Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Carlos Luciano


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Carlos Luciano

Carlos Luciano

    Meras

  • Veteranas
  • 1.449 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Gun dyleris
  • VIP:+
  • XP:150k

1. Jūsų tikrasis vardas bei slapyvardis forume, buvę ir esami nick'ai žaidime (privaloma rašyti visus):
2. Jūsų amžius:
3. Jūsų skype kontaktai:
4. Idėjos bei minčių komplektas, praturtinantis Tinklaraštį. Pasidalinkite jomis:
5. Lietuvių kalbos vidurkis (turint tamo paskyrą, padaryti nuotrauka):
6. Pastraipa apie LSG Tinklaraštį (4-5 sakiniai):

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

– Sveiki visi.

-.Esu Carlos Luciano.

- Man yra 17 metų.

- Valdukaz1234

- Kiekvienų sandėlių aprašymas , dialogai , pokalbiai su žymiais serverio žaidėjais.

- 5.

- Kadaise žymus serverio žaidėjas , tuometinis meras , Nang gaujos vadas Egidijus Kanapė pakvietė mane prisijungti prie LSG tinklaraščio. Tuo metu serveryje neužėmiau jokio posto todėl parašiau į šį tinklaraštį. Parašiau anketą Aurimas Azteros anketą patvirtino. Tapau korespondentu , patiko veikla buvau parašęs tikrai porą neblogų straipsnių. Tuo metu buvo vasara neturėjau labai daug laiko o buvau prisižadėjęs parašyti straipsnį. Išvažiavau prie pajūrio pailsėti savaitei ir buvau pašalintas iš šito projekto. Dabar esu dabartinis Transporto firmos direktorius. Pradėjau nuo šio tinklaraščio pažiūrėkit patys ką pasiekiau...


Šį pranešimą redagavo Carlos Luciano: 09 liepos 2014 - 21:26

  • 0

#2

  • Svečias

Palauksim pastraipos ateinančias 24 valandas.


Šį pranešimą redagavo A.M. Brazauskas: 09 liepos 2014 - 19:12

  • 0

#3
Carlos Luciano

Carlos Luciano

    Meras

  • Veteranas
  • 1.449 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Gun dyleris
  • VIP:+
  • XP:150k

Praėjo daugiau nei 24h :D


  • 0

#4

  • Svečias

Aga :D Pasvarstysiu apie tave ir pranešiu paros bėgyje.


  • 0

#5

  • Svečias

Patvirtinta, suteikiamas bandomasis laikotarpis.


Šį pranešimą redagavo A.M. Brazauskas: 25 liepos 2014 - 22:18

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)