Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[ Skundas ] Nerijus_Gold [ Atmesta ]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
b r o k e n h e a r t

b r o k e n h e a r t

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 209 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Luis_Lopez

2. Data, kada darbuotojas nusižengė:2015.04.05 12:44
3. Foto/video įrodymas:

ae14778102a50c7016812fee1b0f339e897.png

4. Darbuotojo pažeistos taisyklės: Nezinau
5. Jūsų komentaras:
Krc Vaziuoju su Hailex_Chicony ir tas Nerijus_Gold pradeja saudyti mes pradejom gintis nes apsaude car ir hailexa pradeja saudyti nu ir poto kai saudziau as i ji jis rase skunda kad as i ji saudau ir noriu grysti i taxi pareigas ir meskit Neriju_Gold ir taxi firmos

 


  • 0



 


#2
Nierka*

Nierka*

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 369 Pranešimai
  • Gyv. vietaSiauliu raj.
  • Darbas:so
  • VIP:t
  • XP:pakankamai

Matosi masina prieki taip? taip. kas ja dauze? ne jus kartais? i mane trankesi heilex kuris buvo nepamirstat masinoij be uniformos. mane trankydamas norejo padegti mano masina. as islipe norejau tik susauti. kad uzgestu variklis ir nuvaziuoti. BET TU islipes is masinos pradejai saudyt i mane. o Heilex purksti su gesintuvu. nezinau kas dar toks buvo bet kazkas is nugaros irgi saude i mane. :) matosi norejot isprovokuot kad galetumet patis idet skunda. daba pats prisidirbai pats ir turekis.


  • 0

am3fa.jpg

 

 

 

 


#3
Nierka*

Nierka*

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 369 Pranešimai
  • Gyv. vietaSiauliu raj.
  • Darbas:so
  • VIP:t
  • XP:pakankamai

beto irodymu nesamato kad buciau saudes i tave. :)


  • 0

am3fa.jpg

 

 

 

 


#4
Hailexas

Hailexas

    -

  • Forumo dalyvis
  • 3.440 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t

Mantai, va įdėjo šį skundą http://lsgyvenimas.l...ez-patvirtinta/ir išmetiai mus,tačiau jis mus abu užpuolė ir mes gynemės.Sakiai jei rasiu ss įkelk ir ką jį išmesi,tai vat..

 

 

beto irodymu nesamato kad buciau saudes i tave. :)

koks skirtumas:DD i mane šaudiai vistiek viskas matosi,pirmas užpuoliai aš pradėjau gintis tik.

 

Matosi masina prieki taip? taip. kas ja dauze? ne jus kartais? i mane trankesi heilex kuris buvo nepamirstat masinoij be uniformos. mane trankydamas norejo padegti mano masina. as islipe norejau tik susauti. kad uzgestu variklis ir nuvaziuoti. BET TU islipes is masinos pradejai saudyt i mane. o Heilex purksti su gesintuvu. nezinau kas dar toks buvo bet kazkas is nugaros irgi saude i mane. :) matosi norejot isprovokuot kad galetumet patis idet skunda. daba pats prisidirbai pats ir turekis.

įrodyk,kad aš tavo mašiną trankiau :) tai ką vistiek šaudiai į mane ir šiaip dėja nenorėjai tik ,kad mašina užgestu,o kai aš išlipau iš mašinos ir toliau pradėjai lesti.


  • 0

#5
Nierka*

Nierka*

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 369 Pranešimai
  • Gyv. vietaSiauliu raj.
  • Darbas:so
  • VIP:t
  • XP:pakankamai

nu tai va gaunu 1/2 o tu darbo su savo draugu Lues_Lopez neatgauni. :)


  • 0

am3fa.jpg

 

 

 

 


#6
Hailexas

Hailexas

    -

  • Forumo dalyvis
  • 3.440 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t

nu tai va gaunu 1/2 o tu darbo su savo draugu Lues_Lopez neatgauni. :)

ne 1/2,o išmes iš darbo :) Pats mantas teidgė,kad jei rasiu ss kaip tu šaudiai jis tave iškarto išmes.O antras dalykas aš to luiz lopez išvis nepažystu tačiau jis man padėjo,man yra nesvarbu galiu ir negrįžti į darbą,bet bent jau lopez pridėkit atgal,nes jis man tik padėjo ir nukentėjo,jei ne jis bučiau miręs,otu ožiuk ate iš darbo.


Šį pranešimą redagavo Hailexas: 05 balandžio 2015 - 12:51

  • 0

#7
Nierka*

Nierka*

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 369 Pranešimai
  • Gyv. vietaSiauliu raj.
  • Darbas:so
  • VIP:t
  • XP:pakankamai

Mantas_Impact nuspres :)


  • 0

am3fa.jpg

 

 

 

 


#8
Impact

Impact

    Viršila

  • Veteranas
  • 1.492 Pranešimai
  • Gyv. vietaUK
  • Darbas:Transporteris
  • VIP:Teip
  • ADMIN:Teip
  • XP:160k
  • Geriausias 2016 metų:Transporto direktorius!

Palei viską nesimato kur jis šaudo, nematau kur skrieja kulkos. Trukstą įrodymų lock.


Šį pranešimą redagavo Impact: 05 balandžio 2015 - 12:55

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)