Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Edgaras_Dlight :)


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Edgar_Brooks

Edgar_Brooks

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 838 Pranešimai
  • Gyv. vietaTaganrog
  • Darbas:Valymo patrulis
  • VIP:yra
  • XP:80'000
  • Edgar_Brooks

1. Jūsų tikrasis vardas bei slapyvardis forume, buvę ir esami nick'ai žaidime (privaloma rašyti visus): Edgaras_Dlight, buve nickai: tokių aišku buvo, bet viešai pasakoti nenoriu, nes tai buvo gal prieš du metus. Dabar šis vardas skambėtų gana vaikiškai.
2. Jūsų amžius: 17
3. Jūsų skype kontaktai: edgaras.balciunas4
4. Idėjos bei minčių komplektas, praturtinantis Tinklaraštį. Pasidalinkite jomis: Jeigu atvirai, tai aš esu kūrybingas, mėgstu kurti, bet mistiškai iš rašinių gaunu mažus pažymius. O atsakymas lengvas: darai begalią klaidų. Kitas dalykas - esu labai bendraujantis, mėgstu kolektyvišką veiklą, skatinu kitus kurti, linksminti žmones, daug kas to nemato, tačiau viliuosi kad laikui bėgant išvys. 
5. Lietuvių kalbos vidurkis (turint tamo paskyrą, padaryti nuotrauka): nemeluosiu kad mano vidurkis yra 7,8, ar netgi 9. Šiuo laiku mano vidurkis šoktelėjo nuo 3.7 iki 5.2, galbūt dėl to, kad susijiemiau, pradėjau į mokslą žiurėti nebe pro pirštus.
6. Pastraipa apie LSG Tinklaraštį (4-5 sakiniai): Ką gi aš čia galėčiau daug ir pasakyti. Žiūrint mano akimis, kolektyvas draugiškas, mėgstantis kurti, turintis humoro jausmą. Aprašo daugeli serverio sričių. Šiame tinklairaištyje sužinojau daug naujo, ko tikrai nebūčiau niekad žinojas, šis tinklaraštis išmokė manes daugelį dalykų, tokių kaip kalbos tobulinimas. Ir aš pavizdžiui stengiuosi atsisakyti necenzūrinių žodžių, prižiūriu savo kalbą. Palaikau ja rišlią. Na gal čia ir per daug įsiterpiau apie save. 

 

 


  • 0

Autoklubo direktorius - [2019-12-06 iki 2020-01-02] 


#2
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai
Patvirtinta!
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)