Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Lpablo_Chose

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
16 atsakymai į šią temą

#1
Tony Montana

Tony Montana

    Dievas

  • Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai
Taigi įkelsiu pora nuotraukų kaip Lpablo_Chose buvusiai serverio žvaigždei sekasi tvarkytis su savo "Nuostabiu" serveriu.

Paveiksliukas
Paveiksliukas
Paveiksliukas
Paveiksliukas
Paveiksliukas
Paveiksliukas
Paveiksliukas
Paveiksliukas
Paveiksliukas

Dar ir daugiau perliukų buvo :D
  • 0


di-3LFE.jpg

Karina ;*


#2
independent.

independent.

    Dažnas dalyvis

  • Užblokuotas
  • 83 Pranešimai
Tuoj nu kirs jam cia ta serva. ;D
  • 0

#3
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias
Vaikel tu Vaikel pats tu tokio servo nesukurtum, o tik kieta vaidintum parsisiuntes kito. O jis viska daro nuo 0. Tokiam zmogui padeka reik duot, o ne papeikima.
  • 0

#4
Guest_Don Damien Santos_*

Guest_Don Damien Santos_*
  • Svečias
be reikalo taip stengias manau :D
  • 0

#5
Tony Montana

Tony Montana

    Dievas

  • Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai

Vaikel tu Vaikel pats tu tokio servo nesukurtum, o tik kieta vaidintum parsisiuntes kito. O jis viska daro nuo 0. Tokiam zmogui padeka reik duot, o ne papeikima.


Žinai, keisčiausia tai kad tu manęs net nepažįsti o sakai kad pats to nepadaryčiau, galiu apie tave pasakyt kad esi eilinis komentatorius nieko vertas, nieko nesuprantantis nes jeigu bent kažką suprastum kas tose nuotraukose yra tikrai šio komentaro nebūtum rašęs.
  • 0


di-3LFE.jpg

Karina ;*


#6
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

Žinai, keisčiausia tai kad tu manęs net nepažįsti o sakai kad pats to nepadaryčiau, galiu apie tave pasakyt kad esi eilinis komentatorius nieko vertas, nieko nesuprantantis nes jeigu bent kažką suprastum kas tose nuotraukose yra tikrai šio komentaro nebūtum rašęs.

Kietas? patikek puse to tinklapio gm esu isnarses ir jei jau toks kietas esi parodyk ka pats esi sukures, kad bent kiek skirtusi nuo kokio eilinio gm.
Patikek as net su dankiu, paulium_massive (geriausiai to serverio scripteriais) dirbau kuris paplatino galiausiai ltg 1.9.0 iki siol yra geriausiais papatintas serveris. Ir siaip manes nematot servery del to kad su dankium kuriam ltg 2.0.0 o tau jau teletabius parode eik avis suskaiciuok ir ciucia liula
  • 0

#7
Tony Montana

Tony Montana

    Dievas

  • Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai

Kietas? patikek puse to tinklapio gm esu isnarses ir jei jau toks kietas esi parodyk ka pats esi sukures, kad bent kiek skirtusi nuo kokio eilinio gm.


Kodėl turėčiau tau kažką rodyt? tu man sumokėsi ? Aš savo serverio neturiu, bet kai yra laisvo laiko tai pascriptinu. Dabar klausimas tau. Kodėl jeigu jau tu toks geras scripteris, jam nepadedi sutvarkyt tokių paprastų dalykų kurių pagalbos jis prašo? Nes tai sutvarkyt sugeba kone kiekvienas savo serverį turintis asmuo.
  • 0


di-3LFE.jpg

Karina ;*


#8
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

Kodėl turėčiau tau kažką rodyt? tu man sumokėsi ? Aš savo serverio neturiu, bet kai yra laisvo laiko tai pascriptinu. Dabar klausimas tau. Kodėl jeigu jau tu toks geras scripteris, jam nepadedi sutvarkyt tokių paprastų dalykų kurių pagalbos jis prašo? Nes tai sutvarkyt sugeba kone kiekvienas savo serverį turintis asmuo.

Kam man reiktu jam padett? gal kas padeka man yteiks? as viska darau ne sau, o kitiems ir man pofik ka kiti mano ir patikek tokio servo kaip jis tikrai nes kurtum...
  • 0

#9
Tony Montana

Tony Montana

    Dievas

  • Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai

Kam man reiktu jam padett? gal kas padeka man yteiks? as viska darau ne sau, o kitiems ir man pofik ka kiti mano ir patikek tokio servo kaip jis tikrai nes kurtum...


Jis ir pats nesukurtų tokio kokį tipo sukūrė ..
  • 0


di-3LFE.jpg

Karina ;*


#10
independent.

independent.

    Dažnas dalyvis

  • Užblokuotas
  • 83 Pranešimai

Vaikel tu Vaikel pats tu tokio servo nesukurtum, o tik kieta vaidintum parsisiuntes kito. O jis viska daro nuo 0. Tokiam zmogui padeka reik duot, o ne papeikima.


Pas vaikelis, bet išmok skaitit ka jis ten raso nevykeli tu.
  • 0

#11
Gude_C,B

Gude_C,B

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 656 Pranešimai
O kodėl jis toks geras servo kurėjas viską moką, o klausinėja visko??
  • 0
Paveiksliukas

#12
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

Pas vaikelis, bet išmok skaitit ka jis ten raso nevykeli tu.

Ir ka jis ten raso  :nesupratau:
P.s. ir isvis is kur jus zinot kad ten jis ?? ne pirmam (eiliniam) serveri pasivadinu damien vardu ir ka? kiti mano kad as tikras ir iskart admin/pd dyriko(eilinuose geriausio) sosta. soo  :sokas:
  • 0

#13
Sean'as

Sean'as

    Ballas dios

  • Veteranas
  • 617 Pranešimai
  • Gyv. vietaWolverhamptonas/Silute
  • Darbas:laisvo oro direktorius
  • VIP:yes
  • XP:54000
1 as tik mokinuosi po biski scriptinti del to ir rasau y webus ir tobulieju o ne kaip tu suda mali nieko nemokiedamas tai geriau patilek

2 nu tai dw sukurk srw ir parodyk nes nemanau kad sukursi gera srw nebent is neto koki srw parsisiusi...
  • 0

#14
Rokel

Rokel

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.148 Pranešimai
  • Gyv. vietaDruskininkai, Lithuania

1 as tik mokinuosi po biski scriptinti del to ir rasau y webus ir tobulieju o ne kaip tu suda mali nieko nemokiedamas tai geriau patilek

2 nu tai dw sukurk srw ir parodyk nes nemanau kad sukursi gera srw nebent is neto koki srw parsisiusi...


Tavo ir scriptai parsisiūsti iš neto, tad nepisk čia proto ^^
  • 0
smacked bitches on the backside!

#15
Tony Montana

Tony Montana

    Dievas

  • Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai

1 as tik mokinuosi po biski scriptinti del to ir rasau y webus ir tobulieju o ne kaip tu suda mali nieko nemokiedamas tai geriau patilek

2 nu tai dw sukurk srw ir parodyk nes nemanau kad sukursi gera srw nebent is neto koki srw parsisiusi...


Kad ir skriptus siuntiesi būtent iš ten.. O šiaip tai nebūčiau kėlęs čia nieko, suprantu kai nemoki domiesi, skaitai ir išmoksti bet kad tu labai achujielini su savo šūdinu serveriu todėl ir prikėliau koks tu geras kūrėjas.
  • 0


di-3LFE.jpg

Karina ;*


#16
independent.

independent.

    Dažnas dalyvis

  • Užblokuotas
  • 83 Pranešimai

Ir ka jis ten raso  :nesupratau:
P.s. ir isvis is kur jus zinot kad ten jis ?? ne pirmam (eiliniam) serveri pasivadinu damien vardu ir ka? kiti mano kad as tikras ir iskart admin/pd dyriko(eilinuose geriausio) sosta. soo  :sokas:

Taves cia niekas neciulbiną tai patylėk. :wtf:
  • 0

#17
Sean'as

Sean'as

    Ballas dios

  • Veteranas
  • 617 Pranešimai
  • Gyv. vietaWolverhamptonas/Silute
  • Darbas:laisvo oro direktorius
  • VIP:yes
  • XP:54000
ir velgi nieks neahujielina su tuo servu anksciau jo sakiau ateikit y srw kol cia off buna neverciau. nu ir? ir deje nejemu is ten scriptu pragrindus emu ir perdarau is www.sa-mp.com
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)