisyklė 1/2. Vėl gi nemanau ar tai yra logiška... 

 

Manau mano pasiūlymo neatmesit ir atsižvelgsit į darbuotojus. 

 

 

Sveikas, dėl nedalyvavimo sandeliuose, jeigu nebaustume, niekas ir nedalyvautų sandeliuose, o tiesiog su kitais acc eitų už gaujas, o jei negali sandeliuose dalyvauti visada galima rašyti SNP, kas 3 savaites, 2 sandeliams, o nepaėmus sandelio yra didelis minusas teisėsaugos darbui...

 

Dėl 17 ir 20 taisyklių bus padiskutuota su direktoriais ir merais, ačiū už pastebėjimą.


  • 1

IfargVL.jpg


#715
Lenzo

Lenzo

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 510 Pranešimai

1. Siūlau papildyti kelių eismo taisyklių nesilaikymo apibrėžimą nauja sava:

 

*Stovėjimas ant važiojamosios kelio dalies su transporto priemone prie žalio šviesoforo signalo ir nevažiavimas po perspėjamojo signalinio garso 'h' 

 

Manau ši savoka yra svarbi, nes kartais pasitaiko tokiu situacijų kuomet bandymas aplenkti tokį žaidėją baigiasi avarija ar skundu forume.

 

2. Siūlau atnaujinti/redaguoti anketas į Kobra 11 bei ištaisyti gramatines klaidas, pažymėta geltonai:
 

Kriterijai:

 

  1. Būti aktyviam, atkakliam, ryžtingam;
  2. Tobulai valdyt darbini transporta - cheetah;
  3. Naudotis Teamspeak programa;         Pakeitimas į: 3. naudotis Discord programa
  4. Paklusti direktoriaus nurodymams;
  5. Mokėti gerai naudoti /sekti komandą;
  6. Mokėti gerai star dėjimą / firmos taisykles.
  7. Mokėti gerai šaudyti.

Anketa :

       

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime :

2 Ar galite naudoti TS3 programa?           Pakeitimas i: 2 Ar galite naudoti Discord programa?

3. Ar pasižadate dalyvauti visoje direktoriaus pateiktoje veikloje?

5. Jūsų pateiktos nuotraukos kaip pradirbote 3 algas armijoje (Kuo daugiau algų tuo didesnė tikimybė patekti).

6. Jūsų dešimt vaizdo klipų kaip pagaunate dešimt vagių arba kontrabandininkų.


Šį pranešimą redagavo Lenzo_Miyatsaki: 01 rugpjūčio 2020 - 21:12

  • 0

0867b7b607280a226f6ba8d8893d3ed6346.gif


#716
ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

    TU BURTININKS

  • Senbuvis
  • 3.410 Pranešimai

1. Siūlau papildyti kelių eismo taisyklių nesilaikymo apibrėžimą nauja sava:

 

*Stovėjimas ant važiojamosios kelio dalies su transporto priemone prie žalio šviesoforo signalo ir nevažiavimas po perspėjamojo signalinio garso 'h' 

 

Manau ši savoka yra svarbi, nes kartais pasitaiko tokiu situacijų kuomet bandymas aplenkti tokį žaidėją baigiasi avarija ar skundu forume.

 

2. Siūlau atnaujinti/redaguoti anketas į Kobra 11 bei ištaisyti gramatines klaidas, pažymėta geltonai:
 

Kriterijai:

 

  1. Būti aktyviam, atkakliam, ryžtingam;
  2. Tobulai valdyt darbini transporta - cheetah;
  3. Naudotis Teamspeak programa;         Pakeitimas į: 3. naudotis Discord programa
  4. Paklusti direktoriaus nurodymams;
  5. Mokėti gerai naudoti /sekti komandą;
  6. Mokėti gerai star dėjimą / firmos taisykles.
  7. Mokėti gerai šaudyti.

Anketa :

       

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime :

2 Ar galite naudoti TS3 programa?           Pakeitimas i: 2 Ar galite naudoti Discord programa?

3. Ar pasižadate dalyvauti visoje direktoriaus pateiktoje veikloje?

5. Jūsų pateiktos nuotraukos kaip pradirbote 3 algas armijoje (Kuo daugiau algų tuo didesnė tikimybė patekti).

6. Jūsų dešimt vaizdo klipų kaip pagaunate dešimt vagių arba kontrabandininkų.

Pateiksiu meram tavo pasiūlymą, jau sutvarkyta sava forma. Ačiū už pasiūlymą.

 

O dėl gramatinių klaidų, "jūsų" žodis mano manymu yra parašytas teisingai :)


  • 0

#717
Forte

Forte

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 31 Pranešimai
  • Gyv. vietaATLANTIDA
  • Darbas:stroicik
  • VIP:neiperku gal uzmesit ?
  • XP:38000
  • Dee_Forte

siulau kad reiktu grazinti ataskaitas bent policijai ir vst nes visai neber tokios motyvacijos gaudyt nusikaltelius o tik sukti minutes ir gaut saibas uz nieka nors gal ir direktoriam daugiau darbo


  • 0

"Visada sakau tiesa net kai meluoju" - "Scarface" Tony Montana 

 


#718
John Speak

John Speak

    Metų Direktorius.

  • Elitas
  • 2.645 Pranešimai
  • Gyv. vietaBiržai
  • Darbas:Studijuoju
  • VIP:Tam tikrose vietose
  • John_Speak
  • 2020 Metų direktorius:Teisėsaugos !
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės, Medikų direktorius!
  • Ad Astra

siulau kad reiktu grazinti ataskaitas bent policijai ir vst nes visai neber tokios motyvacijos gaudyt nusikaltelius o tik sukti minutes ir gaut saibas uz nieka nors gal ir direktoriam daugiau darbo

 

Stengiamės daryti pakeitimus, kad darbuotojai galėtų, kuo laisviau dirbti firmoje ir siekdami pritraukti kuo daugiau rimtų žaidėjų į firmą.

 

Sugrąžinus ataskaitas niekas nepasikeis, tiesiog darbuotojams daugiau bus vargo daryti 8 įtarimų nuotraukas, paskui gaišti laiką juos keliant į forumą, taip pat padidėja apkrova direktoriams, bei iš savo patirties galiu pasakyti, kad kai kurie darbuotojai, pradeda kelt senesnes nuotraukas ir direktoriui sunku susigaudyti kai tiek daug nuotraukų reikia peržiūrėt. Kol kas tikrai neplanuojame sugrąžinti atostogų ir dėl serverio kritusio aktyvumo.

 

Sakote, kad nėra motyvacijos gaudyti nusikaltelių, aš taip nemanau , tikrai nedaug eina žmonių į teisėsaugą, kaip į kokį NTA nusiteikę sukt minutes , nes kofai tikrai nėra dideli, o pinigai iš baudų dideli,  aš asmeniškai 50 proc algos susirenku iš baudų.


  • 0

IfargVL.jpg


#719
𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾

𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 625 Pranešimai
  • Darbas:PD PINKNAUDŽIAVIMAS

4. Stabdomas kontrabandininkas/vagis privalo sustoti po įspėjamojo h signalo sirenų, arba iššauto įspėjamojo šūvio į dangų. Jei jis nepaklūsta reikalavimams ir bėga toliau, tada pareigūnas gali jūsų transporto priemonę šaudyti. (1/1)

sveiki, siūlau pakoreguoti šia taisykle dėl h ispėjimo ,nes visiška nesąmonė vagis jau nusižengė pavogė mašina kam dar jį dar įspėt o kontra ar taip ar taip susaudai tai koks skirtumas.

38. Naujokų iki 3500xp įtarti negalima, nebent jie nepaiso įspėjimo už padarytus nusižengimus. Taip pat, tokiems naujokams baudą galima pasiūlyti arba į kalėjimą išvežti tik jeigu šie to nori. (1/1)

Gražinti ,kad naujokas nuo 1500xp per daug neliečiamybės jie ir taip turi, susirenka 10star ir laksto po miestą, arba bent jei naujokas +1500xp galima jį šaudyt su 10star.

 

išimt 62Jei žaidėjas iššovė kulką, kuri nepadarė žalos į orą, pastatus, sienas ar kitus objektus įtarti už šaudymą galima tik po žodinio įspėjimo. (1/2) nieko verta taisyklė ar šaudo į ora ar kur kitur jis šaudo! kaip aš įrodysiu ar jis šovė civiliui į mašina ar į orą.

 

iš 2. Vagis yra pilnai atsakingas už vogtą transporto priemonę, todėl bet koks (išskyrus jei teisėsauga susprogdina vogtą automobilį arba dėl pareigūno kaltės nukritusio nuo vogto motociklo) išsilaipinimas iš vogto automobilio, nukritimas nuo motociklo atsitrenkus, ar įvažiavimas į vandeni bus traktuojamas kaip "iššokimas iš vogtos mašinos". (Tikrinti degančios vagių transporto priemonės pareigūno sušaudytos/taranuotos transporto priemonės griežtai draudžiama) (1/1)

 

Į 2. Vagis yra pilnai atsakingas už vogtą transporto priemonę, todėl bet koks (išskyrus jei teisėsauga susprogdina vogtą automobilį arba dėl pareigūno kaltės nukritusio nuo vogto motociklo) išsilaipinimas iš vogto automobilio, nukritimas nuo motociklo atsitrenkus, ar įvažiavimas į vandeni bus traktuojamas kaip "iššokimas iš vogtos mašinos". (1/1) Jeigu kontrabandininkų mašina galiu tikrint degančia kodėl vagių negaliu?


Šį pranešimą redagavo 𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾: 12 rugpjūčio 2020 - 16:33

  • 0

#720
John Speak

John Speak

    Metų Direktorius.

  • Elitas
  • 2.645 Pranešimai
  • Gyv. vietaBiržai
  • Darbas:Studijuoju
  • VIP:Tam tikrose vietose
  • John_Speak
  • 2020 Metų direktorius:Teisėsaugos !
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės, Medikų direktorius!
  • Ad Astra

4. Stabdomas kontrabandininkas/vagis privalo sustoti po įspėjamojo h signalo sirenų, arba iššauto įspėjamojo šūvio į dangų. Jei jis nepaklūsta reikalavimams ir bėga toliau, tada pareigūnas gali jūsų transporto priemonę šaudyti. (1/1)

sveiki, siūlau pakoreguoti šia taisykle dėl h ispėjimo ,nes visiška nesąmonė vagis jau nusižengė pavogė mašina kam dar jį dar įspėt o kontra ar taip ar taip susaudai tai koks skirtumas.

38. Naujokų iki 3500xp įtarti negalima, nebent jie nepaiso įspėjimo už padarytus nusižengimus. Taip pat, tokiems naujokams baudą galima pasiūlyti arba į kalėjimą išvežti tik jeigu šie to nori. (1/1)

Gražinti ,kad naujokas nuo 1500xp per daug neliečiamybės jie ir taip turi, susirenka 10star ir laksto po miestą, arba bent jei naujokas +1500xp galima jį šaudyt su 10star.

 

išimt 62Jei žaidėjas iššovė kulką, kuri nepadarė žalos į orą, pastatus, sienas ar kitus objektus įtarti už šaudymą galima tik po žodinio įspėjimo. (1/2) nieko verta taisyklė ar šaudo į ora ar kur kitur jis šaudo! kaip aš įrodysiu ar jis šovė civiliui į mašina ar į orą.

 

iš 2. Vagis yra pilnai atsakingas už vogtą transporto priemonę, todėl bet koks (išskyrus jei teisėsauga susprogdina vogtą automobilį arba dėl pareigūno kaltės nukritusio nuo vogto motociklo) išsilaipinimas iš vogto automobilio, nukritimas nuo motociklo atsitrenkus, ar įvažiavimas į vandeni bus traktuojamas kaip "iššokimas iš vogtos mašinos". (Tikrinti degančios vagių transporto priemonės pareigūno sušaudytos/taranuotos transporto priemonės griežtai draudžiama) (1/1)

 

Į 2. Vagis yra pilnai atsakingas už vogtą transporto priemonę, todėl bet koks (išskyrus jei teisėsauga susprogdina vogtą automobilį arba dėl pareigūno kaltės nukritusio nuo vogto motociklo) išsilaipinimas iš vogto automobilio, nukritimas nuo motociklo atsitrenkus, ar įvažiavimas į vandeni bus traktuojamas kaip "iššokimas iš vogtos mašinos". (1/1) Jeigu kontrabandininkų mašina galiu tikrint degančia kodėl vagių negaliu?

 

1. Šiaip geras pastebėjimas, pastaru laiku ne vienas darbuotojas neteko darbo, tačiau visada būnant protingu darbuotoju galima tiesiog iššauti vieną šūvį į orą ir pradėti šaudyti į kontrabandininką/vagį, iš kitos pusės kai kareiviai dirba su elitiniais ginklais, jie neįspėja nusikaltėlio sustoti... Pasitarsiu su merais ir kolegomis šiuo klausimu.   

 

2. Yra daugybę išimčių kada galima baust naujokus bei tikri nauji žaidėjai masiškai star rinkimu nepiktnaudžiauja, bausti nuo 1500 xp būtų per daug griežta ir taip iki darbų su pakvietimu žaidėjai nedaug pinigų turi. Nematau prasmės kažką keisti.

 

3. Išimti taisyklę, kuri žaidėjams ir teisėsaugos darbuotojams daugiau laisvės suteikia  ? Greitu metu tikrai nebus panaikinta ši taisyklė, kuri buvo įvesta po to kai dėl 1 kulkos buvo pašalinti 2-3 teisėsaugos direktoriai, ši taisyklė taip pat ir civiliams naudinga kai netyčia iššauna vieną kulką negauna 3 star. 

 

4. Esmė paprasta, kontrabandos mašiną uždegus, kontrabandininkas gali išsikviesti gaisrininkus ir išsaugoti savo krovinį, dėl to galima tikrinti degančia, kad prarastu krovinį, o vagyse sistema yra visiškai kitokia, mašina užsidega ir ji automatiškai dingsta, vagis negauna jokio pliuso ir išsisukimo iš situacijos, privalo per naujo imti mašiną .


  • 0

IfargVL.jpg





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)