Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Karolis_Morello


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Guest_Karolis Morello_*

Guest_Karolis Morello_*
  • Svečias

1. Vardas_Pavardė žaidime. (išvardinti visus turėtus): Karolis_Morello, kitų nick’u neturėjau.

 

2. Kodėl nori prisijungti prie LSG Naujienų komandos?  Noriu kažko daugiau pasiekti šiame serveryje, todėl nusprendžiau prisijungti prie šios komandos.

 

3. Nuveikti darbai serveryje (nevardinti valdytų gaujų, nes tai ne pasiekimas): Esu teisėsaugos garbės darbuotojas.

 

4. Idėjos LSG Naujienoms (t.y. jūsų idėjos mūsų veiklai tobulinti): Esu pastebėjęs, kad straipsnių būna labai retai, todėl norėčiau kažkiek suaktyvinti šią skiltį.

 

5. Parašykite  trumpą pastraipą (5-7 saknius) apie savo žaidimo istoriją Los Santos Gyvenime: Šiame serveryje jau žadžiu jau apie pusę metų. Į šį serverį mane pakvietė žaisti draugai. Iš pradžių šiame serveryje man buvo žaisti sunku, bet kai susipažinau su keliais žmonėmis, man žaisti tapo žymiai lengviau.


  • 1

#2
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Suteikiamas bandomasis laikotarpis. 
Skype nepaminėjai taip pat kaip ir kitas kandidatas, bet tavo skype turiu, todėl nėra problemų.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)