Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Apklausa: Naujokų atsiliepimai apie serverį.


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
45 atsakymai į šią temą

Apklausa: Apklausa: Naujokų atsiliepimai apie serverį. (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Naujokai, kaip jums patinka šitas serveris? :P

  1. Prabalsavo Labai patinka, žaidžiu visą dieną. (36 balsai(-ų) [57.14%])

    Balso procentinis santykis: 57.14%

  2. Retkarčiais kai nėra ką veikti užeinu. (16 balsai(-ų) [25.40%])

    Balso procentinis santykis: 25.40%

  3. Prabalsavo Nepatinka, nežaisiu. (11 balsai(-ų) [17.46%])

    Balso procentinis santykis: 17.46%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#1
TheDovas

TheDovas

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 31 Pranešimai
  • Gyv. vieta*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*

Sveiki, esu naujokas man šitas serveris patinka labai, o noriu paklausti jūsų naujokai ar jūms patinka čia žaisti? :P
Komentuokit kas jums patinka,nepatinka ir panašiai.
Gero žaidimo.


Šį pranešimą redagavo TheDovas: 14 vasario 2014 - 18:39

  • 1

#2
TopKek2k17

TopKek2k17

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 30 Pranešimai

Nepatinkas tas, jog pagrinde daug kas saudo naujokus, nusispjaut jiem. Kulturos ir isprusimo lygis beveik 0...


  • -2

#3
Henry_Tomasino

Henry_Tomasino

    Administratorius

  • Veteranas
  • 1.793 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Visų galų meistras
  • VIP:Vipas
  • XP:100000

Nepatinkas tas, jog pagrinde daug kas saudo naujokus, nusispjaut jiem. Kulturos ir isprusimo lygis beveik 0...

Tokiu atveju rašyk administratoriams,tie kurie žudo tave gaus tam tikrą bausmę.


  • 0


#4
TopKek2k17

TopKek2k17

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 30 Pranešimai

Dazniausiai buna jau per velu, kol sureaguoja administracija, buni mires, o kartais ateina ir sako "netuiu irodymu"


  • 0

#5
TheDovas

TheDovas

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 31 Pranešimai
  • Gyv. vieta*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*

Dazniausiai buna jau per velu, kol sureaguoja administracija, buni mires, o kartais ateina ir sako "netuiu irodymu"

Įrodymus fiksuok su f8, ir kelk į forumą, arba rašyk adminams ir į skype siusk.


  • 0

#6
TopKek2k17

TopKek2k17

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 30 Pranešimai

Koks skirtumas jeigu vistiek numirstu..


  • 0

#7
Žaidėjas iš praeities

Žaidėjas iš praeities

    Uzdomijuok

  • Veteranas
  • 1.625 Pranešimai
  • Darbas:Šlavėjų direktorius

Tad kitą kartą nenukentėsi


  • 0
Mano anketa į administratoriaus pareigas - https://www.lsgyveni...atoriaus-postą/

#8
Guest_Basmasteris_*

Guest_Basmasteris_*
  • Svečias

nepatinka, kad mapai nejuda serve, nors jie ir yra daromi ;)))


  • 3

#9
v.Persie

v.Persie

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 61 Pranešimai
  • Gyv. vietaLos Santos
  • Darbas:ad
  • VIP:t
  • XP:21300

Edai tikrai esi teisus, tikrai yra gražesnių sukurtų darbų, nei dabar yra serveryje, beto iš patrties galiu pasakyti, kad atėjus į serverį žmogus atsižvelgia į map darbus, jei yra kažkas unikalaus gražaus ir įdomaus, žmogus iškarto susidomi serveriu, tik po to jau žiūri kas ir kaip.


  • 1

bc2d1d3d8d6eade8987d09b58c9f06cd288.png


#10
white guy

white guy

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 31 Pranešimai

comon fellas zaidejai yra didziausias sio serverio minusas ir kalbu apie butent senbuvius kurie tik pistulkas valdyt moka:)


  • 2

#11
Mindaugas_Patejunas

Mindaugas_Patejunas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.609 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • XP:70000+

Stengiamias kiek galima dėl jūsų. Jūsų vietoje iš karto pradėjęs žaistis ieškočiau tarpininko kuris padėtu, patartu, apsaugotu. Kiekvienas naujokų verbuotojas jums padėtu šiais dalykais. Žinoma patys jūs dažnai būnate nagli ir darote nesąmones. Niekada specialiai nevažiuokite kita eismo puse. Kadangi dauguma senbuviu vip'ai jie iš kart jūs sušaudys :D. Šiaip nežinau čia ir būtų mano patarimas, susirasti ''tėvą'', kad jumis išugdytu.


  • 0

#12
Glen_Davis

Glen_Davis

    #2020/03 Never forget

  • Elitas
  • 5.798 Pranešimai
  • Geriausias 2020 metų:Gaujos Vadas
  • Geriausias 2016 metų:Skelbėjų direktorius!

nepatinka, kad mapai nejuda serve, nors jie ir yra daromi ;)))

Kiek naujokas turi XP ? :D


  • 0

#13
MakaveliCA

MakaveliCA

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 20 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

Turiu apie 1 000 xp, tad manau, dar tikrai prisiskaitau prie naujokų. Atėjau čia vien dėl žaidėjų skaičiaus, niekur nesiskaitęs, neklausęs nuomonių apie serverį, bet atėjęs tų ~140 tą kart rodytų tikrai niekur nemačiau.. Tai iškart suglumino. Toliau žaidžiant pastebėjau, kad dauguma administratorių nekreipia dėmesio kai reikia pagalbos, ieško priežasčių ir pasiteisinimų. Na senbuviai kaip ir visur, neturėdami ką veikti šaudo kas tik pasitaiko. Viskas labai automatizuota. Manau tai minusas, nes kai kurie aspektai atrodo nelogiški.. kolkas 5/10, keep goin'.


  • 0

3ba81a54e679e47f6f04725c963502f6576.gif

http://lsgyvenimas.l...jokas-makaveli/
Prisistatymas! Jei yra žmonių, kurie norėtų kartu pažaisti, PM


#14
Hart*

Hart*

    Senbuvis

  • Forumo dalyvis
  • 984 Pranešimai
Yra tokių naujokų: Užsidirba litų, nusiperka Gun. Važiuoja su pieno mašina 2 naujokai su gunais, išlipa ir pradeda šaudyt, tiesiog lužtu iš juoko :D ir gauna malkų, poto skundžias.
  • 0

#15
James_Rogers

James_Rogers

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 77 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Na, esu čia žaidęs ankčiau tada šiaip nelabai patiko, tačiau dabar viskas kitaip tai va pažaidžiau gal tik pusvalandį ir susidariau tikrai gerą nuomonę, manau užkabino mane šis serveris. :)


  • 0

skyline_r32_hd.jpg

 

James_Rogers

 

Prisistatymas.


#16
Stasiuliss

Stasiuliss

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 584 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:nedirbu
  • VIP:nera
  • XP:100000

Yra tokių naujokų: Užsidirba litų, nusiperka Gun. Važiuoja su pieno mašina 2 naujokai su gunais, išlipa ir pradeda šaudyt, tiesiog lužtu iš juoko :D ir gauna malkų, poto skundžias.

jooo ir man nekarta buvo paskui sms'us tik raso kad niekada nesikeikiu tau ir pan. :DD
  • 0

#17
HD#5

HD#5

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 122 Pranešimai

Šiaip nuomonė žiariai gera. Pats įdomumas ,kad čia nėra pinigų daxhuja ir pnš. Viską užsidirbti gan sunku. Bet man nelabai patinka policija labai jau kimba ir nusipeza :D Suki i dešne niekada nesikeikiu star ir pnš ;c 


  • 0

#18
Guest_Basmasteris_*

Guest_Basmasteris_*
  • Svečias

Administracijoje tikrai malonių, subrendusių ir įdomių asmenybių yra. Kol kas man tai didžiausias serverio privalumas.


  • 0

#19
Airidas_Electro

Airidas_Electro

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 1 Pranešimai

Nu sveiki esu nauja serverio žaidėjas draugai labai išgyrė ši servery tai pamaniau kodėl gi ne tai va manau gerai sutarsime :D


  • 0

#20
Nedas_Rimeikis

Nedas_Rimeikis

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 21 Pranešimai

Taigi pasakysiu apie serverį:Taigi serveris labai geras yra tik kelios problemos.1.Biški nesamonė nes nėra emigracijų ir t.t.2.Admin buvo 5-6 rašiau /admins ir savo beda ,bet niekas per 30 min neatrašė.3.Nesamonė ta kad naujokui nuo 100 xp tegalima pirkti kioske saskaita ar duoti kitam lt nes pvž aš iškviečiu mechanikus kad man tune mašina ir kaip man sumokėt?Arba kas rašo man sms kaip jam atrašyt?


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)