Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Valdas Stonkus Z-Loto.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1
Valdas Stonkus :3

Valdas Stonkus :3

    ••Auksarankis.••

  • Elitas
  • 11.194 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Valdas Stokus
  • Darbas:Laisvo oro direktorius
  • VIP:Yra.
  • ADMIN:Taip.
  • XP:810.000
  • Valdas_Stonkus
  • 2023 Metų direktorius:Meras!
  • 2023 Metų geriausias:Baneris
  • 2022 Metų geriausias:Nolaiferis
  • 2021 Metų Direktorius:Nekilnojamojo turto agentų
  • Geriausias 2021 metų:Baneris/Noliferis
  • Geriausias 2018 metų:Naujokų Verbuotojas
  • Laimėjo konkursą:Mechaniku
  • Rekordų savininkas:Administratoriaus minutės, Narkobaronas (Sėklos)
  • Valdas Stonkus

Sveiki, žaidime esu Valdas Stonkuz. buvęs: Aurimas Kavalauskas, Petras Grazulis,Max Silver,  ir dabartinis nick Valdaz Stonkus, žaidžiu 4metus serveryje, per tuos 4 metus esu surinkęs 150.000 xp taškų,na butu daugiau serverio patirties XP, bet nerinkau as ju. Aš pretenduoju į 'Z-LOTO skiltį ten prižiūrėčiau viską griežtai,graziai, kad viskas butu gerai, kad visi zmonies nesiskutu kad sianden nebuvo Loterijos. Po kiek laiko atneščiau ir darbelį kokį, iškarto visko gi nebe sugalvosi... Forume neesu nieko nuveikęs, bet manau viskam ateina savas laikas, žaidime,visi zmonies kazka moka nuveikt padaryt, bet ne visad parodo ka moka.  Nuveikti darbai: Naujoku Verbentuojas,Visu Nelegalu Darbu Direktorius,Kroviniu Transporto ,Transporto,Gaisrines direktorius, Visu gauju Pavaduotojas,The mafia i Nangu Vadas savo gauja pirkes TS Moderatorius..Patirties moderavime neturiu.. Taip, atitinku. Kodėl? Nes esu aktyvus ir siekiu kažko naujo, nestoviu vietoją. Ne, neesu geresnis už visus, manau visi žmonės esa lygūs visi vienodi. Esu vardu Edvardas, man 20 metų  esu i Vilniaus, esu draugiškas, padedantis žmogui ypač patinka padėti naujokams paaiškinti apie serverį, duoti pinigų, mėgstu žmonėmis daryti gero sutarti su jais, net ne su visais išeina susitarti Kaip zmonies su manim taip ir as su jais, bet bandau su visais lygiai kad viskas butu, kad nebutu serveri jokiu priesu ir pns. Tai tiek, laukiu jūsų nuomonių.Daug nesmerkit, aciu! Tikrai manau esu vertas ir noriu Veiklos, nes tikrai savo darba gerai atleku!   :)

Naujoviu inesimas su laiku. Iskarto suteikti pagalba nelaukiant.

Į gautas pareigas žiūrėčiau tikrai ne pro pirštus į menkiausia nusižengimą žiūrėčiau labai rimtai. Skiltyje nebūtu jokių prasižengimų free postinimų ar kitokių.

 


  • 0

6c53831d35b9dd978091eb849e4387a1323.png

d616e0ad17a367b3be97a67c2270a240905.png


#2
Minde Soris

Minde Soris

    Veteranas

  • Forumo dalyvis
  • 1.785 Pranešimai
  • Gyv. vietaLukiškių tardymo izoliatorius
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:144000
  • Geriausias 2016 metų:Mechanikų direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Įsivaikink naujoką!

Palaikau.


  • 0

#3
Guest_J.Tron'as_*

Guest_J.Tron'as_*

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.935 Pranešimai
  • Darbas:TEPALINIS
  • VIP:Yra
  • XP:Kaupiasi
  • Beibis

Už, sėkmės.


  • 0

DbY1dK8.gif

Negalima sukontroliuoti kitų žmonių liežuvių, tačiau mūsų geras gyvenimas leidžia jų nepaisyti.

NTA DIREKTORIUS - 2021-12-08 - 2022-01-05


#4
(ง'̀-'́)ง

(ง'̀-'́)ง

    .

  • Veteranas
  • 1.891 Pranešimai
  • Gyv. vietaMarsas

anketa tikrai nedaug verta,pats kaškoks ožys visad kad tik prisipist,nepalaikau.


  • 0

Daugelis gėdingai besielgiančių sako gražias kalbas - Demokritas


"Everybody in your circle might not be in your corner."


#5
Viktor Stauffacher

Viktor Stauffacher

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Elitas
  • 6.399 Pranešimai

Nori moderatoriaus? Išmok be klaidų rašyt, sutvarkyk anketą, kad būtų patraukli akiai ir būtinai anketoje kalbėk konkrečiai, o ne abstrakčiai - dabar skaitytojas skaito tavo anketą ir nesupranta, ką konkrečiai tu norėjai tuo pasakyt. Kai pamatysiu progresą, rimtai apmąstysiu tavo kandidatūrą, sėkmės.


  • 0

#6
Valdas Stonkus :3

Valdas Stonkus :3

    ••Auksarankis.••

  • Elitas
  • 11.194 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Valdas Stokus
  • Darbas:Laisvo oro direktorius
  • VIP:Yra.
  • ADMIN:Taip.
  • XP:810.000
  • Valdas_Stonkus
  • 2023 Metų direktorius:Meras!
  • 2023 Metų geriausias:Baneris
  • 2022 Metų geriausias:Nolaiferis
  • 2021 Metų Direktorius:Nekilnojamojo turto agentų
  • Geriausias 2021 metų:Baneris/Noliferis
  • Geriausias 2018 metų:Naujokų Verbuotojas
  • Laimėjo konkursą:Mechaniku
  • Rekordų savininkas:Administratoriaus minutės, Narkobaronas (Sėklos)
  • Valdas Stonkus

*
Populiarus

Nori moderatoriaus? Išmok be klaidų rašyt, sutvarkyk anketą, kad būtų patraukli akiai ir būtinai anketoje kalbėk konkrečiai, o ne abstrakčiai - dabar skaitytojas skaito tavo anketą ir nesupranta, ką konkrečiai tu norėjai tuo pasakyt. Kai pamatysiu progresą, rimtai apmąstysiu tavo kandidatūrą, sėkmės.

Na manau kas nores tas supras.:) Ne visi supranta kiek matau siais laikais jau:) 


  • 5

6c53831d35b9dd978091eb849e4387a1323.png

d616e0ad17a367b3be97a67c2270a240905.png


#7
Viktor Stauffacher

Viktor Stauffacher

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Elitas
  • 6.399 Pranešimai

Na manau kas nores tas supras. :) Ne visi supranta kiek matau siais laikais jau:) 

Esmė yra ne supratime, o raštingume, kadangi visi suprasdavo net ir Konrado gilius pamąstymus žaidime. O moderatorius toks asmuo, kuris reprezentuoja skiltį, o naujokas, kuriam į akis krenta nemokėjimas rašyti, šitą projektą apeis 5 kilometrų spinduliu, todėl neatsikirtinėk ir daryk išvadas. ;)


  • 0

#8
☆Jason'as D.☆

☆Jason'as D.☆

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 348 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Darbas:b
  • VIP:n
  • XP:30 000

Nori moderatoriaus? Išmok be klaidų rašyt, sutvarkyk anketą, kad būtų patraukli akiai ir būtinai anketoje kalbėk konkrečiai, o ne abstrakčiai - dabar skaitytojas skaito tavo anketą ir nesupranta, ką konkrečiai tu norėjai tuo pasakyt. Kai pamatysiu progresą, rimtai apmąstysiu tavo kandidatūrą, sėkmės.

Tiesa sako, paklausyk vyckos. O seip už :)


Šį pranešimą redagavo ☆Jason'as D.☆: 22 sausio 2016 - 20:25

  • 0

2gv7l6w.jpg

hwx37s.png

 


#9
Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts

    Unknown

  • Garbės moderatorius
  • 2.151 Pranešimai

Manau esi tinkamas kandidatas, todėl palaikau, sekmės.


  • 0

Paveiksliukas


#10
Viktor Stauffacher

Viktor Stauffacher

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Elitas
  • 6.399 Pranešimai

Išvadų, kaip matau, nepadarei, todėl linkiu sėkmės kandidatuojant kitą kartą! ;)


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)