Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Toxic_Paradox


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Toxic_Paradox

Toxic_Paradox

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai
  • Darbas:ta
  • VIP:n
  • XP:Yra
1. Vardas_Pavardė žaidime. (išvardinti visus turėtus): Henris_Tictac su juo nebežaidžiu nes, nelabai gerai skamba mano manymu o, dabartinis tai Toxic_Paradox
 
2. Kodėl nori prisijungti prie LSG Naujienų komandos? Na esu kaip ir naujas šiame serveryje tai norėčiau kažkur pradėti norių judėti į prieki šiame serveryje.
 
3. Nuveikti darbai serveryje (nevardinti valdytų gaujų, nes tai ne pasiekimas): Pasiekimu neturiu kaip ir minėjau tikiuosi šioje eilutėje galėtu atsirasti vienas pasiekimas, kad tapau LSG naujienų komandos nariu
 
4. Idėjos LSG Naujienoms (t.y. jūsų idėjos mūsų veiklai tobulinti): Pabandyčiau rašyti daugiau straipsnių daryti apklausas žaidėjų susijusias su serveriu ir netik 
 
5. Parašykite  trumpą straipsniuką  apie dabartines Los Santos Gyvenimo aktualijas: Paskutinį vasaros mėnesį labiau pradėjo siausti gaujos ir kiti civiliai bei kelėta teisėsaugos narių. Daugeliui žmonių tai labai nepatiko. Kadangi savaitgalis buvo karštas tai nedidelė dalis žmonių netikėtai padarė klaidų kurių galbūt nebūtų paprastai padarę. Pastaruoju metu vyksta daug atrankų daugiausia iš nekilnojamojo turto agentų (NTA) pusės. Pastaruoju metu prisijungia daug naujokų pusė jų yra "cheateriai" ir pats nuo jų nukentėjau, o dabar aktualijos apie mane. Šiame serveryje pradėjau žaisti 2013 metais buvau visiškas naujokas nieko nežinojau labai nesisekė pradžioje trūko pinigų lėtai kėlėsi xp buvo labai ne įdomu, tad "leavinau" serverį. Griržau 2014 šia vasarą liepos mėnesio pabaigoje. Ši kart viską pasiekiau per 3 dienas. Net pats nustebau kaip viskas taip greitai įvyko, bet  nutiko viena nelaimė tai atsitiko vakar dieną kažkas įsilaužė į mano "acc" visko netekau :(. Kadangi aš dirbu automanu tai man nebuvo darbo nes Tu Mante niekaip neprisijungei :D tai prisijungiau į senąjį "acc" ir užsidirbęs 10k viską persiunčiau į savo dabartinį "acc". Tai va tikuosi dabar tiks ačiū už dėmesį

6. Jūsų skype kontaktiniai duomenys: Henrikas.Bagdonas
 
P.S perrašiau vieną sakinį ir kur trūko sudėjau nosines raides

Šį pranešimą redagavo Toxic_Paradox: 11 rugpjūčio 2015 - 12:14

  • 0

#2
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Tau tas pats kaip kitam kandidatui. Šiek tiek rišliau išdėstyk 5 punktą, pakoreguok. Redagavimui duodu 24h. Kitokiu atveju atmesiu.


  • 0

#3
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Patvirtinu su bandomuoju laikotarpiu.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)