Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

II-ojo etapo Death Match turnyro grupės.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
15 atsakymai į šią temą

Apklausa: II-ojo etapo Death Match turnyro grupės. (12 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Pergalių kiekis

  1. Prabalsavo Iki pirmos pergalės. (5 balsai(-ų) [41.67%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 41.67%

  2. Prabalsavo Iki dviejų pergalių. (5 balsai(-ų) [41.67%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 41.67%

  3. Prabalsavo Tinka abu aukščiau pateikti variantai. (2 balsai(-ų) [16.67%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 16.67%

Balsuoti

#1
Benny

Benny

    Leavinęs?

  • Forumo dalyvis
  • 1.515 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Laimėjo konkursą:Įsivaikink naujoką!

Pasibaigus I - ojo etapo kovoms prasideda antrasis etapas. Kas nepamena vertinimo - priminsiu:

 

Vertinimas:

  • Pergalė ( 3 taškai )
  • Pralaimėjimas ( 1 taškas )
  • Nepasirodymas kovoje ( 0 taškų )

1 vs 1 kategorija

 

     A grupė

  1. Jack Beats
  2. Ace Amaru
  3. Giovane Dhonore
  4. Ravel Nos
  5. Auris Meksikietis
  6. Matthew Hilton
  7. Salvatore Maranzano
  8. Augustas Simplle

     B grupė

  1. Dovis Gren
  2. Mats Gangsta
  3. Mindaugas Patejunas
  4. Saulius Poska
  5. Doncebas Skirgaila
  6. Kevin Garnet
  7. Daumantas Klimas

Kiekvienoje grupėje liks po 4 dalyvius tęsiančius kovą pusfinalyje.

 

2 vs 2 kategorija

 

Šioje kategorijoje bus viena grupė. Po šio raundo kovų paaiškės finalo ( kovos dėl pirmosios ir antrosios vietos )  ir mažojo finalo ( kovos dėl trečiosios vietos ) komandų pasiskirstymas turnyro baigiamojoje lentelėje.

 

     A grupė

  1. Saulius Poska / Doncebas Skirgaila;
  2. Mindaugas Patejunas / Ace Amaru;
  3. Klaudijus Ganjamans / Matas Jakubs;
  4. Daumantas Klimas / Mantis Most

 

Papildoma informacija:

 

*** Jei kurio nors žaidėjo dabartinis nick neatitinka jo esamojo šiuo metu, komentaruose parašykite esamą ir aukščiau pateiktą nebenaudojamą nick.

 

*** Balsavimo variantuose pasirinkite jum priimtiniausią kovos būdą, t.y kovosite iki pirmos pergalės ar dviejų. Balsai bus skaičiuojami tik kovą tęsiančių dalyvių.

 


Šį pranešimą redagavo Benny: 04 kovo 2014 - 21:11

  • 0

#2
V. Prancūzas

V. Prancūzas

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 51 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

čia aš nesuprantu ar kaip? Benny,saviems nuolaidžiauji? 

  1. Giovane Dhonore - jis dėjo papeikimų,kad negalėjo prisėst prie pc ir ką jis tada čia veikia? papirkimas ar kas?

  • 0

#3
Carter'is.

Carter'is.

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 503 Pranešimai

čia aš nesuprantu ar kaip? Benny,saviems nuolaidžiauji? 

  1. Giovane Dhonore - jis dėjo papeikimų,kad negalėjo prisėst prie pc ir ką jis tada čia veikia? papirkimas ar kas?

Užmatei xd. Gerai. , žiuresim koki šaus atmazą.

Aš išvis nei 1x1 nei 2x2 nedalyvavau nors mokejau 10k. Net neatgetino.


Šį pranešimą redagavo Carter'is.: 05 kovo 2014 - 15:17

  • -1

Turėkim kantrybės laukti. Laikas duos tai, kas teisinga ir gera. ( Wei_Shen) ( Buves Sandrius_Vendetta )

 

 

 

                                                                                           


#4
Benny

Benny

    Leavinęs?

  • Forumo dalyvis
  • 1.515 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Laimėjo konkursą:Įsivaikink naujoką!

čia aš nesuprantu ar kaip? Benny,saviems nuolaidžiauji? 

  1. Giovane Dhonore - jis dėjo papeikimų,kad negalėjo prisėst prie pc ir ką jis tada čia veikia? papirkimas ar kas?

Man jis nieko nesakė, kad negali prisėst prie pc. Tuo metu dalyvavo kai vyko pirmojo etapo A grupės kovos ir užėmė gana gerą vietą.

e6857c6a8a3be2102cd0a695da8f20ce995.jpg


  • 0

#5
Carter'is.

Carter'is.

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 503 Pranešimai

Passenger : O tai ka siūlai daryt man kai sergu vejaraupiais ir iš vis prie pc neprieinu? 

Benny : O tai aš turiu būti kaltas, kad tu susirgai? Susirgai tai susirgai. Gydykis. Manau, dėl tų 5k visiško bankroto nepatyrei.

Passenger : Viskas aišku,dėkui už informaciją. Galimai tokio tipuose kaip 1x1, nes juos rengti yra itin sunku ir pritaikyti tam tikrus grafikus kada kas kovos ir, kad visiem būtų patogu nebedalyvausiu.. o ne kai čia nesuprasi kada kas vyksta, prasideda panika ir turnyras pavirsta tragedija. Nepyk ant manęs jai perskaitei visą šitą Benny, bet neišsitvėriau kailyje. 


Šį pranešimą redagavo Carter'is.: 05 kovo 2014 - 15:53

  • 0

Turėkim kantrybės laukti. Laikas duos tai, kas teisinga ir gera. ( Wei_Shen) ( Buves Sandrius_Vendetta )

 

 

 

                                                                                           


#6
V. Prancūzas

V. Prancūzas

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 51 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

Passenger : O tai ka siūlai daryt man kai sergu vejaraupiais ir iš vis prie pc neprieinu? 

Benny : O tai aš turiu būti kaltas, kad tu susirgai? Susirgai tai susirgai. Gydykis. Manau, dėl tų 5k visiško bankroto nepatyrei.

Passenger : Viskas aišku,dėkui už informaciją. Galimai tokio tipuose kaip 1x1, nes juos rengti yra itin sunku ir pritaikyti tam tikrus grafikus kada kas kovos ir, kad visiem būtų patogu nebedalyvausiu.. o ne kai čia nesuprasi kada kas vyksta, prasideda panika ir turnyras pavirsta tragedija. Nepyk ant manęs jai perskaitei visą šitą Benny, bet neišsitvėriau kailyje. 

gg wp


  • 0

#7
Guest_Coxenzo_*

Guest_Coxenzo_*
  • Svečias

Passenger : O tai ka siūlai daryt man kai sergu vejaraupiais ir iš vis prie pc neprieinu? 

Benny : O tai aš turiu būti kaltas, kad tu susirgai? Susirgai tai susirgai. Gydykis. Manau, dėl tų 5k visiško bankroto nepatyrei.

Passenger : Viskas aišku,dėkui už informaciją. Galimai tokio tipuose kaip 1x1, nes juos rengti yra itin sunku ir pritaikyti tam tikrus grafikus kada kas kovos ir, kad visiem būtų patogu nebedalyvausiu.. o ne kai čia nesuprasi kada kas vyksta, prasideda panika ir turnyras pavirsta tragedija. Nepyk ant manęs jai perskaitei visą šitą Benny, bet neišsitvėriau kailyje. 

Tai čia visa šita parašiau, nes maniau, kad dar pirmame etape kovos ir aš negalėsiu, buvau laimėjas kelias kovas ir viena pralaimėjas. Patekau viskas tvarkoje.


  • 0

#8
Carter'is.

Carter'is.

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 503 Pranešimai

Tai čia visa šita parašiau, nes maniau, kad dar pirmame etape kovos ir aš negalėsiu, buvau laimėjas kelias kovas ir viena pralaimėjas. Patekau viskas tvarkoje.

;D.


  • 0

Turėkim kantrybės laukti. Laikas duos tai, kas teisinga ir gera. ( Wei_Shen) ( Buves Sandrius_Vendetta )

 

 

 

                                                                                           


#9
Carter'is.

Carter'is.

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 503 Pranešimai

Aš tai išvis nedalyvavau. :)) Nieks negetino.


  • 0

Turėkim kantrybės laukti. Laikas duos tai, kas teisinga ir gera. ( Wei_Shen) ( Buves Sandrius_Vendetta )

 

 

 

                                                                                           


#10
Benny

Benny

    Leavinęs?

  • Forumo dalyvis
  • 1.515 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Laimėjo konkursą:Įsivaikink naujoką!

Aš tai išvis nedalyvavau. :)) Nieks negetino.

Nes nebuvai prisijungęs.


  • 0

#11
Guest_Coxenzo_*

Guest_Coxenzo_*
  • Svečias
Ir esmė tame, kad čia jai mastit kažką apie korupciją tai jos net nebuvo, nes net nepažįstu nei kiek Benny. Tiesiog galvojau gausiu kovit ir nepateksiu negaledamas ir į balą 5.000lt išmesdamas.
  • 0

#12
Carter'is.

Carter'is.

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 503 Pranešimai

Ir esmė tame, kad čia jai mastit kažką apie korupciją tai jos net nebuvo, nes net nepažįstu nei kiek Benny. Tiesiog galvojau gausiu kovit ir nepateksiu negaledamas ir į balą 5.000lt išmesdamas.

Taigi sakei, kad nekovojau, o dabar 2 vietoj lentelei???


  • 0

Turėkim kantrybės laukti. Laikas duos tai, kas teisinga ir gera. ( Wei_Shen) ( Buves Sandrius_Vendetta )

 

 

 

                                                                                           


#13
Benny

Benny

    Leavinęs?

  • Forumo dalyvis
  • 1.515 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Laimėjo konkursą:Įsivaikink naujoką!

Taigi sakei, kad nekovojau, o dabar 2 vietoj lentelei???

Kovojo prieš visus, kurie buvo tuo metu prisijungę...

Viską gali lengvai išsiaiškint. Pasiteirauk dalyvių iš tos paties grupės kaip ir Passenger ir sužinosi ar dalyvavo ar čia pasaulinio masto korupcija.


Šį pranešimą redagavo Benny: 07 kovo 2014 - 19:34

  • 0

#14
Guest_Coxenzo_*

Guest_Coxenzo_*
  • Svečias

Taigi sakei, kad nekovojau, o dabar 2 vietoj lentelei???

Kovojau tris kovas su Hilton, Auris, Salvatore. Ka tu čia bandai įrodyt būdamas toje temoje, štiš.


  • 0

#15
Mindaugas_Patejunas

Mindaugas_Patejunas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.609 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • XP:70000+

gde tasku lenteles?


  • 0

#16
Benny

Benny

    Leavinęs?

  • Forumo dalyvis
  • 1.515 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Laimėjo konkursą:Įsivaikink naujoką!

ccbcb653aeb0b81b934f393a8030f76a317.jpgc8f3c229b2d408b86cc576309f8235a116.jpg


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)