Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Straipsnis] Sav. Dienraštis nr.2


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
™Rokas G™(Zygis)

™Rokas G™(Zygis)

    Kaip su tavim taip ir tu su kitais

  • Veteranas
  • 1.969 Pranešimai

Los Santos Gyvenimas

Savaitės dienraštis Nr. 2

 

Serverio naujienos

Viena didžiausių serverio problemų yra cheateriai - žmonės, naudojantys nelegalias programas. Kodėl mūsų redakcija palietė būtent juos? Turbūt kiekvienas sutiksit su manimi, kad cheateris yra ne kartą jums pakenkęs ir sunaikinęs jūsų turtą. Cheateriai pasižymi tiek dieną, tiek vakare, kai prisijungia daugiausiai žmonių. Jie pasirenka masines susirinkimo vietas, tokias kaip HP ar pokeris, nes ten dauguma mūsų serverio žaidėjų praleidžia laiką bendraudami ar leisdami pinigus, o jiems tai geriausios vietos, kur gali sunaikinti kitų žaidėjų mašinas arba juos nužudyti taip jiems pridarant labai daug žalos.

Laimė, kad serveryje egzistuoja administratoriai, kurie užtikrina tvarką ir serveriui kenkiančius asmenis blokuoja. Bet, kaip ir Vega minėjo, banas ne stabdys. Jei jie turi gerus IP changer, tada jie gali vėl grįžt į serverį su kitu nick, toliau čytint ir daryt žalą kol nepastebi administratoriai ir jų neužblokuoja.

Mano pasiūlymas - tokiems cheateriams dėt perma ban (užblokuoti be galimybės įeiti į serverį), tada jie vienąkart gal pasimokytų, nes nuo paprastu ban jie nepasimoko, o kenčiam tai mes - senbuviai bei paprasti žaidėjai.

 

HKwYF7K.png

cxdJeq7.png

EebVZ79.png

g3Plq4a.png

mCYQWh8.png

qb92OGu.png

 

 

 

 

Kokią žalą paskutiniu metu esi patyręs nuo cheaterių? Kada tas buvo?

    Tony_Rambo: Maždaug prieš mėnesį cheaterių pagalba mano Elegy sprogo du kartus. 

    Liveta_Melowme: Pastebėjau, kad čytų pastaruoju metu vis daugėja, o ne mažėja. Kone kiekvieną dieną tenka susidurti su jais ir po jų atakos visad tenka bėgti iki darbo pestute arba net yra tekę remontuoti savo nuosavą mašiną, tad patirta žala išties yra didelė. Paskutiniu metu nuo jų nukentėjau vakar, ir ne vieną kartą. :D

 

Kokie patirti nuostoliai?

    Tony_Rambo: Iš viso esu praradęs apie 100k.

    Liveta_Melowme: Kalbant apie visų mašinų remontus - apie 50.000€.

 

Kaip manai, kokiu tikslu cheateriai kenkia serveriui ir jo žaidėjams?

    Tony_Rambo: Net nebežinau, dėl ko jie taip elgiasi, galbūt ir neturėjimo ką veikt, ar jiems gal kažkas nepatinka, o gal jiems patinka daryti tokius blogus darbus.

    Liveta_Melowme: Galbūt tai prisijungę senbuviai su naujokų acc, kurie iš serverio nemato jokios naudos, ir tikriausiai jiems atrodo smagu kenkti kitiems. Na, bet čia jau reikėtų jų pačių paklausti.

 

Kaip manai, kas paskatina serverio žaidėjus naudoti nelegalias programas?

    Tony_Rambo: Manau, jiems kiti draugai papasakoja apie cheatus, kas įdomaus, kas gerai su jais, kai naudoji. Mano situacija - man draugai siūlė cheatus ir daug pasakojo apie juos, bet aš atsisakiau ir nesu naudojęs jokio cheato.

    Liveta_Melowme: Galbūt pabodusi serverio rutina ir norėjimas išmėginti ką nors naujo.

 

Kodėl cheaterių daugėja, o ne mažėja?

    Tony_Rambo: Nes gal jiems patinka erzinti žaidėjus, adminus, kenkia žaidėjams.

    Liveta_Melowme: Kitų žaidėjų erzinimas jiems lyg pramoga, nes kožną dieną matau kažką su sobu skraidant prie HP, o po jų atakos kai kuriems žaidėjams lieka labai dideli nuostoliai.

 

 

Straipsnį rašė: Zygis_Boss
Redagavo: @Aistė


  • 2

Buvusios pareigos:

LSG Radijos Savininkas/Prezidentas

nuo 2019.11.02 iki 2021.07.25

Mztk1Vw.png


#2
Don Antonio

Don Antonio

    Veterans.

  • Veteranas
  • 1.266 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės direktorius !

Good, pažanga yra, taip ir toliau. 


  • 0

tL7uMTb.jpg


#3
zilvis132

zilvis132

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 44 Pranešimai
Tai kad perma irgi ne stabdys
  • 0
 
<a href="http://www.failai.lt...3x/Parasas.jpg"target=_blank>Parasas.jpg - 339 KB</a>
 

 


#4
Guest_Karolis Morello_*

Guest_Karolis Morello_*
  • Svečias

O ir aš esu :D, o šiaip geras straipsnis. Taip ir toliau.


  • 0

#5
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

turi minčių, tačiau tavo didžiausia problema - lietuvių kalba. nei sakinių rišlumo, nei teisingos rašybos.. kiekvieną žodį teko taisyti, užtrukau apie pusę valandos ir net ačiū negavau  <_< viršūnė viskam.

dar viena pastaba - apkarpant chatą iškirpk tik reikalingą eilutę.


  • 0

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png


#6
Guest_Laurynas._*

Guest_Laurynas._*
  • Svečias

mldc stengies 


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)