Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Zylee_Lukas Rimtas Atsiprasimas

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
38 atsakymai į šią temą

#21
Exam

Exam

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 981 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

Nu ir gavau perma,atsiprasiau,acc su viskuo atidaviau,prisizadejau pasitaisyt...ir patikek manim nedusiu :)


Patikek manim padusk , nenuims tau permo . Is manes yra nupise acc suprantu koks jausmas todel nekenciu tokiu dvasios ubagu kaip tu. Kas is to kad atsiprasei nervu neatpirksi todel da pasol tu niekada nesikeikiu.
  • 0

#22
Zylee_Lukaz

Zylee_Lukaz

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 429 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva,Panevezys
Nu cia jau nezinai nuims/nenuims,ne tau sperst cia...man giliai niekada nesikeikiu zinok tau buvo nupise acc,ar nebuvo,zala atlyginta...ir jeigu nuims damesiu as jam lt ant gero gyvenimo,patikek pamirsim viskas kas buvo...ir bus patiem giliai niekada nesikeikiu
  • 0
Neapykanta liejasi ir lėtai žudo,žodis po žodžio ir stipriausius guldo!.
Kai nori visko iš karto,nieko negauni,jei nėr vienybės vizijos,save apgauni!,šeima ne buožės, kad artų už dyka,šeima stato ateitį ne viens ant kito šik*!
Blogas žodis blogiau nei tankas,su juo kariaut gali,su pykčiu ne!Neviskas perkama, o laimė-ypač ne.!

#23
El Splito

El Splito

    Savanoris Karys

  • Forumo dalyvis
  • 1.395 Pranešimai
  • Darbas:b
  • XP:Dachuje
Dabar aš tau litaniją išdėstysiu.
Ja, ja, darom klaidas, esam žmonės visdėlto. Visų pirma, tu turėtum beno atsiprašinėt ir prašyt, kad atleistų tau ir nuimtų perm ban. Jei jis ir nuims, tik po to visų kitų žmonių atsiprašinėt turėtum.
Kiek žinau yra du piliečiai gavę perm banus, po to benas nuėmė ir jie lošia toliau, tai aš ir hatinis. Kai prisimenu kaip hatinis atsiprašinėjo vos ne visuose forumo temose, koks nekaltas, koks geras bus jei nuims perm, dabar pažiūrėjus graudu daros. Prisipirkęs krd sau "erelis" yra, darinėja visokias nesamones, įsivaizduoja kaži kas esąs. Čia kai jo nesamonių darymo foto pradėčiau kelt, tai visas albumas susidėtų. Man dar įdomu, kodėl jis vėl perm negauna. ^^
Aš? Taip aš buvau gavęs perm ban. Tik po kelių savaičiu suvokiau ką ištiesų padariau ir parašiau benui kelis laiškus. Taip man nuėmė tą perm ir toliau lošiu iki dabar. Neneigiu, kad pasišvaistau čytais šen bei ten, bet tokių nesamonių kaip kaikurie, nedarau.
So, darykit išvadas.
  • 0

Žaidime - Split_Seconds

Dar žinomas kaip - Davai Žaidžiam


#24
Hatinis

Hatinis

    Legenda

  • Veteranas
  • 2.361 Pranešimai
  • VIP:365
  • XP:100.000
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2017 Metų:Naulaiferis
TU tik nebestumk ant manes:DDDDKai jau kick padarau mentui tai cia verki ?:D ziaurus splitai palikes esi pavydas tau ar kas :DGi ban gaunu o ne 1/2 tai sa buk
  • 0

#25
Lafest

Lafest

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 376 Pranešimai
:'(
  • 0
Paveiksliukas

#26
Hatinis

Hatinis

    Legenda

  • Veteranas
  • 2.361 Pranešimai
  • VIP:365
  • XP:100.000
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2017 Metų:Naulaiferis
Sok i game lafestau :D
  • 0

#27
El Splito

El Splito

    Savanoris Karys

  • Forumo dalyvis
  • 1.395 Pranešimai
  • Darbas:b
  • XP:Dachuje

TU tik nebestumk ant manes:DDDDKai jau kick padarau mentui tai cia verki ?:D ziaurus splitai palikes esi pavydas tau ar kas :DGi ban gaunu o ne 1/2 tai sa buk

Pats kramtai ką šneki, ar nebesusigaudai erdvėj? Visų pirma čia neverkimas, o faktų padavimas.
Visų antra, tau tikrai nepavydžiu, apsaugok Dieve  :D :D :D
Ir trečia, ne vieną menta kikini, o bet kurį kuris tau žodį pasako, kai tau durnumo priepuoliai užeina.
Pamastyk.
  • 0

Žaidime - Split_Seconds

Dar žinomas kaip - Davai Žaidžiam


#28
Lafest

Lafest

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 376 Pranešimai

Sok i game lafestau :D


ka as ten pametes?:D Pilna debilu ir tiek :D
  • 0
Paveiksliukas

#29
Tony Montana

Tony Montana

    Dievas

  • Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai

Pats kramtai ką šneki, ar nebesusigaudai erdvėj? Visų pirma čia neverkimas, o faktų padavimas.
Visų antra, tau tikrai nepavydžiu, apsaugok Dieve  :D :D :D
Ir trečia, ne vieną menta kikini, o bet kurį kuris tau žodį pasako, kai tau durnumo priepuoliai užeina.
Pamastyk.


ten ne durnumo priepoliai. Pastebėjai kad jam nuotaikų kaita būna vieną savaitę kiekvieną mėnesį.. manai čia sutapimas?
  • 0


di-3LFE.jpg

Karina ;*


#30
Hatinis

Hatinis

    Legenda

  • Veteranas
  • 2.361 Pranešimai
  • VIP:365
  • XP:100.000
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2017 Metų:Naulaiferis
Kickinu ka reik aisku ?ant admin nestumiu elgiuos su zmonems kaip ir jie sumanim niekada nesikeikiu as tuiriu apsileist jiems ??????????galvoji imu ir pist is oro pisu kick ? cia durnam reik but split esi metuos pats nemastai ka kalbi .... dejau ant taves dvi rozas turi pasol niekada nesikeikiu
:)nusivyliau tavim :)Katik panenkt kitam game auka seniau mldc buvai db :D kapok zalius koldunus :)
  • 0

#31
Guest_Ignasijus Chose_*

Guest_Ignasijus Chose_*
  • Svečias

Pastebėjai kad jam nuotaikų kaita būna vieną savaitę kiekvieną mėnesį..

Nuotaikų kaita? Kas mėnesį? Hatini, menesinės kamuoja? ;DDD

  • 0

#32
Guest_Justas_Sukys_*

Guest_Justas_Sukys_*
  • Svečias
Na,zmogus padare kvailyste,juk klysti zmogiska,pripažinkim mes esam pridare ne tokiu kvailsciu,as ant jo nepykstu pries rr jis yra mane apgavęs,bet jam atleidžiu ir manau jam turetu buti unban.
  • 0

#33
Hatinis

Hatinis

    Legenda

  • Veteranas
  • 2.361 Pranešimai
  • VIP:365
  • XP:100.000
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2017 Metų:Naulaiferis
Igni pasol ** :D zinai koks as nervas :D nereik cia koment SAKAU TIESIAI nemegstu NEESAMONIU ir melu bei smeisto delto ir gauna kick :) Nu ir as nesu verchas nemegstu vaiku kurie niekada nesikeikiu bangas todel ir kelu cunami :) nu ir viskas ESU RAMUS tylus kas pazysta ir bendrauja tas zino :) nekelu bangu is oro :) TAI koment apei mane sa NES TEMA EINA APIE KITA zmogu :D
  • 0

#34
Angelis

Angelis

    Asas

  • Veteranas
  • 1.030 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Darbas:so
  • VIP:t
  • XP:42000

Eitu WOW lošt :D

atspejai  o)

o be to perm neturiu as uz ka gaut tai galiu ramus but  ^.^
  • 0

#35
El Splito

El Splito

    Savanoris Karys

  • Forumo dalyvis
  • 1.395 Pranešimai
  • Darbas:b
  • XP:Dachuje

Kickinu ka reik aisku ?ant admin nestumiu elgiuos su zmonems kaip ir jie sumanim ** as tuiriu apsileist jiems ??????????galvoji imu ir pist is oro pisu kick ? cia durnam reik but split esi metuos pats nemastai ka kalbi .... dejau ant taves dvi rozas turi pasol **
:)nusivyliau tavim :)Katik panenkt kitam game auka seniau mldc buvai db :D kapok zalius koldunus :)

Tu gal išsipagiriok? Turi metų, bet proto 0. Aš matau kaip šakojies prieš visus, tai jie irgi atgal tau ką pasako, o jei dar ne vipas jis, tai ir iškikini su d.ebiliškais reason'ais. O jei jau tau ką sako, tai kaip sakoma: "Duok durniui kelią", bet jei pats durnas esi, tai tau gydytis reikia.
Aš žinau ką rašau, kažin pats supranti ką parašai? O tie tavo dėjimai manęs nejaudina, tik įrodo ant kiek durnas esi.
  • 0

Žaidime - Split_Seconds

Dar žinomas kaip - Davai Žaidžiam


#36
Hatinis

Hatinis

    Legenda

  • Veteranas
  • 2.361 Pranešimai
  • VIP:365
  • XP:100.000
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2017 Metų:Naulaiferis
:DDDDD vapse ko tu kisies :D sustru nori but ar kas ?:D POh tavo nuomone puse kas gavo kick pd yra :D ar as kaltas kad jie uz nieka baudzia cia zyle praso unban o tu kaip invalidas apie mane kalbi :D kraupus esi :D
  • 0

#37
El Splito

El Splito

    Savanoris Karys

  • Forumo dalyvis
  • 1.395 Pranešimai
  • Darbas:b
  • XP:Dachuje
Čia nesikišimas, o nuomonės išsakymas. O savo nuomonę ne tau sakiau, o Zylei.
Matau dar neišaugai iš vaikystės ir savo bergždžiai nusususio bazaro. Get a life bot.
  • 0

Žaidime - Split_Seconds

Dar žinomas kaip - Davai Žaidžiam


#38
R. Gollumas^

R. Gollumas^

    Išrinktasis.

  • Veteranas
  • 1.818 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kolega
  • VIP:Taip
  • XP:215k XP
  • Geriausias 2016 metų:Krovinių Transporto, Autoklubo direktorius !
mane ir visai nesenai bande su tais kred apgaut, tik kad sorris ir pribure kadpasiklausk zylle_lukas dar ten kazkoks kad jiems padariau... ir nukniso acc ir sabre pavoge paskui sako nieko nedarem ir t.t tad tikrai ziauriai nemalonu kaip pavoge acc... tad ir nelabai noreciau kad gaunu unban tokie kaip jis.
  • 0

#39
Zylee_Lukaz

Zylee_Lukaz

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 429 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva,Panevezys

mane ir visai nesenai bande su tais kred apgaut, tik kad sorris ir pribure kadpasiklausk zylle_lukas dar ten kazkoks kad jiems padariau... ir nukniso acc ir sabre pavoge paskui sako nieko nedarem ir t.t tad tikrai ziauriai nemalonu kaip pavoge acc... tad ir nelabai noreciau kad gaunu unban tokie kaip jis.


Su tavim as nieko bendro neturejau ;X
  • 0
Neapykanta liejasi ir lėtai žudo,žodis po žodžio ir stipriausius guldo!.
Kai nori visko iš karto,nieko negauni,jei nėr vienybės vizijos,save apgauni!,šeima ne buožės, kad artų už dyka,šeima stato ateitį ne viens ant kito šik*!
Blogas žodis blogiau nei tankas,su juo kariaut gali,su pykčiu ne!Neviskas perkama, o laimė-ypač ne.!




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)