Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Stasas_Makarovas.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Oleg Ditkovskij_*

Guest_Oleg Ditkovskij_*
  • Svečias

Sveiki!

 

Dabar esu žinomas kaip Stasas_Makarovas, anksčiau - Viktor_Uspaskich, Josif_Baliukevic, Skofis_Baicok, Skofis_Rozete. Esu penkiolikos metų amžiaus. Mano skaipas - anancenka. Na, mano nuomone, šiuo metu korespondentuose sėdi per daug fantazuojančių žmonių, kurie kuria visokius straipsnius, kurie net nesusiję su samp pasauliu. Reikia konkrečiai kokį nors įvykį aprašinėti. Arba sukurti specialius anekdotinius straipsnius. Dar galėtų prie kiekvieno straipsnio būti fotografija, kuri būtų tiesiogiai susijusi su tuo straipsniu. Mano lietuvių kalbos vidurkis yra pakankamas - siekia aukštesnįjį lygį. LSG tinklaraštis - tai puiki priemonė skleisti naujienas serveryje. Kuo mažiau fantazijos, tuo daugiau susidomėjimo turėsime. Tai tiek.

 
 

  • 0

#2
Guest_.!._*

Guest_.!._*
  • Svečias

Kam perkuri ? Sakiau prieš.


  • 0

#3
Guest_Oleg Ditkovskij_*

Guest_Oleg Ditkovskij_*
  • Svečias

Kam perkuri ? Sakiau prieš.

Neperkuria niekas, tau dėmesio trūkumas?


  • 0

#4
Black_Hippy Aka. Ernis_Vin

Black_Hippy Aka. Ernis_Vin

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 264 Pranešimai
  • Gyv. vietaUtena
  • Darbas:l
  • VIP:t
  • XP:70.000

Už, nes kolektyve reikia kuo daugiau žmoniu kurie yra protingi, gebantys gražiai mastyti, bei fantazuoti. UŽ.


  • 0

Pretenduoju į LSG Administracijos kolektyvą, todėl užsuk ir išreišk savo nuomonę
http://lsgyvenimas.l...ciją/?mode=show

 

Pretenduoju į Gaisrinę, užsuk !

http://lsgyvenimas.l...inta/?mode=show
 


#5

  • Svečias

Okey, pažiūrėkim iš šalies. Tu esi gabus, šiek tiek ypatingas, turiu omenyje - išsiskiriantis globalesniu mąstymu. Pažiūrėkim ir iš laikraščio administracijos pusės, pastraipa parašyta atmestinai, bet likusi anketos dalis atsveria tą mažytę spragą. Leisiu tau pasitaisyti, į komentarus brūkštelk naują pastraipą, šiam kartui, ne apie tinklaraštį, o apie serverio raidą. Pasiskaitęs mąstančiųjų forumą tikrai parašysi neblogą reikalą (5-6 sakiniai). Duosiu tau 24 valandas. Sėkmės.


  • 1

#6
Guest_Oleg Ditkovskij_*

Guest_Oleg Ditkovskij_*
  • Svečias
Serverio raida.
 
Per visą tą laiką, kai aš žaidžiu, čia įvyko daug pasikeitimų. Pasiteiravus keletą žaidėjų, kurie čia žaidžia jau
ilgiau, sako, kad jiems patiko žaisti, kai nebuvo tiek daug atnaujinimų. Dabar yra išlikę vos keli senbuviai, kurie
čia žaidžia gana senokai. Dauguma dabartinių žaidėjų - ėję pro šalį, netyčia radę serverį, ir vis žaidžiantys čia.
Žaidėjų nuomone, jeigu šiame serveryje daugiau nieko nevyks, jokių naujų eventų, jeigu išliks ta pati rutina - tai
šiam serveriui gresia tas pats, kaip ir kitiems serveriams - žlugimas.

  • 0

#7

  • Svečias

Patvirtinta, tau suteiktas bandomasis laikotarpis. Sveikas prisijungęs.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)