Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Louis Pogba į Modifikacijų skiltį!


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

Apklausa: Louis Pogba į Modifikacijų skiltį! (6 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar norite šį žmogų matyti tarp modifikacijų moderatorių kolektyvo?

  1. Prabalsavo Taip, argumentuosiu kodėl. (6 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 100.00%

  2. Ne, argumentuosiu kodėl. (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

#1
Guest_Coxenzo_*

Guest_Coxenzo_*
  • Svečias

 

  1. Jūsų slapyvardis žaidime / XP (Patirtis); Louis_Pogba, Patirties taškai žaidime - 32,000tūkst. Žaidžiu nuo 2012 metų, 12 Spalio dienos.
  2. Tikslai atėjus į moderatorių komandą. Ką žadate įnešti naujo šiose pareigose?; Kaip ir seniau įvesti savo tvarką, prižiūrėti visas skiltis priskirtas modifikacijom, padėti žaidėjams iškilus pagalbai, surengti vieną kitą konkursiuką.
  3. Jūsų nuveikti darbai forume,žaidime; Forume - Pagalbos,Modifikacijų,Kompiuterijos,Pasiūlymų moderatorius. Naujokų verbuotojų, LSG Tinklaraščio sąvininkas. LSG Radijos dj/bendrasavininkas. Administratorius, nelegalių darbų po kelis direktorius, Skelbėjų x2, K.Transporto direktorius. Komisijos narys, Konkursai skilties prižiūrėtojas. 
  4. Ar turėjote patirties moderatoriuose? Taip.
  5. Ar atitinkate visus keliamus kriterijus į moderatorius? Kodėl? Kuom galite būt geresnis už tuos,kurie pretenduoja į tas pačias skiltis? Argumentuokite. Taip atitinku, nes esu buvęs jau šios skilties moderatorius ir galiu drąsiai teigti, kad man sekėsi puikiai. Išsiskiriu patirtimi, aktyvumu forume, bet kaip ir visi mes turiu ir savų minusų, kurių ižvelgti negaliu, o mato tik aplinkiniai žmonės. 
  6. Papildoma informacija apie jūsų karjerą forume,serveryje ir aplamai šiame projekte,kuri gali sudominti.  Jau kaip ir minėjau visas savo užimtas pareigas ir turėtas, tai jų nebekartosiu. Šiuo metu esu visiškai naujas žaidėjas, su naujais tikslais. Papildomos informacijos daug neturiu, bet esu grįžęs po pertraukos, Nežaidžiau visą vasarą ir rudens kelis mėnesius. Galite rasti mano prisistatymą čia, galbūt tai jums suteiks kažkiek informacijos apie mane - http://lsgyvenimas.l...cox-atnaujinta/

     

  7. Kokiu būdų žadate įvesti tvarka šiame forume? Vieninteliu būdų, tai būdamas aktyvus ir prižiūrėdamas savo skilti, bei bausdamas žaidėjus, kurie laužo sukurtas taisykles.

  • 1

#2
Pinčia

Pinčia

    1337

  • Veteranas
  • 1.770 Pranešimai
  • Gyv. vietaLukiškės
Bitlas esi ką čia daugiau apie tave ir pasakysi. Pats žinai, kad kiets esi susitvarkysi. Palaikau.
  • 0

#3
Depas

Depas

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 207 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelse
  • Darbas:kb
  • XP:👌

Už draugiškas, aktyvus.


  • 0

#4
Brownas

Brownas

    Kiesa VapeNation

  • Elitas
  • 2.072 Pranešimai
  • Gyv. vietaGinkunai
  • Darbas:Gyvenu is pasalpos
  • XP:Naujoks
  • 2022 Metų direktorius:Autoklubo!
  • Geriausias 2020 metų:Žvejys

Žaidime esi daug ką gero nuveikęs, todėl manau reikia suteikti šansą pasireikšt ir forume, palaikau.


  • 0

#5
Guest_Laurynas._*

Guest_Laurynas._*
  • Svečias

Sitas mldc , vertas pareigu visu kokias tik imanoma gaut


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)