Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[INTERVIU] Su Skelbėjų direktoriais Rolandu_Paksu ir Claudio_Marchisio


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
KarolinaKaz

KarolinaKaz

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 205 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:sk
  • VIP:t
Karolina Kazlauskait:-Labas.
 
Rolandas Paksas:-Labas.
 
Karolina Kazlauskait:-Kiek laiko žaidi LSG serveryje ir kaip pradėjai  žaisti?
 
Rolandas Paksas:-Šiame serveryje žaidžiu jau daugiau negu 2 metus su keliomis pertraukomis, pradėjau žaisti manau, kaip daugelis - parekomendavo draugai, iš pradžių serveris nepatiko, bet daugiau susipažinęs su juo, pakeičiau savo nuomonę.Nustebino draugiški,paslaugūs, protingi žmonės, nuo to laiko likau ištikimas tik šiam serveriui.
 
Karolina Kazlauskait:-Kokias pareigas šiuo metu užemi serveryje?
 
Rolandas Paksas: -Serveryje turiu nemažai pareigų - dabartinis skelbėjų direktorius, LSG rekordų knygos savininkas/prižiūrėtojas, LSG radijo d-ėjus, taipogi siekiu pačių didžiausių šiame serveryjepareigų - administratoriaus posto.
 
Karolina Kazlauskait:-Užemi  tikrai daug pareigų serveryje.O kokias pareigas užėmei seniau?
 
Rolandas Paksas:-Ir seniau netinginiaudavau, esu žmogus, kuris visada siekia aukštumų, esu buvęs mechanikų direktorius, sekėsi puikiai,gaila, kad turėjau atsistatydinti dėl techinių(PC)problemų, taipogi esu buvęs visų gaujų pavaduotojas, bei 3 gaujų vadas(Grove Street Families, Da Nang Boys, The Ballas).Visų darbų nelegalus direktorius Dyleriai(3x), Vagys(3x), Baikeriai (1x).
 
Karolina Kazlauskait:-Šiuo metu tu esi Skelbėjų direktorius. Kiek laiko užemi  šias pareigas?
 
Rolandas Paksas:-Skelbėjų direktoriaus pareigas užemu jau trisdešimt penkias,tai čia mėnesis su keliom dienelėm, ir atsistatydinti tikrai nežadu, nes turiu tikslų, kuriuos mėginsiu įygdyti.
 
Karolina Kazlauskait:-Skelbėjų direktorius esi jau gan ilgai. Taigi,gal gali papasakoti kokie žmonės ateina į šį darbą?  
Koks turi būti geras darbuotojas?
 
Rolandas Paksas:-Į darbą ateina visokių žmonių - piktų, linksmų , išsišokėlių ir paprastų, taipogi yra ir draugiškų žmonių,kurie visada padės, patars, pamotyvuos.Koks pagal mane turi būti geras darbuotojas? Tas ,,geras darbuotojas,turi mokėti išlikti savoje vietoje, nesikišti į bereikalingus konfliktus, aišku mokėti bendrauti, bei visada padėti bėdoje, taip pat imti iškvietimus,bei nestumti minučių, nes nuo jų kofas nekyla.
 
Karolina Kazlauskait:-Gal nori ką nors palinkėti LSG serverio žaidėjams?
 
Rolandas Paksas:-Būti daugiau optimistais, žiūrėti į kiekvieną dieną kaip į paskutinę, nenusiminti,jei negavai kokių savo norėtų pareigų,kažkada ateis ir tavo laikas ir turėsi begales laiko įrodyti kas iš tikrųjų tu esi, ką sugebi.
 
Karolina Kazlauskait:-Ačiū už pokalbį :).
 
Rolandas Paksas:-Visada prašom :).
 
 
 
______________________________________________________________________________________________________
 
 
Karolina Kazlauskait:-Labas.
 
Claudio Marchisio:-Labas.
 
Karolina Kazlauskait:-Kiek laiko žaidi LSG serveryje ir kaip pradėjai žaisti?
 
Claudio Marchisio:-Na, serveryje žaidžiu kažkur 2 metus su kaupu, o į serverį žaisti pakvietė draugas.
 
Karolina Kazlauskait:-Kokias pareigas šiuo metu užemi serveryje?
 
Claudio Marchisio:-Skelbėjų direktoriaus.
 
Karolina Kazlauskait:-Ar sunku buvo gauti šį postą ir kaip tu jį gavai?
 
Claudio Marchisio:-Postą gauti buvo tikrai sunku, tik atėjęs į darbą turėjau išsikėlęs užduotį gauti direktoriaus postą, stengiausi kiek galėjau,padėjau apklausinėti atrankose, dirbau aktyviai, ir štai matote rezultatą.
 
Karolina Kazlauskait:-Ar turi kokių nors planų Skelbėjų darbui tobulinti?
 
Claudio Marchisio:-Planų turiu, ir nemažų, tačiau nenorėčiau jų atskleisti taip greitai.
 
Karolina Kazlauskait:-Ar žadi siekti  serveryje ko nors daugiau?
 
Claudio Marchisio:-Na, kol kas noriu dirbti tik su Skelbėjais, ir juose atsiskleisti, o kaip bus toliau, parodys laikas.
 
Karolina Kazlauskait:-Tu esi naujasis skelbėjų direktorius,bet gal jau spėjai susidaryti kokią nors nuomonę apie savo darbuotojus? Gal norėtum jiems ką nors palinkėti?
 
Claudio Marchisio:-Dirbau su jais virš mėnesio, ir jie man kaip kolegos tikrai patiko, visi padedantys,aktyvūs. O dabar žiūrint kitu kampu, dar nespėjau visko įvertinti, be to norėčiau palinkėti, kad stengtųsi ir tobulėtų, išsineštų teigiamos energijos iš skelbėjų darbo, bei, kad jiems sektųsi ateityje.
 
Karolina Kazlauskait:-Tavo nuomone,koks turi būti geras darbuotojas?
 
Claudio Marchisio:-Mano manymu, norint būti geru darbuotoju reikia trijų dalykų.Pirma - būti atsidavusiam darbui, antra - gerbti kolegas, klientus, bei direktorius ir taip užsitarnauti jų pagarbą, trečia - būti aktyviam. O visi kiti ingridientai ateina savaime.
 
Karolina Kazlauskait:-Gal nori ką nors palinkėti LSG žaidėjams?
 
Claudio Marchisio:-Na,kad sektųsi visiems visur visame kame ir kantrybės sulaukti vasaros.
 
Karolina Kazlauskait:-Ačiū už pokalbį :).
 
Claudio Marchisio:-Prašom, sėkmės.
 
 
 

 


  • 2

Patys geriausi kuriems sakau DIDELĮ AČIŪ už geriausiai praleista laiką čia : Aurimas_Kolumbas,Mantis_Most,Tony_Martin,Simas_Hatinis,Mantas_Impact,Aidas_Impact,Tom_Torreto,Joe_Russell,Tomas_Mestny[Flipas],

Kenny_Quattro,Philip_Osterloh,Modestas_Green,Ivan_Weed,Seriyosha_Mestny,Marcilago_Pulia,Deividas_Ruzas,Carlo_Gambino[Jucke].

 

I4jZx4S.png

 

Mano anketa į Skelbėjų direktorės postą:

 http://lsgyvenimas.l...rektorės-postą/

Ateik ir išreišk savo nuomonę! Ji man labai svarbi :) 

 


#2
@Turkas

@Turkas

    █▬█ █ ▀█▀

  • Forumo dalyvis
  • 642 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva-Kėdainiai
  • XP:Visus

Gražu, bet dar yra kur tobulėt.


  • 0

Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda.

 

 

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)