Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Gal galit kas paaiskint?

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
32 atsakymai į šią temą

#21
Gintare_Tamasa

Gintare_Tamasa

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 106 Pranešimai
  • Gyv. vietaMazeikiai.

Get back into kitchen :D

Neaiskink ;D as virykle naudotis net nemoku ;DDD
  • 0
Paveiksliukas

#22
Walker'is

Walker'is

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 125 Pranešimai

Neaiskink ;D as virykle naudotis net nemoku ;DDD


Tu indaplowe ; ]
  • 0
Paveiksliukas

#23
Gintare_Tamasa

Gintare_Tamasa

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 106 Pranešimai
  • Gyv. vietaMazeikiai.

Tu indaplowe ; ]

O tu siurblys. : )
  • 0
Paveiksliukas

#24
Guest_Don Damien Santos_*

Guest_Don Damien Santos_*
  • Svečias
jei buciau moteris i oliveri tikrai neziureciau :D
  • 0

#25
Walker'is

Walker'is

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 125 Pranešimai

jei buciau moteris i oliveri tikrai neziureciau :D


Tai nieks ir nesako kad i tawe ziuret reik ; ]

  • 0
Paveiksliukas

#26
Guest_Don Damien Santos_*

Guest_Don Damien Santos_*
  • Svečias

Tai nieks ir nesako kad i tawe ziuret reik ; ]

nu pabandyk is sono paziuret i save... stumi visiskai be priezasties, diskriminuoji moteris ir manai ,kad jos tau lyg vergas.. nera taip ir tikrai taip nebus. su tokiu mastymu pacia kvailiausia ir neisvaizdziausia susirasi ,busi labai patenkintas ? keisk paziuras nes tiesiog tavo tas stumimas atrodo labai apgailetinai
  • 0

#27
Walker'is

Walker'is

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 125 Pranešimai

nu pabandyk is sono paziuret i save... stumi visiskai be priezasties, diskriminuoji moteris ir manai ,kad jos tau lyg vergas.. nera taip ir tikrai taip nebus. su tokiu mastymu pacia kvailiausia ir neisvaizdziausia susirasi ,busi labai patenkintas ? keisk paziuras nes tiesiog tavo tas stumimas atrodo labai apgailetinai



Aciu, taciau tawo eiles mane nelabai sudomino. Tiesa sakant net neskaiciau. Taip kad nekazka tu cia sudestei :X
  • 0
Paveiksliukas

#28
Guest_Don Damien Santos_*

Guest_Don Damien Santos_*
  • Svečias



Aciu, taciau tawo eiles mane nelabai sudomino. Tiesa sakant net neskaiciau. Taip kad nekazka tu cia sudestei :X

as tau tik padet bandau suprast paprastus dalykus. jei nenori to gal ir nepriimt, mokykis is savo bendraminciu kaip per 10 sekundziu pasakyt 40 keiksmazodziu.
  • 0

#29
Eimis

Eimis

    /vkick Expertas

  • Forumo dalyvis
  • 921 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:Daugmaz
Cia jis mergas taip kabina.. ;D Nenuostabu, kad mergos neturi.. :D
  • 0

#30
Walker'is

Walker'is

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 125 Pranešimai

Cia jis mergas taip kabina.. ;D Nenuostabu, kad mergos neturi.. :D


Tai jo nenuostabu. Tu ir neturi nes tau wyrukai patinka labiau ; ]

  • 0
Paveiksliukas

#31
Walker'is

Walker'is

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 125 Pranešimai

jei buciau moteris i oliveri tikrai neziureciau :D


Suprantu taip, jai buciau moteris i oliveri tikrai neziureciau, bet kadangi esu vyras tai ziuriu ? Ar kaip?
  • 0
Paveiksliukas

#32
Guest_Don Damien Santos_*

Guest_Don Damien Santos_*
  • Svečias

Suprantu taip, jai buciau moteris i oliveri tikrai neziureciau, bet kadangi esu vyras tai ziuriu ? Ar kaip?

nezinau kaip tu mastai ir nelabai domina :D bet del tavo tolimesnes ateities galiu tau paaiskinti kas tame labai suprantamame sakinyje buvo parasyta :D zemes planetoje gyvuoja dvi zmoniu lytis - moteris bei vyrai, kiekvienas is ju t.y. zmoniu turi savo poziuri i lytis. dazniausiai pasitaiko taip ,kad moteris ziuri i vyra , o vyras ziuri i moteri, bet pasitaiko ir tokiu gamtos klaidu kaip homosexualumas arba bisexualumas kai vienos lyties atstovai ziuri i ta pacia lyti su dideliu potraukiu lytiskai santikiauti arba ta pati veiksma daryti tik su abiem lytimis. kadangi tu pamanei ,kad as esu homosexualas arba bisexualas as tave turiu nuliudinti, paneigti sita tavo ganda ir pasakyti ,kad mane traukia tik priesinga lytis t.y. moterys. :D kadangi mane traukia tik moterys ,todel pasakiau taip ,kad jei buciau moteris verciau buciau homosexuale t.y. lesbiete nei ziureciau i toki apgailetina ir menka organizma kaip tu. laimingo tau trumpo,nuobodaus bei sunkaus gyvenimelio dulkyt  :D
  • 0

#33
Gintare_Tamasa

Gintare_Tamasa

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 106 Pranešimai
  • Gyv. vietaMazeikiai.

nezinau kaip tu mastai ir nelabai domina :D bet del tavo tolimesnes ateities galiu tau paaiskinti kas tame labai suprantamame sakinyje buvo parasyta :D zemes planetoje gyvuoja dvi zmoniu lytis - moteris bei vyrai, kiekvienas is ju t.y. zmoniu turi savo poziuri i lytis. dazniausiai pasitaiko taip ,kad moteris ziuri i vyra , o vyras ziuri i moteri, bet pasitaiko ir tokiu gamtos klaidu kaip homosexualumas arba bisexualumas kai vienos lyties atstovai ziuri i ta pacia lyti su dideliu potraukiu lytiskai santikiauti arba ta pati veiksma daryti tik su abiem lytimis. kadangi tu pamanei ,kad as esu homosexualas arba bisexualas as tave turiu nuliudinti, paneigti sita tavo ganda ir pasakyti ,kad mane traukia tik priesinga lytis t.y. moterys. :D kadangi mane traukia tik moterys ,todel pasakiau taip ,kad jei buciau moteris verciau buciau homosexuale t.y. lesbiete nei ziureciau i toki apgailetina ir menka organizma kaip tu. laimingo tau trumpo,nuobodaus bei sunkaus gyvenimelio dulkyt  :D

Nesigailiu kad sugaisau 1 minute skaitydama si posta, daug  daug daug.. daug kazko i galva imetei ;D
  • 0
Paveiksliukas




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)