Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Mini atnaujinimai #1


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
22 atsakymai į šią temą

#21
Benny

Benny

    Leavinęs?

  • Forumo dalyvis
  • 1.515 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Laimėjo konkursą:Įsivaikink naujoką!
Nesamone, as kai mediku dirikas buvau, nueinu pamiegot, palieku sob on ir mediku masinoje uz vairo sedziu. Atsikeli, 40k lt rankose, prie hp stovi ir visi seda g, min nekyla. O dabar tiek zaisti  :D Isvis, tas direktorius jokios naudos neturi  :D Buvo sugalvota mano mintis, kad direktoriai turi pagal kofa gauti algas. Jeigu kofas 100, dirikas 10k gauna nors jis ir turi 0min. Tavo firma, o tu pats turi dirbti, kad uzdirbti pinigus. Taip sakant butu pas mane: direktoriu algos. Cia gi verslas, o jo savininkas pats plusa daugiau negu kiti ir vistiek lygus esa  :D  :D  :D

 

Kalba žmogus, kuris užsidirbęs vos 5 permas.


  • 1

#22
siurblys

siurblys

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Užblokuotas
  • 7.372 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metų kritikas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu kritikas
  • Laimėjo konkursą:Serverio sportininkas

Koks skirtumas, kad 5 permos, tu ta pasakei tiesiog, jog mano pasiulymas ahujenai nubloske jusu pasiulyma :D Cia karocia hana yra su jumis :D


  • 0

#23
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

Kalba žmogus, kuris užsidirbęs vos 5 permas.

Sako tas kuris is sampines saibas laika veltui leidzia.
  • 1
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)