Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Rokas_Hakas BANDO!


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
10 atsakymai į šią temą

#1
Rokas_Hakas

Rokas_Hakas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 274 Pranešimai
  • Gyv. vietaElektrėnai
  • Darbas:b
  • VIP:n
  • XP:77000
1. Vardas_Pavardė žaidime. (išvardinti visus turėtus): Na,ką gi,visų pirmą SVEIKI! Mano vardas yra Rokas_Hakas,vardų neesu keitęs,tai turite žinoti manę. Labai malonu su jumis susipažinti.
 
2. Kodėl nori prisijungti prie LSG Naujienų komandos? Na,į šį klausimą manau galima atsakyti trumpai ir aiškiai. Kaip ir visi to siekę, noriu tapti populiaresnis šitame LSG gyvenime,bei daug ką sugebu ir manau atėjo laikas parodyti ką moku. - Galimą dar truputį apie save papasakoti?
                                                                                               -  Ačiū,taigi štai šiokią tokią informaciją apie manę: esu kūrybingas,gana daug sugebantis atlikti savo darbą,kantrus,bei rašymo kūrybos darbus moku atlikti kuo puikiausiai.
                                                                                                - Na,taip taip jus netikite manimi.
                                                                                               - Bet dabar patikėsite!,rašybos bei minčių sudėliojimą moku,bet..neesu profesionalas,bet labai didelis ir svarbus dalykas jog aš greit mokausi iš savo klaidų.   
 
3. Nuveikti darbai serveryje (nevardinti valdytų gaujų, nes tai ne pasiekimas): Na,čia tai klausimėlis... Kaip jums čia pasakius..,esu darbo žmogus ir tiek. Dirbu,dirbu ir dar kartą dirbu.. Bet po truputį pradedu siekti aukštesnio lygio.
 
4. Idėjos LSG Naujienoms (t.y. jūsų idėjos mūsų veiklai tobulinti): Kaip jums čia pasakius..,kaip aš nemeluoju tai sakau tiesei šviesiai,labai jau didelių idėjų kaip ir neturiu. Bet aš jums pasakysiu kaip aš atliksiu šį darbą; o gi štai taip>> 1.Apklausiu žmogų,ir iš jo žodžiu ištrauksiu begalę argumentų bei visą kitą.
                                                                                    2. Prieš apklausiant žmogų įspėsiu jog jis bus filmuojamas! Kad būtų rišlūs sakiniai,bei kalbėtų į temą.
                                                                                   3. Apklausinėjant žmogų,tuo pačiu metu jis bus filmuojamas,po to ta filmuotą medžiagą bus sutvarkytą bei paįvairinta,vienu žodžiu bus tikrai įdomu(DUODU ŽODĮ).

P.S Kalbu apie straipsnius.
 
5. Parašykite  trumpą pastraipą (5-7 sakinius) apie savo žaidimo istoriją Los Santos Gyvenime: Na ,ką gi pradėkime!: Šiame serveryje žaidžiu gana ilgą laiką,kalbu apie 2-3 metus. Kaip ir visi buvau naujokas,buvo labai sunku atsigauti ir atsistoti ant kojų. Bet aš nenuleidau rankų ir ėmiau daryti savo!. Susiradau darbą,su draugo pagalbą,ir dirbau diną naktį,kad tik turėti pinigėlių ant maisto,bei viešbučio. Tada,po kažkiek laiko atsigavau,susiradau naujų draugų,susipažinau su serverio taisyklėmis,bei visą kitą. O dabar gyvenu tiesiog puikiai!,turiu savo darbą,namą,mašiną,bei daugelis ištikimų draugų. Manau užteks tiek informacijos,jeigu norėsite sužinoti daugiau susisiekite su manimi. Nes čia pasakoti viska apie save,yra nesaugu. Žinot kodėl?    - O gi todėl nes po išskleistos informacijos tinklapyje,gali neberasti viso savo turto. :D 

7. Jūsų skype kontaktiniai duomenys: rokas.hakas
 

Šį pranešimą redagavo Rokas_Hakas: 03 balandžio 2015 - 15:38

  • 1

                                                                        fqTmmZbk907aE.gif
                                                                                                     
                                                                                                                      Rokas_Hakas
                                                                                                              


#2
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

As ne is rastyngiausiu zmoniu, bet cia niekada nesikeikiu...


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#3
Rokas_Hakas

Rokas_Hakas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 274 Pranešimai
  • Gyv. vietaElektrėnai
  • Darbas:b
  • VIP:n
  • XP:77000

Sveikas Joe_Vega. Na,taip truputi klaidų yra,per skubėjimą manau. Bet jei čia pateksiu DUODU ŽODĮ nebebus nei vienos klaidos. 


  • 0

                                                                        fqTmmZbk907aE.gif
                                                                                                     
                                                                                                                      Rokas_Hakas
                                                                                                              


#4
Guest_Marozas_*

Guest_Marozas_*
  • Svečias

Pisprotys esi, na ta prasme nevykėlis :D Prieš.


  • 0

#5
(ง'̀-'́)ง

(ง'̀-'́)ง

    .

  • Veteranas
  • 1.891 Pranešimai
  • Gyv. vietaMarsas

http://lsgyvenimas.l...riųpavaduotoją/

 

Na tai ir sakau kad šis žaidimas ira svarbus man ..... Man rodos net už šeima svarbesnis..

 

Tu po sito sakinio vis dar zaidi? :DDDDD

  • 0

Daugelis gėdingai besielgiančių sako gražias kalbas - Demokritas


"Everybody in your circle might not be in your corner."


#6
Guest_Nemirtingasis_Kadash_*

Guest_Nemirtingasis_Kadash_*
  • Svečias

pries .. nu krc sako 15 metu , raso nesamones ir t.t . gal ir duociau tau 10 metu.


  • 0

#7
Rokas_Hakas

Rokas_Hakas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 274 Pranešimai
  • Gyv. vietaElektrėnai
  • Darbas:b
  • VIP:n
  • XP:77000
GERB.  Yokashima_Tanaka. Man nei 10 metų nei 15,tai,kad klysti.. Teisingas atsakymas 16 metų.. Bet nieko prieš aš, juk visi turi savo nuomonę.
  • 0

                                                                        fqTmmZbk907aE.gif
                                                                                                     
                                                                                                                      Rokas_Hakas
                                                                                                              


#8
Lukas_Blasteris

Lukas_Blasteris

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 36 Pranešimai
  • Gyv. vietaSilute
  • Darbas:ka
  • VIP:t
  • XP:11.000XP

Sveikas Rokai_hakai gal mes nepazystami bet sakau:Uz

:D Sekmes


  • 0

#9
Rokas_Hakas

Rokas_Hakas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 274 Pranešimai
  • Gyv. vietaElektrėnai
  • Darbas:b
  • VIP:n
  • XP:77000

Sveikas Lukas_Blasteris. Dėkui už tavo teigiamą nuomonę.


  • 0

                                                                        fqTmmZbk907aE.gif
                                                                                                     
                                                                                                                      Rokas_Hakas
                                                                                                              


#10
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias
Užtenka postus sau keltis... prieš totalus nolaiferis... ir klaidos nepuošia...
  • 0

#11
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Atmesta. 


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)