Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Marlis į nuotraukų skiltį.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

Apklausa: Marlis į nuotraukų skiltį. (7 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Norėtumet matyti Boba tarp moderatorių?

  1. Taip! (5 balsai(-ų) [71.43%])

    Balso procentinis santykis: 71.43%

  2. Ne! (2 balsai(-ų) [28.57%])

    Balso procentinis santykis: 28.57%

Balsuoti

#1
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai

Kadangi dar neturiu patirties rašant anketas į moderatorius, todėl tiesiog atsakinėsiu į klausimus, laikui bėgant viska pakeisiu

 

 

1. Patirtis (laiku ir XP taškais) žaidime ir forume. Dabartinis, visi buvę nick'ai žaidime; Esu Bob Marlis buvę nickai skamba taip: Danas Dogtan, Donce Crown. Serveryje esu praleides šiek tiek mažiau negu 3 metus. Patirties esu surinkęs 50.000 tūkstančių taškų.

2. Ką žadate atnešti į skiltį, kurią norite prižiūrėti?(galima pateikti pavyzdžių, savo darbelių tai skilčiai, priklauso nuo to, kokia tai skiltis); Tikriausiai kolkas tik konkursiukius įvairius tokius kaip gražiausias paveikslėlis, gražiausias avataras ( su pusfinaliais ir finalais ) kolkas tik tiek  

3. Jūsų nuveikti darbai forume; Forume neesu nieko pasiekęs.

4. Patirtis moderavime; Neturiu jokios patirties moderavime.

5. Ar atitinkate visus keliamus kriterijus į moderatorius? Kodėl? Ar esate geresnis už visus kitus, kurie pretenduoja į tą pačia skiltį? Argumentuokite; Į kriterijus atitinku, nes aktyviai sėdžiu forume ir mėgstu prasieiti į visada skiltis :D, tačiau vistiek nemanau, kad esu geresnis už šiuos kandidatus. Paulių Hustle, Luką Mają, Aiste Horan. Tiesiog noriu išbandyti ka-ka naujo. Gal pasiseks, o gal ne.

6. Papildoma informacija apie jus, jūsų karjerą serveryje ir forume, kuri gali sudominti; Hmm... Karjera serveryje? Pas mane jinai nėra tokia riški kaip pas kitus, bet viskas prasidėjo nuo pirmos gaujos Da Nang Boyz kuria valdė Vikčius Moretti ten nusipažinau su begale nauju draugu. Paskui buvau gaujoje pas Juozą Samuolį ten jau turėjau šansa ir gavau baikerių direktorių. Begali buvau laimingas, laikui bėgant gavau vagių direktorių iš to pačio Juozo, paskui tapau naujokų verbuotojas. Štai mano istorijos pabaiga :D

7. Kokiu būdu, savo prižiūrimoje skiltyje užtikrinsite tvarką, padėsite vartotojams? Jei kils klausimas būtent dėl nuotraukų tai manau galėsiu padėt, o jei dėl kitų dalykų tai vargu :D

Ačiū, kad skaitėte.


  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png


#2
Edva!

Edva!

    Legenda

  • Veteranas
  • 1.456 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • VIP:n
  • XP:Nežinau
  • edva007
Geras žmogus, niekada neatsukantis nugaros. Siek šių pereigų ir toliau. Sėkmės.
  • 0





“One day you’ll leave this world behind, so live a life you will remember.” - The nights, Avicii


#3
Gintis

Gintis

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 635 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t

Geras žmogus, niekada neatsukantis nugaros. Siek šių pereigų ir toliau. Sėkmės.


  • 0
sw

#4
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai
Laikinai rakinu.

Šį pranešimą redagavo Bobass: 16 rugsėjo 2015 - 16:56

  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)