Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Henry_Tomasino


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Henry_Tomasino

Henry_Tomasino

    Administratorius

  • Veteranas
  • 1.793 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Visų galų meistras
  • VIP:Vipas
  • XP:100000

1. Jūsų tikrasis vardas bei slapyvardis forume, buvę ir esami nick'ai žaidime (privaloma rašyti visus):
2. Jūsų amžius:
3. Jūsų skype kontaktai:
4. Idėjos bei minčių komplektas, praturtinantis Tinklaraštį. Pasidalinkite jomis:

5. Lietuvių kalbos vidurkis (turint tamo paskyrą, padaryti nuotrauka):

6. Pastraipa apie LSG Tinklaraštį (4-5 sakiniai):

 

 

  • Sveiki visi,žaidime esu Henry_Tomasino toks pats mano nick'as yra ir forume,o realybėje esu Gediminas iš Kauno miesto.

 

  • Jau turiu sulaukęs 15 metų.

 

  • Mano skype yra Nexom1.

 

  • Manau tinklaraštyje turėtų būti daugiau dealogų su serverio žinomais žmonėmis ir su naujokais kurie galėtų papasakoti savo sunkumus patiriamus serveryje. Taip pat manau būtų galima įdėti į tinklaraštį ir skelbimų skiltį.

 

 

  • Lsg tinklaraštis buvo įkurtas 2014 metų Balandžio 14 diena kai tinklaraščio prezidentas Lukas Pipiras perleido laikraštį Aurimui_Azteros. Nuo to laiko permainos vyko gana greitai jau Balandžio 25 dieną Dovis Jackson buvo paskirtas Aurimo dešiniąja ranka.Tada buvo renkami nauji korespondentai ir redaktoriai kurie puikiai galėtų atlikti savo darbą.Tinklaraštis gyvavo puikiai,bet 2014 metų kovo 25 diena Aurimas Azteros paliko LSG serverį ir savo LSG tinklarašti perleidžia Giovane_D'Honore.Tada tvarkėsi su tinklaraščiu Giovane,bet Aurimas Azteros sugrįžo ir vėl buvo paskirtas laikinuoju savininku.

  • 2


#2

  • Svečias

Interviu rengti korespondentam rengiuosi finansuoti fotoparatus, tam, kad kiekviena apklausa turėtų savo atvaizdą. Skelbimų skiltis jau buvo, ji žinoma leido gauti pelno, kurį suaukodavom tam pačiam kurui, besikalbant su žmonėmis, naršant po serverio gatves kažko nepastebėto, fotoaparatams, bet vėliau ji buvo pakeista anekdotų skiltimi. Dar viena klaidelė būtų, kaip ir pas Arnoldą - painioji datas(tai menkniekis, bet aktualu). Tinklaraštis buvo įkurtas 2012metų pabaigoje, man perduotas 2013metų Balandžio 14 dieną.

SVARSTOMAS


  • 1

#3
Henry_Tomasino

Henry_Tomasino

    Administratorius

  • Veteranas
  • 1.793 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Visų galų meistras
  • VIP:Vipas
  • XP:100000

Nenoriu labai įgrįsti,bet norėčiau paklausti kiek laiko reikės laukti kol sužinosiu verdiktą? :)


  • 2


#4

  • Svečias

duok mums 48 valandas :D


  • 1

#5
Dom Harris

Dom Harris

    conscious

  • Veteranas
  • 1.691 Pranešimai

duok mums 48 valandas :D

Suteikiamas tau 2d. laikotarpis.

Ne, šiaip juokauju, aš už :D
  • 0

#6
Guest_Coxenzo_*

Guest_Coxenzo_*
  • Svečias

Nepyk, bet atmesta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)