Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[STRAIPSNIS]Mėgstamiausias bei geriausias transportas serveryje


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Don Antonio

Don Antonio

    Veterans.

  • Veteranas
  • 1.266 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės direktorius !

9efaf8bfc02817c5c1a5c62232585784921.jpg

 

Serveryje yra keturiasdešimt viena transporto priemonė, pradedant nuo pačio pigiausio dviračio ir baigiant pačiu brangiausiu sraigtasparniu. Viena mašina yra pigesnė, bet lengviau valdoma, kita sunkesnė, bet sunkiau valdoma. Vienas transportas tarkim mašinos yra populiarios, bet laivai atvirkščiai – nepopuliarūs. Ju beveik niekas neperka, kadangi neturi namų prie vandens arba tiesiog taupumo sumetimais. Jei turi puikius vairavimo įgudžius tau turėtų būti gera kiekviena mašina, net sunkiau valdoma ELEGY. Hm... Bet koks transportas yra geriausias serverio žaidėjams? Tą sužinosime iš kelių atsakymų apklausus žaidėjus.

 

Apklausos klausimas:

Koks tavo manymu yra pats geriausias transportas apskritai(nuo dviračio iki laivo), kokį transportą pats turi ir ar visada greitesnė mašina geriau už letesnę?

 

 

Bob Marlis Manau, kad ankšciau dar kai nebuvo pakeistas dviračiu greitis viena iš geriausių transporto priemonių buvo dviratis, bet kadangi Benas rūpinasi, kad šis servas būtų labiau panašus į realų gyvenimą jis jį sumažino ir daugiau dviračiu beveik niekas nesinaudoja. Dabar man labiausiai patinka motociklai jie yra maži ir lengva isukti į koki nors posukį. Pats dabar turiu tik motociklus

fcr,nrg na ir dar planuoju nusipirkti bulleta nes ši mašina yra graži ir lengvai valdoma. Žinoma greitesne masina yra geresne nei letesnė

 

71825cfb33f32cf2232ee1938e4d5c38897.jpg

 

Tomas Like Aš manau, kad pats geriausias transportas yra mašina, nes ji yra patogi, su ja gali važiuoti, bet kokiu oru, greitai gali pasiekti norimą vietą. Pats turiu dviratį ir motociklą. Motociklas mano mėgstamiausias, saugau jį. O dviračio dabar nebenaudoju, nes nervina, kad jis važiuojasi taip lyg būtų sulaužytas. Žinoma, kad visada greitesnė mašina yra geriau už lėtesnę, nors greita mašina pavojinga, automatiškai nori lėkt vis greičiau ir greičiau, bet ji sutaupo laiką ir leidžia mėgautis greičio sukeliamu jausmu.

 

 

 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jessica Gutierrez Geriausias transportas mano manymu tai, Infernus. Pati jį turiu tai nesiskundžiu, bet kad aš jau tokia "gera vairuotoja" tai dažnai tenka važiuot į fix'ą susitaisyt jos.. Manau, kad nevisada, kadangi jei nemoki gražiai vairuot nepatarčiau pirkt greitos mašinos.

 

 

 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Aiste Horan  Pirmoje vietoje laikau NRG-500. Daug išmanesnis transportas nei Infernus, kuris pagal mane yra antroje vietoje. Visų pirma, NRG neįmanoma apversti, visų antra, susinaudoja mažiau kuro.  Mašinų turiu nuo A iki Z - Alpha, Bike, Bullet, FCR-900, Huntley, Infernus, NRG-500, Sultan, Turismo. "Ar visada greitesnė mašina geriau už letesnę?" - priklauso nuo vairuotojo ir mašinos manevravimo.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

Michael Mitty Geriausias yra straigtasparnis, aš jį naudoju. Nevisada greičiausia yra geriausia.
 

 
-------------------------------------------------------------------------

 

Eimantas Deleon Nors serveryje turiu Infernus ir Elegy, bet manau, kad geriausia mašina yra Cheetah. Tai viena iš manevringiausių mašinų, taip pat tai yra labai greita mašina, ją vairuoti yra vienas malonumas. Ateityje ją tikrai nusipirksiu. Nereikia užmiršti ir NRG. Tai labai patogus transportas, kurį naudojau nesenai, bet pardaviau dėl pinigų trūkumo. Ne visada greitesnė mašina bus geresnė. Infernus nors ir greitas transportas, bet valdyt nėra taip pat patogu kaip Turizmo, Cheetah ar Bullet.

 

 

-----------------------------------

 

 

Mante Guaverra  Asmeniškai man atrodo geriausias transportas - NRG. Gal taip atrodo, nes pati turiu šį transportą ir prie jo pripratau. Kalbant apie transporto greitį tai būna įvairiai, kartais geriau greitesnė, kartais lėtesnė. Pvz.: lėtesnė tinka pasivažinėjimui su draugais ar šiaip, o greitesnė, tarkim kaip NRG, tai labiau skirta važinėjimui dviem ir šiaip galima greitai pabėgti nuo policijos. Tai gal ir ne visada geriau greita.

 

 

------------------------------------------

 

Minde Soris  Aš nežinau turiu dvi mašinas fcr ir buffalo su vardiniais numeriais kurių numeriai mechanic, bet šiaip norėčiau turėti tą automobilį kurį pirkau patį pirmą Tampa man ji geriausia. Nemanau, kam tas greitis? Geriau lėtai pasivažinėti na aišku gerai ir greitis kai stuntini ar panašiai bet man užtenka ir lėtai važinėtis. 

 

 

71825cfb33f32cf2232ee1938e4d5c38897.jpg

 

 

Iš apklausos variantų pasirodo, kad visgi serverio žaidėjai mėgsta „Prabangą“ ir renkasi labai brangų transportą – NRG-500 ir Infernus, apklausa ne tik parodė tai, kad mėgstamos prabangios mašinos, bet ir tai, kad iš apklaustųjų niekas neturi laivo ir tik vienas tenaudoja sraigtasparnį. Ir nevisada greičiausios mašinos yra geriausios.


Šį pranešimą redagavo Paulius Hustle: 19 rugpjūčio 2015 - 20:13

  • 2

tL7uMTb.jpg


#2
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias

Geras straipsnis


Šį pranešimą redagavo Michael'as Mitty's: 19 rugpjūčio 2015 - 20:12

  • 0

#3
Marko Popovich

Marko Popovich

    love is a drug, and I only get bad trips

  • Garbės moderatorius
  • 4.437 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Medikų direktorius !

saenai toks buvo tai levas tas tavo straipsnis - rep niekada nesikeikiu


  • 1

tumblr_mugmfpLHQY1sjvnm3o1_500.gif


#4
Natas

Natas

    Legenda

  • Veteranas
  • 1.850 Pranešimai
  • Gyv. vietaSummoner's Rift
  • Darbas:Lolas
  • VIP:Duokit RP
  • Geriausias 2018 metų:Geriausias 2016m. Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:League of Legends žaidėjas

Idomu :)


  • 0

98a5c5729b77e92e0a4db8e794a96dc28bf9b92e


#5
Grantas

Grantas

    g funk

  • Forumo dalyvis
  • 756 Pranešimai
  • Gyv. vietaPo tiltu
  • Darbas:sk
  • VIP:n
  • XP:64k

not bad, bet manau reiktu apklausti ir daugiau kitu zmoniu, nes daznai straipsniuose kartojasi tie patys zmones.


  • 0

Gali isvaryt zmogu is LSG bet LSG is zmogaus ne  

 

 

 

515201603342868407.jpg


#6
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

Lievas paveiksliukas. :) Šaunus straipsnis. :)


  • 0

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png


#7
Eimantas Deleon

Eimantas Deleon

    Unknown

  • Elitas
  • 2.748 Pranešimai

Įdomu :)

 

P.S Cheetah ftw


  • 0

#8
Don Antonio

Don Antonio

    Veterans.

  • Veteranas
  • 1.266 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės direktorius !

saenai toks buvo tai levas tas tavo straipsnis - rep niekada nesikeikiu

 

Nemačiau aš jo, o kai pastebėjau - darbas buvo baigtas, tad įkėliau. Be to ten tiesiog apklausa o čia straipsnis ir išsamūs atsakymai.

 

not bad, bet manau reiktu apklausti ir daugiau kitu zmoniu, nes daznai straipsniuose kartojasi tie patys zmones.

 

Klausiau atėjęs į žaidimą ir forume klausiau kas nori apklausoj dalyvaut, kas norėjo, tas pasisakė ir paklausiau ;)

 

Lievas paveiksliukas. :) Šaunus straipsnis. :)

 

Pati nepadarei, o peiki :D 


  • 0

tL7uMTb.jpg


#9
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Pati nepadarei, o peiki :D

vistiek lievas.


Šį pranešimą redagavo Mantė Guaverra: 19 rugpjūčio 2015 - 22:13

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)