Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

[STRAIPSNIS]Samprotavimas apie komandą.


7 atsakymai į šią temą

#1

  • Svečias

Tikriausiai jau pastebėjote, kad LSG Tinklaraštis gryžo prie savo senojo pavadinimo – LSG Naujienos. Tam pritarė visa komanda, mums svarbus kiekvienas balsas. Kur link suku? Noriu pasidalinti mintimis apie komandą. Galiu lažintis, jog daugelis iš jūsų matydami straipsnius mūsų skiltyje net nepagalvojote apie tai, kam buvo sukurtas šis laikraštukas, teisingai? Atsakysiu į šį klausimą. Jis buvo sukurtas ne tam, kad linksimtų ar kaip kitaip paveiktų žmonių emocinę būseną, tinklaraštis(tuomet LSG Naujienos) atsirado tam, kad žaidėjai, kurie tikrai nori gauti naudos iš šio projekto ką nors pasisemtų. Daugelis išmoksta rašybos ar minčių dėstymo, o tai praverčia ir ateityje, juk nemažai žmonių dar egzaminai prieš akis. Mano užduotis šiame LSG Naujienų projekte buvo surinkti komandą, kuriai būtų svarbu ne premijos, ne reputacijos kiekis ar koks kitoks tikslas... Visada tikėjau, kad man pavyks surinkti komandą kuriai svarbiausias bus procesas, veiksmas ir mąstymas drauge. Verslininkai tokį kolektyvą vadina svajonių komanda. Laikraštis labai pasikeitė nuo jo pačios pirmos akimirkos viešumoje, prie to prisidėjau ne tik aš, bet nariai, be kurių nieko nebūtų pavykę... Tad noriu labai padėkoti esamiems ar buvusiems šio projekto projekte nariams(tiems kurie nemalė šūdo), kad prisidėjote prie jo gyvavimo. Dar labai norėčiau padėkoti Tomui_Like(viceprezidentui), kuris nuolat nenuleidžia rankų ir pavaduoja mane, kai yra jis – man nereikia net atsisukti į tinklaraštį, nes aš žinau, kad jis pakliuvo į geras rankas. Taip galiu nudirbti daug naudingų darbų. Visus žaidėjus, pilnus iniciatyvos kviečiu prisijungti prie mūsų, jeigu manote, kad turite spragų – nebijokite, čia vieta jums tobulėti, juk tam ir yra redaktoriai, kurie taiso rašybos klaidas bei pataria jums temų klausimu. Ačiū, kad skaitėt.:)


  • 2

#2
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai

Ne, nu kam tos gėlės, saulele ? Išrašysiu pizdi tau toj, aš irgi tave myliu, tai ačiū tau, kad mane priėmei ir patikėjei, saulele. Taip pat labai ačiū visam LSG Naujienų kolektyvui už puikų darbą, be Jūsų noro, užsispyrimo ir darbo, nieko nebūtų.


  • 0

#3
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Kiek galiu pasakyti ir kiek žinau, tai tikrai tiesą pasakei :)


  • 0

#4
Vilius Baker

Vilius Baker

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 147 Pranešimai
  • Darbas:va
  • VIP:t
Jei atvirai, tai kai rašiau anketą čia net neturėjau jokių minčiű ką aš čia veiksiu, bet dabar man čia labai smagu, įdomu. Tikrai, kolektyvas čia yra nuostabus.
  • 0

#5
Guest_Regis_*

Guest_Regis_*
  • Svečias

Smagu, kad taip dirbat, galbūt ir man reikės prisijungti. :D


  • 0

#6
Guest_Coxenzo_*

Guest_Coxenzo_*
  • Svečias

:D


  • 0

#7
Double J

Double J

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 212 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:n
  • XP:0
Išmetėt :(
  • 0

#8
Cesare Manzella

Cesare Manzella

    Pavojingas

  • Veteranas
  • 1.856 Pranešimai
  • XP:100.000

Labai domina ši veikla, šaunu, kad taip stengiates.


  • 0



Atsakyti



  


0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)