Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Domas_Zones

Domas_Zones

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Rokaz

Rokaz

    .

  • Veteranas
  • 1.176 Pranešimai
  • Gyv. vietaRadviliškis
  • XP:30000
1. Vardas_Pavardė žaidime. (išvardinti visus turėtus): Pirmas nick buvo Rokas_Tyolis, paskui po pertraukos Rokas_Asus, o dabar žaidžiu su klasioko paskyra, nes mano paskyra konfiskuota.
 
2. Kodėl nori prisijungti prie LSG Naujienų komandos? Tikriausiai dėl to, kad neturiu paskutiniu metu veiklos serveryje, o ir seniau buvau naujienų komandos narys ir man patiko :)
 
3. Nuveikti darbai serveryje (nevardinti valdytų gaujų, nes tai ne pasiekimas):
                    Buvęs
  • Autoklubo direktoriumi (Rokas_Tyolis)
  • 1x baikerių direktoriumi
  • L.S.G.R.K (Rekordų knyga)  savininku
  • LSG naujienų nariu
 
4. Idėjos LSG Naujienoms (t.y. jūsų idėjos mūsų veiklai tobulinti):  Rašyti straipsnius panašius į : http://lsgyvenimas.l...iu/#entry591562. Aprašyti vykusius gw, parašyti šiektiek išgalvotos istorijos, kad būtu įdomiau skaityti.
 
5. Parašykite  trumpą pastraipą (5-7 sakinius) apie savo žaidimo istoriją Los Santos Gyvenime:
Viskas prasidėjo kai į serverį mane pakvietė klasiokas kuris čia nebežaidžia jau senai. Buvau dar naujokas pačiame sampe, nes tai buvo mano pirmas serveris kuriame žaidžiau. Kėliausi, žaidžiau ir man patiko, o vėliau gavau autoklubo direktorių (senbuviai netiki, nes buvau tik 1 savaite) man patiko, bet vėliau pabodo, nes kelionės buvo tokios pat. Kiek vėliau aš leavinau serverį ir grįžau po kokių 1-2 metų. Tada žaidžiau su savo Rokas_Asus paskyra ir kiek pažaidęs pretendavau į direktorių kurio iki šiol negavau (tik laikinai turėjau vesti keliones autoklube ). Šią vasarą vėl sugrįžau ir žaidžiau iki rudens kol pabodo ir palikau projektą. Grįžęs pradedu su kita klasioko paskyra vėl žaisti iš naujo.

6 Jūsų skype kontaktiniai duomenys:  rokrokis

  • 0

662b7964cebc067d6a5fcabebbb39eab556.png


#2
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias
"nes mano paskyra konfiskuota." Kodel konfiskuota?
  • 0

#3
Rokaz

Rokaz

    .

  • Veteranas
  • 1.176 Pranešimai
  • Gyv. vietaRadviliškis
  • XP:30000

Buvo pardavinėta :| Padariau klaidą ir gailiuos, nes dabar neturiu paskyros, niekas nepažįsta.


  • 0

662b7964cebc067d6a5fcabebbb39eab556.png


#4
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Pažįstu tave kaip senbuvį, esi tikrai geras žmogus. Dėl paskyros pardavinėjimo gal ir klaida... Bet visi darome klaidų ir iš jų mokomės. Anketa parašyta gana tvarkingai, tai suteiksiu bandomąjį laikotarpį. Tikiuosi nenuvilsi. Patvirtinta.


  • 4




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)