Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Edgar_Devlin


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Cashflow

Cashflow

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 67 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:g

1. Jūsų tikrasis vardas bei slapyvardis forume, buvę ir esami nick'ai žaidime (privaloma rašyti visus): Mano vardas yra Edgar, forume vadinuosi kaip Cashflow, o žaidime esu Edgar_Devlin
2. Jūsų amžius: Man yra 19 metų.
3. Jūsų skype kontaktai: cashisflowing
4. Idėjos bei minčių komplektas, praturtinantis Tinklaraštį. Pasidalinkite jomis: Serverio analizė, problemų sprendimas, statistikos.
5. Lietuvių kalbos vidurkis (turint tamo paskyrą, padaryti nuotrauka): Esu studentas, todėl neturiu galimybės jau parodyti per tamo, bet 12 klasėje turėjau 8.
6. Pastraipa apie LSG Tinklaraštį (4-5 sakiniai): LSG Tinklaraštis yra puiki idėja tiems, kurie nori paskaityti apie serverio įvykius, naujienas bei diskusijas. Puiki proga pasižymėti žaidėjams norint išsireikšti arba pasakyti savo nuomonę. LSG Tinklaraščio komandos nariai turi puikią galimybę spręsti problemas ir analizuoti serverį, kas padės tobulėti kaip asmenybei ir pačiam serveriui. Prisijungus prie LSG Tinklaraščio, komandos narys gali atnešti daug naudos tiek sau, tiek serveriui, įnešdamas puikias idėjas, diskusijas bei pramogas.


  • 0

#2
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai
Patvirtinta!
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)