Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Soy_Loco


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Lucifer

Lucifer

    666

  • Veteranas
  • 1.091 Pranešimai
  • Gyv. vietaKazlų Rūda

1. Jūsų tikrasis vardas bei slapyvardis forume, buvę ir esami nick'ai žaidime (privaloma rašyti visus):
2. Jūsų amžius:
3. Jūsų skype kontaktai:
4. Idėjos bei minčių komplektas, praturtinantis Tinklaraštį. Pasidalinkite jomis: 
5. Lietuvių kalbos vidurkis (turint tamo paskyrą, padaryti nuotrauka):
6. Pastraipa apie LSG Tinklaraštį (4-5 sakiniai):

 

Mano vardas Saulius. Esu turėjęs 3 nickus. 1 - Saulius_Zubra, 2. Kestutis_Kaunietis, 3. Soy_Loco. Dabartinis. Man yra 17. Mano skype yra ,,savikertas". Idėjos mano būtų tokios, kad pakurti tokių linksmų straipsnių dar. (Aurimas supras :D). Mano Lietuvių kalbos vidurkis 8.5. Dabar nerodo man, bet manau matote iš mano rašto.

 

Pastraipa:

Tinklaraštis kuriame yra skelbiamos naujausios ir naudingiausios naujienos. Jį valdo Carl_Cox, jam padeda Aurimas_Azteros. Korespondentai kuria straipsnius, ima interviu. Dabar jiems sekasi gan gerai. Tinklaraštis pakilime. Ateityje manau, bus ir nusėdimų, ir pakilimų, bet manau bus viskas gerai.

 

Na nežinau. Sukūriau labai trumpą, bet manau užteks.


Šį pranešimą redagavo Z.Balčytis: 23 liepos 2014 - 21:49

  • 0

#2

  • Svečias

Patvirtinta, suteiktas bandomasis laikotarpis.


Šį pranešimą redagavo A.M. Brazauskas: 23 liepos 2014 - 22:13

  • 0




1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)