Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Skundas. Rieska_Seniukai [Patvirtinta]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Tucka

Tucka

    Nutrenktas Hunterio

  • Veteranas
  • 990 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tea_Tucka

2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 2015/08/27 ~18:25
3. Foto/video įrodymas: 2 nuotraukos: 
http://imgur.com/61MkztA,mVO2koG#0
4. Darbuotojo pažeistos taisyklės: 12. Su kolegomis, direktoriais, klientais ir visais kitais asmenimis elgtis pagarbiai - neįžeidinėti, nežeminti; 1/2  2/2 + Black List

16. Draudžiama klientus vežioti aplinkeliais siekiant gauti daugiau pinigų. Privalote jį kuo greičiau nuvežti nuo taško A iki taško B; 1/2

5. Jūsų komentaras: 1. Jis atvažiavo su beveik degančia mašina, tai vadinasi, kad jis važiuoja lėčiau ir jam pinigų eina daugiau.

2. Jis vietoj nuvežimo manes ten kur reikia nuvažiavo į fix'a.

3. galiausiai pradėjas važiuoti ten kur paprašiau jis važinėjo ratais kol aš galiausiai iššokau.

4. Paprašes gražinti pinigus jis pradėjo mane mušti (kol užmušė) ir pravardžiuoti. 

(Nuotraukose yra pavaizduota kaip jis mane pravardžiuoja ir kaip aš guliu ligoninėje dėl jo užmušimo)


  • 0

#2
Eimantas Deleon

Eimantas Deleon

    Unknown

  • Elitas
  • 2.748 Pranešimai

Vaizdinėje medžiagoje puikiai matosi, kad pažeidė 12 taisyklę. Negaliu bausti už 16 taisyklę ar už tai, kad nužudė, nes tam trūksta įrodymų. Pilnai nėra įrodyta, kad jis tave nužudė, gal kitas gi nužudė tave.

 

Darbuotojas gauna stiprų įspėjimą už nepagarbą klientams.


Šį pranešimą redagavo Eimantas Deleon: 27 rugpjūčio 2015 - 21:26

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)