Jump to content

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Photo

Tuomis į Modifikacijos skilties moderatorių [Atnaujinta 2015.02.02]


  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

Poll: Tuomis į Modifikacijos skilties moderatorių [Atnaujinta 2015.02.02] (21 member(s) have cast votes)

Imam?

  1. Voted Imam (18 votes [85.71%])

    Percentage of vote: 85.71%

  2. Neimam (3 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

Vote

#1
Tuomis

Tuomis

    Kietc

  • Veteranas
  • 2,028 posts
  • Gyv. vietaSkouds
  • Darbas:fu
  • VIP:t
  • XP:60.000

Sveikas skaitytojau,

 

1. Patirtis (laiku ir XP taškais) žaidime ir forume. Dabartinis, visi buvę nick'ai žaidime: Dabartinis slapyvardis žaidime tai: Tom_Venttos, buvęs Erikas_Vercett. Patirties esu sukaupęs apie 55,000xp, nei daug, nei mažai [Per viduriuką taip  :D] Serveryje, kiek pamenu jau žaidžiu apie du, pusantrų metų. Forume sėdžiu kiekvieną diedą tiek ryte, tiek vakare.

 

2. Ką žadate atnešti į skiltį, kurią norite prižiūrėti?(galima pateikti pavyzdžių, savo darbelių tai skilčiai, priklauso nuo to, kokia tai skiltis); Neminėsiu labai daug visko, ko tikrai negalėsiu įgyvendinti ir nepajėgti savo jėgomis, bet turiu keletas idėjų, pavyzdžiui:

  •  Įvairūs konkursai, kaip: "Gangsterių pasaulis" "Žaidimas iš aukštai", "Žiemos atrakcija", " Gamtos įspūdžiai". Žinoma su laiku dar sugalvosiu naujų  :) . 
  • Atgaivinti skiltį "modifikacijos" [Šitas turbūt bus paprasčiausias darbas].
  • Raginti žaidėjus jog aktyviau dalintusi savo turimomis/naudojamomis modifikacijomis ir kt.
  • Kurti modifikacijų pamokėles, kaip kur ir kaip įsikelti, įsirašyti.
  • Sukurčiau atskiras skiltis su metų laikais [Vasaros, rudens, žiemos, pavasario] jog žaidėjai galėtu lengviau orientuotis ir ieškoti savo norimų modifikacijų.
  • [Patobulinimas] MINI event'ų kuriuose būtų prizai už atspėtą modifikaciją. Jie vyktu kiekvieną savaitę po 2-3 kartus.

 

3. Jūsų nuveikti darbai forume; Kartą buvęs modifikacijos skilties moderatoriumi, bet kadangi su kitu moderatoriumi nekaip sutarėm tai mane išmetė... Ir begalybe kartų padėta žaidėjams šioje skiltyje.

 

4. Patirtis moderavime; Karta jau buvęs šios skilties moderatoriumi, su viskuo susipažinęs, viską žinau, viską moku.

 

5. Ar atitinkate visus keliamus kriterijus į moderatorius? Kodėl? Ar esate geresnis už visus kitus, kurie pretenduoja į tą pačia skiltį? Argumentuokite; Šito pats spręsti negaliu, kadangi nežinau, ką apie mane galvoja kiti žmonės, kitiems patinki, kitiems gal ne. Kadangi yra tikrai daug gerų kitų kandidatų, šio klausimo negaliu atsakyti teigiamai.

 

6. Papildoma informacija apie jus, jūsų karjerą serveryje ir forume, kuri gali sudominti; Esu Tomas,. Turiu 14 metų [Vaikas dar], užsiimu sportu [Irklavimu]. Laisvalaikiu mėgstu išvykti kur nors į gamtą, ar taip su draugais kur pabuvoti. Labai nemėgstu betvarkės, netvarkingų žmonių taipogi esu gana rimtas, griežtas žmogus. Forume, esu vienas iš aktyviausių rašytojų, pagalbininkų, taipogi manau esu mėgiamas, tai galima spręsti iš mano reputacijos [+R3P] tašku. Kartą buvęs baikerių direktorius, dabartinis mechanikų direktorius,

 

7. Kokiu būdu, savo prižiūrimoje skiltyje užtikrinsite tvarką, padėsite vartotojams?: Kaip jau ir minėjau esu aktyvus žaidėjas. Kiekviena diena užeinu į "modifikacijų" skiltį, peržiūriu visas temas kuriose žaidėjai kreipiasi pagalbas. Užrakinčiau temas [Kaip ir dabar daroma] kuriose yra išspręsti iškelti klausimai. Griežtai bausčiau "Free" post'erius, taipogi trinčiau temas susijusias su "nelegaliomis programomis [čytais], o jų autoriai būtų baudžiami.

 

O čia keletas mano nuotraukų iš modifikuoto žaidimo: Venttos'o galerija


Edited by Tuomis, 02 February 2015 - 19:04.

  • 0

nwKsdqS.png

 

w5zy1pM.png

 

Nick: Tom_Venttos
Pass: Juodasbebras


#2
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2,942 posts
No karoč, aš ož, nu pats žina diukuo. Sėkmies!
  • 0

#3
D.O.L.L.A

D.O.L.L.A

    Dame Time!

  • Veteranas
  • 1,978 posts

Palaikau.


  • 0

"o jei rimtai tai jus gal atsigaukit, cia yra tik zaidimas, ir ne bet koks, o sampas 2019 metais, aistru kaip del paskutinio duonos kepaliuko zemeje, atsipalaiduokit ir nepamirskit kad cia ateinat linksmai praleist laika, vaikai  :D " by kipras easy

 

 

 

                                                                                GIUSAQO.gif


#4
Tuomis

Tuomis

    Kietc

  • Veteranas
  • 2,028 posts
  • Gyv. vietaSkouds
  • Darbas:fu
  • VIP:t
  • XP:60.000

Prieš, gavai moderatorį neįvykdei savo pažadų, jei privers mane merai imt pavaduotoją, paimsiu Rookie_Dust sėkmės laukiant.

Nežadu su tavim bartis.. Bet ką pats padarei gero? :) Užrakinai, prikėlei senai miruses temas, ir užrakinėji dabar pagalbos suteiktas žmonėms temas, o pats padėti nieko nesugebi. :) Kad paiimsi Rooki negalvok, kad jis už tave viską darys kaip tu tikiesi. :*


Edited by Tuomis, 02 January 2015 - 21:18.

  • 0

nwKsdqS.png

 

w5zy1pM.png

 

Nick: Tom_Venttos
Pass: Juodasbebras


#5
grey kandonas

grey kandonas

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 posts
  • Darbas:pi

uz mano meile


  • 0

#6
@Turkas

@Turkas

    █▬█ █ ▀█▀

  • Forumo dalyvis
  • 642 posts
  • Gyv. vietaLietuva-Kėdainiai
  • XP:Visus

Imam - už


  • 0

Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda.

 

 

 


#7
David Toretto"

David Toretto"

    Admin

  • Užblokuotas
  • 3 posts
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:kb
  • VIP:t
  • XP:100 000
  • Laimėjo konkursą:"1x1"

uz, susitvarkysi.


  • 0

#8
Guest_Ben Stiller_*

Guest_Ben Stiller_*
  • Svečias

Palaikau. Ne karta man esi padėjas su modifikacijomis ir šiaip išmanai apie jas. 


  • 0

#9
Tuomis

Tuomis

    Kietc

  • Veteranas
  • 2,028 posts
  • Gyv. vietaSkouds
  • Darbas:fu
  • VIP:t
  • XP:60.000

No karoč, aš ož, nu pats žina diukuo. Sėkmies!

 

Prieš, gavai moderatorį neįvykdei savo pažadų, jei privers mane merai imt pavaduotoją, paimsiu Rookie_Dust sėkmės laukiant.

 

Palaikau.

 

uz mano meile

 

Imam - už

 

uz, susitvarkysi.

 

Palaikau. Ne karta man esi padėjas su modifikacijomis ir šiaip išmanai apie jas. 

 

Dėkui visiems už nuomones, bet visgi norėtųsi sulaukti jų daugiau. ;)


  • 0

nwKsdqS.png

 

w5zy1pM.png

 

Nick: Tom_Venttos
Pass: Juodasbebras


#10
Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts

    Unknown

  • Garbės moderatorius
  • 2,151 posts

Matau puikiai moki susitvarkyti su modifikacijomis ir as tave palaikysiu, sekmes.


  • 0

Paveiksliukas


#11
Tuomis

Tuomis

    Kietc

  • Veteranas
  • 2,028 posts
  • Gyv. vietaSkouds
  • Darbas:fu
  • VIP:t
  • XP:60.000

No karoč, aš ož, nu pats žina diukuo. Sėkmies!

 

Prieš, gavai moderatorį neįvykdei savo pažadų, jei privers mane merai imt pavaduotoją, paimsiu Rookie_Dust sėkmės laukiant.

 

Palaikau.

 

uz mano meile

 

Imam - už

 

uz, susitvarkysi.

 

Palaikau. Ne karta man esi padėjas su modifikacijomis ir šiaip išmanai apie jas. 

 

Matau puikiai moki susitvarkyti su modifikacijomis ir as tave palaikysiu, sekmes.

 

 

Dėkoju visiems už išsakyta nuomonę.

Laukiu daugiau!


  • 0

nwKsdqS.png

 

w5zy1pM.png

 

Nick: Tom_Venttos
Pass: Juodasbebras


#12
Guest_Coxenzo_*

Guest_Coxenzo_*
  • Svečias

Anketą tvarkinga, bet bent jau pasikeistum forumo vardą į savo žaidimo slapyvardi, nes į tai atsižvelgia labai valdžia. Palaikau, sėkmės.


  • 0

#13
Tuomis

Tuomis

    Kietc

  • Veteranas
  • 2,028 posts
  • Gyv. vietaSkouds
  • Darbas:fu
  • VIP:t
  • XP:60.000

Keletas atnaujinimų!


  • 0

nwKsdqS.png

 

w5zy1pM.png

 

Nick: Tom_Venttos
Pass: Juodasbebras


#14
Zenka Markov

Zenka Markov

    Velnias

  • Senbuvis
  • 2,124 posts
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Darbas:plaunu pinigus
  • VIP:nera
  • XP:2k :)

Žinoma kad už. Kiek esu prašęs pagalbos skype visada viską atsakai ir padedi be priekaištu. Ne kaip mūsų gerbiamasis Renzo... Laukia kol kiti žaidėjai suteiks pagalba ir jis tiesiog galės parašyti *dar reikia?* ir užrakinti tema. Sėkmes už.


  • 0

#15
Andrius Petrauskas

Andrius Petrauskas

    Asas

  • Užblokuotas
  • 4,329 posts

Už palaukai anketa gan patiko sužavėjo 


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#16
Venttos

Venttos

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 69 posts
  • Gyv. vietaSkuodas
  • Darbas:ko
  • VIP:t
  • XP:60.000

Norisi sulaukti daugiau nuomonių. ;)


  • 0

g4cB4FA.png


#17
Renzo

Renzo

    Auksarankis

  • Užblokuotas
  • 3,857 posts
  • Gyv. vietaKlaipėda, mogiliovas 420
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:43000

Galvojau esi pasitaises, bet kaip pamačiau nemoki pripažint savo klaidų ir ieškai tik sau naudos, prieš.


  • 0

Modifikacijų skilties moderatorius nuo 2014-10-15 iki 2015-05-19.
Mechanikų direktorius nuo 2015-05-16 iki 2015-05-27.
0frPGTX.png
Viskas kas buvo, tas pražuvo, visi žmonės daro klaidas ir mokosi iš jų, taip pat aš padariau klaidą ir dabar mokinuos iš jos.
 


#18
Venttos

Venttos

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 69 posts
  • Gyv. vietaSkuodas
  • Darbas:ko
  • VIP:t
  • XP:60.000

Galvojau esi pasitaises, bet kaip pamačiau nemoki pripažint savo klaidų ir ieškai tik sau naudos, prieš.

Hmmm. Tau išvis dar neatsibodo? Į vieną temą išsakei tris nuomones.. Manau už bereikalingus free post'us tau turėtu duoti BAN'ą forume. ;)


  • 0

g4cB4FA.png


#19
Renzo

Renzo

    Auksarankis

  • Užblokuotas
  • 3,857 posts
  • Gyv. vietaKlaipėda, mogiliovas 420
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:43000

Hmmm. Tau išvis dar neatsibodo? Į vieną temą išsakei tris nuomones.. Manau už bereikalingus free post'us tau turėtu duoti BAN'ą forume. ;)

Tiesiog, trys kartus mano nuomone keitesi, kaip ir keiteis tu. Stenkis but pastovus. Forumo baudžiamąjame kodekse, niekas nedraudžia išreikšt trys skirtingas nuomones.


  • 0

Modifikacijų skilties moderatorius nuo 2014-10-15 iki 2015-05-19.
Mechanikų direktorius nuo 2015-05-16 iki 2015-05-27.
0frPGTX.png
Viskas kas buvo, tas pražuvo, visi žmonės daro klaidas ir mokosi iš jų, taip pat aš padariau klaidą ir dabar mokinuos iš jos.
 


#20
Lukas_Morello

Lukas_Morello

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1,165 posts
  • Darbas:kb
  • VIP:n
  • XP:99999
Už,kodėl?nes nusimanai gerai apie modifikacijas,bei esi padèjas ne vienam.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users