Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

pirma tema


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
MatthewH .i.

MatthewH .i.

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.087 Pranešimai
  • Darbas:b

ka naudojat kulturizmaui. cia seip numeskit fotkes ar dar ka, ner ka veikt
2VqJsw2.jpg?1


  • 0

kazkaip man niekada nesikeikiu ka apie mane mano


#2
Guest_Hoperis_*

Guest_Hoperis_*
  • Svečias

kre-alkalyn-120caps.jpg


  • 0

#3
Guest_Kipras_Easy_*

Guest_Kipras_Easy_*
  • Svečias

http://www.part.lt/i...5f285b37643.jpg


  • 0

#4
Bronius

Bronius

    The one who knocks

  • Veteranas
  • 910 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • XP:over 9000!

Aminorūgštys Gaspari nutrition Aminomax 8000 ir kreatina Olimp sport nutrition creapure, mikronizuotas. Proteina iš trenerio nusiperku po trenkes.

6iQVZ3X.jpg


Šį pranešimą redagavo Bronius: 21 gruodžio 2014 - 18:34

  • 0

#5
Guest_Marozas_*

Guest_Marozas_*
  • Svečias

angled_small_1_14-500x500.png


  • 0

#6
Guest_Basmasteris_*

Guest_Basmasteris_*
  • Svečias
Patarimas iš manęs. Jei sportuoji nedaugiau kaip puse metų, tau tų papildų vargiai reikia. Prieš galvodamas apie papildus pagalvok apie savo mitybą, žinias apie pratimų atlikimo techniką, žinias apie raumenų biologinę pusę. Aišku yra ir išimčių. Papildai tikrai gali būti geras sprendimas jei turi problemų dėl mažo svorio ar per daug greitos medžiagų apykaitos. Galų gale visi esam kitokie, ant visų tie papildai skirtingai veiks. Aš pats ir be jų pasiekiau tokių rezultatų, kokių norėjau. Ir užtrukau vos 4 mėnesius. Papildai būtini kultūristams, kadangi suvartoti tiek visų medžiagų, kiek reikia augimui, vien su maistu labai sunku. Bet čia tokių žmonių greičiausiai nėra.

Nieko prieš papildus neturiu, pats norėčiau kreatiną išbandyti. Tik patariu būti protingiems, kitaip liksit išmetę pinigus ir liksit nusivylę rezultatais.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)