Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

CALL OF DUTY : ADVANCED WARFARE


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
14 atsakymai į šią temą

#1
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

1141cc4b0eb56041fdb0ef07dcd9a4df335.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=sFu5qXMuaJU

 

https://www.youtube.com/watch?v=ClSGyJeLcj0

 

Daugiau informacijos 05/04 http://www.callofduty.com/new-era

 

Kai bus paskelbta daugiau info updatinsiu šią temą :3


  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#2
Edgaras_Sila

Edgaras_Sila

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 272 Pranešimai
  • Gyv. vietaMoscow

Sledgehammer Games - *ujnia, Treyarch - zjbs


  • 1

23290fa3a834550c46d57e257d186607869.jpg


#3
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

Tikėkimes nebus toks šūdas kaip Ghostas  :lol:


  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#4
Silveris

Silveris

    ���������������������

  • Veteranas
  • 2.331 Pranešimai

Call of Duty jau kas puse metu prades leist? :o *clap* *clap* Tegul bent 1 normalu per pastaruosius 3 metus isleidzia...


  • -1

#5
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

Call of Duty jau kas puse metu prades leist? :o *clap* *clap* Tegul bent 1 normalu per pastaruosius 3 metus isleidzia...

Ghostą išleido 11 Mėn, šitą išleis irgi 11 mėn... Nu tai metai, o ne pusę.. Kaškam su matematika problemos 


Šį pranešimą redagavo Gordanas: 02 gegužės 2014 - 19:33

  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#6
Kamikadze

Kamikadze

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 10 Pranešimai

Bet ka zinau po mw3 jau nebezaidziau tu codu kazkaip nekimba jau :| Geriausi buvo tai cod 1 , 2 ir mw2


  • 0

#7
Rytis Weems

Rytis Weems

    🌍🌿🌊

  • Veteranas
  • 1.837 Pranešimai

Call of duty buvo įdomus, iki tol kol nepradėjo kur tų fantastinių siužetų. Dar niekada nesikeikiu džedajų tetrūksta


Šį pranešimą redagavo Rytis Weems: 02 gegužės 2014 - 21:30

  • 0

#8
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

Call of duty buvo įdomus, iki tada pradėjo kurti tuos nesamoningus fantastinius siužetus. Dar niekada nesikeikiu džedajų tetrūksta

Galėtu padaryti vėl kaip MW3/MW2/MW arba WW2 man tai labiausiai patiko MW3 su WW2 Geriausi geimai buvo, o black ops ir ghosts šūdų šudas  :lol:


  • 3

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#9
Mambada

Mambada

    PokerStars

  • Veteranas
  • 563 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevežys
  • Darbas:di
  • VIP:t
  • XP:9999999

Call of duty buvo įdomus, iki tol kol nepradėjo kur tų fantastinių siužetų. Dar niekada nesikeikiu džedajų tetrūksta

Čia lygiai taip pat, kaip ir su NFS serija. 
Palaipsniui dingo "Tiuningas", veliau Free Ride po miestą, kol galop pradėjo kurti Legales lenktynes (Shift) . Aš nebekalbu Apie Most Wanted 2, kur nėra galimybes pirkti mašinu, bei tiuninguoti kaip tau patinka. Rivals dar kolkas nežaidęs, todėl negaliu nieko apie ji pasakyti, bet kiek skaičiau atsiliepimu, tai vis tą pati rutina nuo ~2010 metų.


Šį pranešimą redagavo Lamanauskas-TheLancer: 02 gegužės 2014 - 22:13

  • 0

BMW-3-Series-E30-niebo-315x851.jpg

 

 

Audi Fanams:

AUDI - Another Ugly Deutsche Invention

 

Buve nick'ai --> Hunter_King, Rokas_Rulys, Lukas_Chevrolet, Po RR vienas ir vienintelis naudojamas acc --> Lukas_Lamanauskas

 

 


#10
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

per daug persistenge su skraidanciais mocais, spidermeno pirstinem, nematomu suitu. roboto suitas dar niekada nesikeikiu pakenciama.


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#11
Silveris

Silveris

    ���������������������

  • Veteranas
  • 2.331 Pranešimai

Ka zn pamaciau 05/04 galvoju vel koki tai suda leis, bet kuo tolyn tie call of duty tuo zemyn jie eina, palyginus kaina ir kokybe, tikrai meti pinigus uz kaskokia nesamone, pats seniau losdavau call of duty ir man patikdavo, keleta esu nusipirkes, bet kaip pradejo leist tuoj "naujus" tai net tingiu siustis SP ismegint..


  • 0

#12
Kamikadze

Kamikadze

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 10 Pranešimai

palyginus su battlefield tai tikrai codas krenta ziemyn :| Pats perejau is codo i bf nors tikrai didelis fanas esu codo.


  • 0

#13
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

palyginus su battlefield tai tikrai codas krenta ziemyn :| Pats perejau is codo i bf nors tikrai didelis fanas esu codo.

Perejau iš COD į CS'ą  :lol:

 

 

Ka zn pamaciau 05/04 galvoju vel koki tai suda leis, bet kuo tolyn tie call of duty tuo zemyn jie eina, palyginus kaina ir kokybe, tikrai meti pinigus uz kaskokia nesamone, pats seniau losdavau call of duty ir man patikdavo, keleta esu nusipirkes, bet kaip pradejo leist tuoj "naujus" tai net tingiu siustis SP ismegint..

 

Na žinai, turiu dar tokia ugnele kad pasitaisys tas COD ir vėl sukurs kaška normalaus ir gero, bet vis mažėja, galvojau ghostas bus geras, bet buvo toks šudas kad  -_-


  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#14
Silveris

Silveris

    ���������������������

  • Veteranas
  • 2.331 Pranešimai

Supranti, visi seniaieji kurejai kaip Activision, jie nebelabai tures nauju ideju, ju biudzetas manau mazesnis nei kitu, Kaip ir su EA, nfs leidzia kur tiunint neina jau gal keletas metu, juk del grafikos ir dainu juos zaidzia, man asmeniskai jie irgi nebepatinka, as irgi turejau ta ugnele, galvojau kad pasikeis, bet prie MW3 ir sustojau :|


  • 0

#15
Rytis Weems

Rytis Weems

    🌍🌿🌊

  • Veteranas
  • 1.837 Pranešimai

Tema rakinama, nes neaktyvi jau kaip septynios dienos


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)