Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Karolina_Kazlauskait Bando!


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
KarolinaKaz

KarolinaKaz

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 205 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:sk
  • VIP:t
1. Žaidime aš esu žinoma kaip Karolina_Kazlauskait (Kaz).
 
2. Yra daug įvairių priežaščių kodėl noriu  prisijunkti prie LSG Naujienų komandos,bet  svarbiausios yra tik kelios. Pirmiausia,tai nuveikti kažką gero ir naujo dėl  šito serverio,dėl jo gerovės. Antra,man atsibodo ta  kasdienybė žaidime. T.Y. Eilinis minučių ir naudingumo balų kalimas. Trečia ir svarbiausia,papasakoti žmonėms tai,kas vyksta žaidime,jo naujienas taip,kad žinotų ir tie,kurie neturi laiko ateiti ir paskaityneti  forumo
 
3. Šiame serveryje kol kas nesu nieko nuveikusi,bet vis bandau  ir stengiuosi kažką nuveikti dėl  serverio gerovės. Kol kas esu tik Los Santos Darbo Partijos narė. Šiose pareigose man  tenka rašyti daug straipsiu,susijusiu  su serverio veikla,todėl manau atitinku visus kriterijus šioms pareigoms.
 
4. Veiklai tobulinti pirmiausia galėtume paskelbti žaidėjams per VIP ar pakvietus Skelbėjus apie atsinaujinusį straipsnį LSG Forume. Taip padėtume ir naujokams,sužinoti apie veiklą žaidime ir seniems žaidėjams,kurie gal būt kažką praleido ir nepamatė,nesužinojo. Dažniau skelbdami  savo veiklą,galetume pritrauki daugiau žmonių į komandą.
 
5. Pirmiausia tai  LSG yra pirmas žaidimas kurį aš žaidžiu. Juo mane sudomino mano geriausias draugas. Dabar aš čia žaidžiu  jau metus laiko ir nežadu niekur trauktis,kol nenuveiksiu nieko gero. Kaip ir kiekvienam žaidėjui pradėti buvo  sunku. Ilgai kaupiau savo menkas anlgas,kad nusipirkti  namą ir mano mylimiausia NRG. Bet mano norai pagaliau isipildė ir po sunkių darbų dabar dirbu Skelbėjų darbą ir liksiu  čia  ilgam. 
 
6. Mano Skype yra Karolina_996

Šį pranešimą redagavo KarolinaKaz: 02 balandžio 2015 - 15:50

  • 0

Patys geriausi kuriems sakau DIDELĮ AČIŪ už geriausiai praleista laiką čia : Aurimas_Kolumbas,Mantis_Most,Tony_Martin,Simas_Hatinis,Mantas_Impact,Aidas_Impact,Tom_Torreto,Joe_Russell,Tomas_Mestny[Flipas],

Kenny_Quattro,Philip_Osterloh,Modestas_Green,Ivan_Weed,Seriyosha_Mestny,Marcilago_Pulia,Deividas_Ruzas,Carlo_Gambino[Jucke].

 

I4jZx4S.png

 

Mano anketa į Skelbėjų direktorės postą:

 http://lsgyvenimas.l...rektorės-postą/

Ateik ir išreišk savo nuomonę! Ji man labai svarbi :) 

 


#2
Seryozha

Seryozha

    ✵Жизнь такая✵

  • Forumo dalyvis
  • 989 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:fu
  • VIP:t
  • XP:69

Palaikau .


  • 0

Ne mes tokie gyvenimas toks..

 

 

dea3e24c3f98452b9bb9f793428e7dd570.png

 

 


#3
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai
Patvirtinta, suteikiamas bandomasis laikotarpis, sėkmės.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)