Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Interviu su naujuoju transporto direktoriumi!


11 atsakymai į šią temą

#1
Yomato Kamihara

Yomato Kamihara

    Piktas

  • Serverio administratorius
  • 4.570 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva Italia
  • Geriausias 2019 metų:Administratorius
  • Geriausias 2018 metų:Karjera & Administratorius !

Šiandien pakalbinsime naująjį transporto direktorių-Haroldą_Dark.Matėmė kaip puikiai šis žmogus tvarkėsi su moderatoriumi,jis buvo išrinktas 2014 metų moderatorius! Aš manau,kad jis mūsų transporto firmoje nenuvils.

 

Korespondentas Yomato_Kamihara: - Sveikas,Haroldai,ar labai nustebai gaudamas šias pareigas?

 
Haroldas_Dark: - Iš dalies taip, nustebau, nes negalvojau, kad  bus pakankamai daug žmonių, kurie mane palaikys ir balsuos už mane.
 
Korespondentas Yomato_Kamihara: - Kaip matome laimėjote debatuose, prieš Grantą_Palmę ir Roką_Gibson, pakomentuokite, kuo Jūsų manymu buvote geresnis už juos?
 
Haroldas_Dark: - Geresnis už juos? Nebuvau aš už juos geresnis nei ką. Tiesiog turėjau savo išskirtinę nuomonę.
 
Korespondentas Yomato_Kamihara: - Kaip manote kokios žmogaus charakterio savybės svarbios direktoriavime?
 
Haroldas_Dark: - Šalti nervai,savikontrolė,taktiškumas,nuoseklumas bei tvirtas mąstymas kritinėse situacijose.
 
Korespondentas Yomato_Kamihara: - Pirma diena kaip esate šios firmos direktorius. Ar jau spėjote susidraugauti su savo kolegomis?
 
Haroldas_Dark: - Direktorius, kolegas  aš jau seniau pažinojau, todėl, mano manymu, esu jau su jais susidraugavęs :D.
 
Korespondentas Yomato_Kamihara: - Ar turite kokių nors labai svarbių tikslų, kuriuos bandysite įvygdyti būdamas direktoriumi? O gal jau esate suplanavę kokį konkursą, kurį surengsite mūsų mieliems LSG žaidėjams, kurie dirbs transporto firmoje?
 
Haroldas_Dark: - Konkursų dar ne, nes norint sukurti konkursą, kuriame galėtų dalyvauti visi, yra išties sunku. Na, o apie tikslus tai bandysiu keletą jų įgyvendinti. Pirmas tikslas bus - sukurti keletą transporto firmos akcijų susijusių su mūsų darbuotojais, kad jų darbas būtų įdomesnis.
 
Korespondentas Yomato_Kamihara: - Koks žadate būti direktorius? 
 
Haroldas_Dark: - Stengsiuos išlikti savimi ir nepasikelti visų akivaizdoje.
 
Korespondentas Yomato_Kamihara: - Ir paskutinis klausimas, kur Jūsų atžvilgiu reikėtų daugiausiai tobulėti kaip direktoriui?
 
Haroldas_Dark: - Taip, dar reikia tobulėti. Žinoma, turiu aš tos direktoriavimo patirties, bet ji yra labiau susijusi su nelegaliais darbais.Tiesiog man reikia laiko įgaunant direktoriaus patirtį bei jo stažą.
 
Korespondentas Yomato_Kamihara: - Ačiū už atsakymus, sėkmės direktoriavime.
 
Haroldas_Dark: - Ačiū.
 
Straipsnį rašė Yomato Kamihara.
Redagavo Tomas Like.
 
 
 

 

 


  • 2

#2
Guest_Mantiz_Wall_*

Guest_Mantiz_Wall_*
  • Svečias

įdomus interviu, patiko.


  • 0

#3
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias
Nuce. Bomzi 13k kada. A bomzihara? Ir ko is manes neimiai interviu kai drk gavau? Bet gl hf:DDD
  • 0

#4
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai

Puikus interviu, šaunuolis !


  • 0

#5
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Taip ir toliau :)


  • 0

#6
Edva!

Edva!

    Legenda

  • Veteranas
  • 1.456 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • VIP:n
  • XP:Nežinau
  • edva007
Geras interviu :)
  • 0





“One day you’ll leave this world behind, so live a life you will remember.” - The nights, Avicii


#7

  • Svečias
Džiugu matyti :)
  • 0

#8
David Toretto"

David Toretto"

    Admin

  • Užblokuotas
  • 3 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:kb
  • VIP:t
  • XP:100 000
  • Laimėjo konkursą:"1x1"

Patiko. :)


  • 0

#9
Lukas_Morello

Lukas_Morello

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.165 Pranešimai
  • Darbas:kb
  • VIP:n
  • XP:99999
gan,neblogas. :) mldc Yomato.
  • 0

#10
Guest_Oleg Ditkovskij_*

Guest_Oleg Ditkovskij_*
  • Svečias
Direktoriai nauji buvo 2, galėjai ir labiau pasistengt.. :D
  • 0

#11
Yomato Kamihara

Yomato Kamihara

    Piktas

  • Serverio administratorius
  • 4.570 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva Italia
  • Geriausias 2019 metų:Administratorius
  • Geriausias 2018 metų:Karjera & Administratorius !

Direktoriai nauji buvo 2, galėjai ir labiau pasistengt.. :D


Neskubėk gyvent.Tai dabar mane kaltinsi kad pajemiau interviu,įdomus tu.Bus ir daugiau tu interviu ir ne tik.
  • 0

#12
Guest_Oleg Ditkovskij_*

Guest_Oleg Ditkovskij_*
  • Svečias

Neskubėk gyvent.Tai dabar mane kaltinsi kad pajemiau interviu,įdomus tu.Bus ir daugiau tu interviu ir ne tik.

Ne ne, viskas ok :D
  • 0



Atsakyti



  


0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)