Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Apklausa: Naujokų atsiliepimai apie serverį.


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
45 atsakymai į šią temą

Apklausa: Apklausa: Naujokų atsiliepimai apie serverį. (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Naujokai, kaip jums patinka šitas serveris? :P

  1. Prabalsavo Labai patinka, žaidžiu visą dieną. (36 balsai(-ų) [57.14%])

    Balso procentinis santykis: 57.14%

  2. Retkarčiais kai nėra ką veikti užeinu. (16 balsai(-ų) [25.40%])

    Balso procentinis santykis: 25.40%

  3. Prabalsavo Nepatinka, nežaisiu. (11 balsai(-ų) [17.46%])

    Balso procentinis santykis: 17.46%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21
HD#5

HD#5

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 122 Pranešimai

Taigi pasakysiu apie serverį:Taigi serveris labai geras yra tik kelios problemos.1.Biški nesamonė nes nėra emigracijų ir t.t.2.Admin buvo 5-6 rašiau /admins ir savo beda ,bet niekas per 30 min neatrašė.3.Nesamonė ta kad naujokui nuo 100 xp tegalima pirkti kioske saskaita ar duoti kitam lt nes pvž aš iškviečiu mechanikus kad man tune mašina ir kaip man sumokėt?Arba kas rašo man sms kaip jam atrašyt?

 Kam tau tunintis mašina ir leist litus ? Tau tik dirbt reikia. Saskaitos gauni išpradžiu tai manau tu jos labai daug neišnaudosi. Ir spėsi xp užsikelt. Adminai jeigu nereguoja parašyk /sms


  • 0

#22
Valdas_Pucinas

Valdas_Pucinas

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 43 Pranešimai
  • Gyv. vietaVILNIUS

Su daugumos nuomone sutinku, tvarkyti reikia dėl DM... Pradėjau žaisti vakar, dirbdamas tuos "Mini" darbus ir k.t miriau daugybė kartų, nes visokie "Senbuviai" privažiuoja neva "Padės" sustoji, o jis pradeda "Hujarint" iš SG beginkli + tik ką pradėjūsį žaist, sakot kviestis adminą? Ar policiją? Vakar tokių kvietimų padariau gal 10-15, per abi instancijas ir kas? Nė į vieną nebuvo atsakytą... Šiandien jau pats naglai lupu tuos "Senbuvius" kumščiais jei tik pamatau, kad tuo kils konfliktas... ;D Bet čia dar neaišku kas pigiau tau išeis ar mirti ar nužudyti, nes ir ten ir ten nukentėsi pats, taigi naujokuj yra išties sunku pradėti žaisti, kai taip neprižiūri adminai...


P.s O man įdomu ar teisėsauga turi "Direktorius", nes kiek mačiau "Non-RP" dažniausiai būna "PD" ar "Armijos" mašina, būti nepartrenktam
TYČIA, neįmanoma!


  • 0

#23
Silveris

Silveris

    ���������������������

  • Veteranas
  • 2.331 Pranešimai

Taigi pasakysiu apie serverį:Taigi serveris labai geras yra tik kelios problemos.1.Biški nesamonė nes nėra emigracijų ir t.t.2.Admin buvo 5-6 rašiau /admins ir savo beda ,bet niekas per 30 min neatrašė.3.Nesamonė ta kad naujokui nuo 100 xp tegalima pirkti kioske saskaita ar duoti kitam lt nes pvž aš iškviečiu mechanikus kad man tune mašina ir kaip man sumokėt?Arba kas rašo man sms kaip jam atrašyt?

Del admin ir as sutikciau, retai kada padeda, kai tik atejau i serveri tai dar padedavo, kol kuriam sms neparasai tol pagalbos galima sakyt nesulauksi.


  • 0

#24
• Daumantas •

• Daumantas •

    Senas vilkas

  • Meras
  • 6.914 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Klimas#6635
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

Dėl tu naujoku žudymu, tai adminai mato ir logus ar nušauna tave ar ne, tad naujokai maloniai prašome kreiptys į administracija tokiose situacijose, o tuos piktadarius galime nubausti jail/ kick n/2 arba netgi ban. :)


  • 0

e9cf897d490dd702d54c863ec29c24aa832.jpg

7df5cd91b75eb32b2aa9a7bfad9b263684.png

32dc77532ef5fb8a0f07c05bb7800089559.png


#25
Valdas_Pucinas

Valdas_Pucinas

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 43 Pranešimai
  • Gyv. vietaVILNIUS

Pasižiūrėk mano sukurta skundų temą, kodėl nė vienas nebuvo nubaustas? Kreipiausi į admin, liepė rašyti į forumą, parašiau ir kas toliau ?


  • 0

#26
Voice

Voice

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 175 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva!
  • Darbas:b

Minusu sitame serve netruksta, o pliusu siektiek... pvz man noretusi platint gyvenamasias vietas (daugiabucius ir namus) pvz  padaryti San Fierro miesta ar kitus kaimelius, bet ne Las Venturas, kad galima butu gyventi, apsipirkti, dirbti, kvailioti ir dar velniai zino ka. :D


  • 0

#27
Kevin_Crown

Kevin_Crown

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 83 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda.
Na šitame serveryje žaidžiau maždaug prieš metus dabar grįžęs į šita serverį laibai daug kas pasikeitė ir man labai patinka, todėl manau, kad čia pasiliksiu žaisti kol kas.
  • 0

#28
Quentin_Tarantino

Quentin_Tarantino

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 9 Pranešimai

Paul_Pierce ''pasiskolino'' is manes 45k, zadejo po pokerio grazint, su procentais, bet nichuja - net tiek pat neatiduoda. Paziurejau, kad virs 110k xp galvojau normalus garbingas ciuvakas. Kaip galetumet man padet? galiu ss atsiust tik nezinau per kur galiu  :D. Laukiu galinciu padet skype adresu


  • 0

#29
Silveris

Silveris

    ���������������������

  • Veteranas
  • 2.331 Pranešimai

Paul_Pierce ''pasiskolino'' is manes 45k, zadejo po pokerio grazint, su procentais, bet nichuja - net tiek pat neatiduoda. Paziurejau, kad virs 110k xp galvojau normalus garbingas ciuvakas. Kaip galetumet man padet? galiu ss atsiust tik nezinau per kur galiu  :D. Laukiu galinciu padet skype adresu

Seip nuo balandzio kaskelintos administracija nebeatsako uz tokius dalykus kaip solos ir t.t., taciau aisku naujoka taip apipist yra negrazu, gal padarys isimti siuo atveju


  • 0

#30
Bliumas_Ahh

Bliumas_Ahh

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 1 Pranešimai

Visai geras serveris puiku :)


  • 0

#31
Weirman

Weirman

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 29 Pranešimai

Ai servas kaip servas. Aišku geriau negu nieko. Bet aišku Carlo_G arba Mostas Best'ai iš Adminų ,o kiti tai patyliu prašai pagalbos neatrašo kartais specialiai eina AFK išjungia mobylka.


  • 0

#32
Evald

Evald

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 12 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevežys

Pirmas įspūdis gana neblogas, žiūrėsim kaip bus toliau, administracija gana rimtoka, atsako į pagalbos prašymus.


  • 0

1DhBpDZ.png042e5fcf9b90de56ccb63862cbd4f955208.png

6ppQ7.png


#33
Cristiano Gonzales_

Cristiano Gonzales_

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 2 Pranešimai

Na sis serveris yra gan neblogas, mane jis nustebino, puiki administracija, geros sistemos, grazus mapp darbai.


  • 0

b7a9fd719848893a83512e4a3425d489816.png77d1f35502dbfc77751a2795e820add6491.png

6ppQP.png


#34
Jack_Quentino

Jack_Quentino

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 1 Pranešimai

Visu pirma sveiki visi. Esu naujas šio serverio žaidėjas turiu dar tik 300xp,dabar apie serverį.. Serveryje yra unikalios sistemos ir tas žavi, tačiau yra minusų kuriuos dabar parašysiu. Nepatinka kad darbine mašina reikia vežti kažkur norint ją sunaikint o ne papraščiausiai /sunaikint. O dabar kiek mačiau daug jau kas rašė didžiausias minusas naujokų negerbimas ir jų šaudimas, šnd mane apšaudė kelis kartus, manau tokius dalykus reikia tvarkyti, man dar nepatinka kad reikia saugoti žaidimą.. Na čia mano nuomonė galit peikti.. Ką norėjau manau parašiau. 


Šį pranešimą redagavo Jack_Quentino: 24 balandžio 2014 - 12:42

  • 0

#35
Artūrka

Artūrka

    𝑊𝐼𝑁𝐶𝐻𝐸𝑆𝑇𝐸𝑅

  • Veteranas
  • 8.137 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ROOKIZSHOW#7460
  • Darbas:Kobra 11
  • VIP:Yra
  • ADMIN:Yra
  • XP:184000
  • Rookie_Dust
  • 2022 Metų geriausias:Žvejys
  • Geriausias 2017 Metų:Administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Lenkas
  • Laimėjo konkursą:Gražiausiai užmodintas sampas 2016
  • rookizshow
  • @arturka.1
  • arturas.1

Visu pirma sveiki visi. Esu naujas šio serverio žaidėjas turiu dar tik 300xp,dabar apie serverį.. Serveryje yra unikalios sistemos ir tas žavi, tačiau yra minusų kuriuos dabar parašysiu. Nepatinka kad darbine mašina reikia vežti kažkur norint ją sunaikint o ne papraščiausiai /sunaikint. O dabar kiek mačiau daug jau kas rašė didžiausias minusas naujokų negerbimas ir jų šaudimas, šnd mane apšaudė kelis kartus, manau tokius dalykus reikia tvarkyti, man dar nepatinka kad reikia saugoti žaidimą.. Na čia mano nuomonė galit peikti.. Ką norėjau manau parašiau. 

O kam tau naikinti ja vpš? palik kur nors šalikelėje ir viskas... Vėliau vėl galėsi paimt nors ir nesunaikinai..


  • 0

Aš bendraujantis, tiesiog su kai kuriais žmonėmis, aš neturiu apie ką šnekėti.

Prisistatymas: http://lsgyvenimas.l...rookie-dust-xa/


#36
Silveris

Silveris

    ���������������������

  • Veteranas
  • 2.331 Pranešimai

Visu pirma sveiki visi. Esu naujas šio serverio žaidėjas turiu dar tik 300xp,dabar apie serverį.. Serveryje yra unikalios sistemos ir tas žavi, tačiau yra minusų kuriuos dabar parašysiu. Nepatinka kad darbine mašina reikia vežti kažkur norint ją sunaikint o ne papraščiausiai /sunaikint. O dabar kiek mačiau daug jau kas rašė didžiausias minusas naujokų negerbimas ir jų šaudimas, šnd mane apšaudė kelis kartus, manau tokius dalykus reikia tvarkyti, man dar nepatinka kad reikia saugoti žaidimą.. Na čia mano nuomonė galit peikti.. Ką norėjau manau parašiau. 

Servas tuo ir unikalus, kad jame reikia issisaugoti, serveryje namai turi didele reiksme, ne tik dekoracine prasme. Del saudymo, tai ka jau padarysi, tokia jau liaudis losia.


  • 0

#37
Orestas_Nfs

Orestas_Nfs

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 50 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai.

Man labai patinka šis serveris, nes yra įdomus, padedantis žaidėjai kai kurie, kai kurie iškarto šaudo, bet darau įrodymus, šiaip labai patinka, kad sunki ekonomika, tad tam pliusas. :))


  • 0

OhyEWeu.gif

 

 

DRIFTAR - EDITAR http://lsgyvenimas.l...-♥/#entry470080


#38
Natas

Natas

    Legenda

  • Veteranas
  • 1.850 Pranešimai
  • Gyv. vietaSummoner's Rift
  • Darbas:Lolas
  • VIP:Duokit RP
  • Geriausias 2018 metų:Geriausias 2016m. Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:League of Legends žaidėjas

Mano nuomone, servas yra tikrai geras ir unikalus. Ekonomika tikrai sudaro ta "tikro gyvenimo" jausmą. Mapai yra labai gražūs ir žaidėjai yra tikrai geri, administracija draugiška ir suprantanti.  ^_^ Dm'eriai, ahhh  -_-  jeigu dm'ina gatvėje tai dar pakenčiama, bet jei sėdi ant stogo, tai veda iš proto... 


  • 0

98a5c5729b77e92e0a4db8e794a96dc28bf9b92e


#39
Guest_Bill Collins!_*

Guest_Bill Collins!_*
  • Svečias

Mano nuomone, servas yra tikrai geras ir unikalus. Ekonomika tikrai sudaro ta "tikro gyvenimo" jausmą. Mapai yra labai gražūs ir žaidėjai yra tikrai geri, administracija draugiška ir suprantanti.  ^_^ Dm'eriai, ahhh  -_-  jeigu dm'ina gatvėje tai dar pakenčiama, bet jei sėdi ant stogo, tai veda iš proto... 

Realiai, ekonomika būna aukštesnė, bet po vieno įvykio viskas krito. Svarbu tai, kad jums patinka serveris ir jūs jame žaidžiate. :)


  • 0

#40
Puff_Dadis

Puff_Dadis

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 1 Pranešimai

Nu ką naujokas esu,iškarto susidraugavau su pora čiūvakų,bet nickus pamiršau tai negl dgl ir šaibų dabar gaut :D Bet šeip geras serveris


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)