Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

BATTLEFIELD 3

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1
Deivis_Bartke

Deivis_Bartke

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 99 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Sveikučiai pabiručiai ne ne ne šendia ne trolių video žinoma aš juos kursiu. Bet šiandiena noriu jums pateikti BATTLEFIELD 3 linksmas akimirkas nu gerai EPIC Momments.Kas lošia tam tikrai bus įdomiau žiurėt bet kas neloišia ir gali pažiūrėti.Jei patiko žinoma like :) čia netikra bf grafika neisigąskit.




  • 0

#2
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
tavo video kurtas? ;o jai taip tai gali paroditi kaip online zaisti nes single perejau 3 kartus, nes labai labai patiko. tai noriu isbandyti online :X
  • 0

#3
Deivis_Bartke

Deivis_Bartke

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 99 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Taip video kurtas mano. Jeigu nori žaisti onlline reikia pirkti žaidima ten žymei daugiau funkciju beje pirkau uz 68lt tik reikia neapsigaut nepirkt papyldimo kurio kaina 48lt tikra žaidimą gali pigiau gauti nusipirkti tiesiog cd key uz 40lt asq tai gali padaryti internete ;) bet reikia žiurėti is kokios svetaines perki jei zadi galesiu numest. :) draugas pirko viskas buvo gerai.
  • 0

#4
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
40 lt uz game? ;/ brangiai tiesa game zjbs. ne nepirksiu palauksiu cracko :D
  • 0

#5
Deivis_Bartke

Deivis_Bartke

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 99 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
nu brangokas o craaackas toli daaaar... mw 3 gali lost nucrackino ,bet mw mp is not goood...
  • 0

#6
El Splito

El Splito

    Savanoris Karys

  • Forumo dalyvis
  • 1.395 Pranešimai
  • Darbas:b
  • XP:Dachuje

nu brangokas o craaackas toli daaaar... mw 3 gali lost nucrackino ,bet mw mp is not goood...

Klysti, oj kaip klysti. Žinoma nieko nesakau tavo nuomonė čia, ar to MP geresnis ar to. Bet youtubej panaršius, gali pamatyti, kad visi COD MP vertina geriausiai, geriau negu battlefield.
Man asmeniškai COD multiplayer'iai geresniai atrodo.

Beto parašyk savo PC spec'us.
  • 0

Žaidime - Split_Seconds

Dar žinomas kaip - Davai Žaidžiam


#7
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Klysti, oj kaip klysti. Žinoma nieko nesakau tavo nuomonė čia, ar to MP geresnis ar to. Bet youtubej panaršius, gali pamatyti, kad visi COD MP vertina geriausiai, geriau negu battlefield.
Man asmeniškai COD multiplayer'iai geresniai atrodo.

Pritariu. Pats zaidziu jau gan ilgai mw2 multiplayer o mw3 is alteriwneto pasibugines. bandziau black opsa zaist bet mw2 kolkas geriausias, kaip multiplayer man CoD geriau negu battlefield, beabejo battlefielde ten daugiau veiksmo, namai griuna, saundai grafika bet call of duty klasika ir manau visada bus geriausias :} Tai mano nuomone gali nesutikti :}
  • 0

#8
Deivis_Bartke

Deivis_Bartke

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 99 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Visų nuomonės skirtingos tai normalu ir nieko baisaus ,kad jum cod patinka o man bf. Tai  nieko nekeičia ;)
  • 0

#9
Thorn

Thorn

    DrugsBunny

  • Elitas
  • 1.330 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

nu brangokas o craaackas toli daaaar... mw 3 gali lost nucrackino ,bet mw mp is not goood...

Aišku MP nesiskiria per daugiausia nuo mw 2. Kadangi kurta pagal tapatį varikliuką. Tačiau man tikrai labiau kibo negu Battlefield 3.
  • 0

#10
Matas_Mix

Matas_Mix

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 150 Pranešimai
Man nelabai idomus zaidimas...
  • 0
Paveiksliukas




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)