Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Kas čia tas "Davai Žaidžiam" jomajo?!


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
El Splito

El Splito

    Savanoris Karys

  • Forumo dalyvis
  • 1.395 Pranešimai
  • Darbas:b
  • XP:Dachuje

lsg_d_bg.jpg?lgfp=3000

 

Zdarowa kentai!

 

Davai Žaidžiam - tai jau gan ilgokai gyvuojantis YouTube kanalas, kuriame aš žaidžiu įvairius žaidimus bei komentuoju juos Lietuviškai! Beabejo su keimsmažodžiais!

!(SPOLER: N-18)!

 

Kanalą sukūriau beveik prieš 3 metus (2012-06-24). Visa šito idėja kilo pagrinde iš, taip pat YouTube kanalo, "Žaidžiam". Ten tokia kiaušinukų grupelė žaidė ir komentavo įvairius žaidimus, prikolino, malė šūdą ir t.t. Man tai patiko, tad susikūriau ir savo kanalą, panašiu pavadinimu, bet vistiek geresniu - Davai Žaidžiam.

Dar tais laikais buvau točnas no-life ir grajinau LSG serve. Buvau susidraugavęs su tokiais vazonikais (jei jie skaito, tai supranta kas :D). Daugelis pirmų video buvo visokios nesamonės iš TeamSpeak'o, kurias kartu darydavom, dar buvom tada VLA gaujoje (numečiau link'ą, galėsit pažiūrėt, kas nesat matę). Po to pradėjau žaist tikrus žaidimus, juos komentavau, kėliau į kanalą ir man tai ligi šiol patinka daryti.

 

Ne, tai nėra mano darbas, aš iš to neuždirbu krūvas pinigų (na aišku šiek tiek), tačiau man tai yra labiau kaip hobis.

 

 

Na manau, maždaug susipažinot su mano kanalu, jei turit daugiau kokių nors klausimų, juos rašykit ČIA

Vienas iš pirmųjų mano įkeltų video, iš senų VLA laikų (iš TeamSpeak), galit rasti ČIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esi naujas mano kanale? - Prenumeruok Davai Žaidžiam! Kad nepraleistum naujų BadAss serijų! Kad lengviau ir greičiau sugaudytum mano naujas serijas - Palaikink mano D.Ž. fanų FB puslapį!

Jei turit daugiau kokių nors klausimų, juos rašykit ČIA


Šį pranešimą redagavo El Splito: 19 vasario 2015 - 15:42

  • 0

Žaidime - Split_Seconds

Dar žinomas kaip - Davai Žaidžiam





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)