Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

A. Vertelka į moderatorius ''Pasiūlymai'' skiltį.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

Apklausa: A. Vertelka į moderatorius ''Pasiūlymai'' skiltį. (5 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar galima patikėti A. Vertelkai šias pareigas ?

  1. Manau, kad taip, išreikšiu nuomone komentaruose. (5 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 100.00%

  2. Manau, kad ne, išreikšiu nuomone komentaruose. (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

#1
Pinčia

Pinčia

    1337

  • Veteranas
  • 1.770 Pranešimai
  • Gyv. vietaLukiškės

1. Patirtis (laiku ir XP taškais) žaidime ir forume. Dabartinis, visi buvę nick'ai žaidime;

  • Žaidime esu žinomas kaip - Algimantas Vertelka, forume kaip - A. Vertelka. Žaidime leidžiu jau 2-jus metus ir keletą mėnesių, tai tiek pat lauko kažkur ir forume esu praleidęs. Serveryje turiu 120.000 Xp taškų.

2. Ką žadate atnešti į skiltį, kurią norite prižiūrėti?(galima pateikti pavyzdžių, savo darbelių tai skilčiai, priklauso nuo to, kokia tai skiltis);

  • Joje kaip ir daug ko keisti nereikia, kaip ir viskas gerai. Tik tame bėda, kad kai kurie pasiūlymai per ilgai užsistovi. Įkėlus naują pasiūlymą palaukčiau pora dienelių, ką mano kiti žaidėjai, jei pasiūlymas visai nieko siūsčiau Poškai arba Gangstai. Prižiūrėčiau tvarką skiltyje, bausčiau tuos kurie nesilaiko jis taisyklių, nesvarbu tai - ''savas'' ar - ''priešas''.

3. Jūsų nuveikti darbai forume;

  • Nuveikes kaip ir nieko naudingo neesu, tai vat ir noriu parodyti - Ką aš sugebu. Ir išmėginti save šioje srityje.

4. Patirtis moderavime;

  • Patirtis nėra, nei labai didelė, nei labai maža. Taip per viduriuka.

5. Ar atitinkate visus keliamus kriterijus į moderatorius? Kodėl? Ar esate geresnis už visus kitus, kurie pretenduoja į tą pačia skiltį? Argumentuokite;

  • Na iš mano pusės žiūrint, tai taip aš atitinku viska į šios skilties moderatorius, bet žinot ne man čia spręsti. Kuo esu geresinis už kitus ? Čia jau ne man spręsti, nemėgstu saves iškelti aukščiau kitus. Palietu visa tai patiems apsispręsti katras geresinis.

6. Papildoma informacija apie jus, jūsų karjerą serveryje ir forume, kuri gali sudominti;

  • Serveryje mano karjera nėra labai įpatinga. Esu keleta kartų direktoriavęs K. Transporto, Medikų ir visų nelegalių darbų firmuose. Turėjes keletą gaujų, buves ''Los Santas Ryto'' redaktoriumi, taip pat ir ''LSG Tinklaraštis'' redaktoriumi.

7. Kokiu būdu, savo prižiūrimoje skiltyje užtikrinsite tvarką, padėsite vartotojams?

  • Būdamas aktyvus pats. Būnu dažnai ir naktį prisijungęs forume. Tad švara šioje skiltį užtikrinu 100 procentinę.

 

Ačiū už dėmesį !


Šį pranešimą redagavo A. Vertelka: 06 gegužės 2014 - 12:13

  • 0

#2
Carlos Luciano

Carlos Luciano

    Meras

  • Veteranas
  • 1.449 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Gun dyleris
  • VIP:+
  • XP:150k

Už rimtas.


  • 0

#3
Treisiakas

Treisiakas

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 219 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b

Už , dažnai buna ts , dažnai kalbam tad žinau , kad gali susitvarkyti su šiom pareigom.


  • 0

“There's gon' be some stuff you gon' see
that's gon' make it hard to smile in the future.
But through whatever you see,
through all the rain and the pain,
you gotta keep your sense of humor.
You gotta be able to smile through all this bullshit.
Remember that.” 



#4
Black_Hippy Aka. Ernis_Vin

Black_Hippy Aka. Ernis_Vin

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 264 Pranešimai
  • Gyv. vietaUtena
  • Darbas:l
  • VIP:t
  • XP:70.000

Žmogus siekentis savo tikslo, esi rimtas 


  • 0

Pretenduoju į LSG Administracijos kolektyvą, todėl užsuk ir išreišk savo nuomonę
http://lsgyvenimas.l...ciją/?mode=show

 

Pretenduoju į Gaisrinę, užsuk !

http://lsgyvenimas.l...inta/?mode=show
 


#5
Mindaugas_Patejunas

Mindaugas_Patejunas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.609 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • XP:70000+

Uz, sekmes.


  • 0

#6
Yomato Kamihara

Yomato Kamihara

    Piktas

  • Serverio administratorius
  • 4.570 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva Italia
  • Geriausias 2019 metų:Administratorius
  • Geriausias 2018 metų:Karjera & Administratorius !

Užh,rimts kents.


  • 0

#7
Pinčia

Pinčia

    1337

  • Veteranas
  • 1.770 Pranešimai
  • Gyv. vietaLukiškės

Dėkoju jums.

 

Nemiegam kiti ;) Laukiu jūsų pasisakymų!@!~ :P


Šį pranešimą redagavo A. Vertelka: 09 gegužės 2014 - 18:02

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)