Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Doe_Berllino į Gatvės lenktynės


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

Apklausa: Doe_Berllino (6 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Modas?

  1. Taip (6 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 100.00%

  2. Ne (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

#1
C.Mcelroy

C.Mcelroy

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 780 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva , Vilnius.
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:9 9 9 9

1. Jūsų slapyvardis bei patirtis serveryje:

2. Tikslai atėjus į moderatoriaus pareigas. Ką žadate įnešti naujo šiose pareigose?

3. Jūsų nuveikti darbai forume, žaidime:

4. Ar turite patirties moderavime?

5. Ar atitinkate visus keliamus kriterijus į moderatorius? Kodėl? Kuo galite būti geresnis už tuos, kurie pretenduoja į tą pačią skiltį? Argumentuokite.

6. Papildoma informacija apie jūsų karjerą projekte:

7. Kokiu būdu žadate įvesti tvarką šioje skiltyje?

                                                                                                                                                                                                                                             

 

Sveiki visi serverio žaidėjai.

Žaidime mane visi žinote kaip Doe_Berllino, esu turėjęs: Yokan_Cho ir Demo_Smoke kuris dabar yra pavogtas. Forume esu pasivadinęs – D.Berllino. Serveryje jau žaidžiu beveik keturis metus, per šį visą laiką esu sukaupęs 36 000 patirties taškų, aišku turėčiau žymiai daugiau, jei tik einant nuo kompiuterio saugočiausi žaidimą. 
Tikslai atėjus į moderatoriaus pareigas: Tai pagrindinis tikslas būtų aktyviai rengti nelegalias gatves rungtynes, susitardamas su Teisėsaugos direktoriumi, paprašyčiau, kad jis sukviestų ir savo darbuotojus, manau tai būtų įdomiau ir gatvės lenktynininkams ir teisėsaugos darbuotojams, kaip žinote teisėsaugoje yra ir toks star dėjimas už pagautą gatvės lenktynininką baudžiama 5 starais ir be galimybės duoti baudą. Tai toks mano pagrindinis tikslas kurį tikrai įvygdysiu. 
Žaidime esu buvęs daugkartinis nelegalių darbų direktorius, jei galima skaityti kaip pasiekimą tai esu buvęs ballas pavaduotojas. Forume esu buvęs asmens tobulėjimo skilties moderatorius, moderavime sekėsi visai neblogai, buvo skiltis prižiūrėta griežtai, bei atsakingai. Kaip ir sakiau esu buvęs asmens tobulėjimo moderatorius, tai patirties moderavime turiu.  Mano manymu be abejo, kad atitinku į visus keliamus kriterijus, jei neatitikčiau, manau, net nerašyčiau šios anketos. Tai trumpai papasakosiu apie savo karjerą šiame projekte: Tai vieną vakarą buvau lauke su draugu vardu Simas (Christian_Bale), buvome susidominę žaidimu SA:MP, tad nusprendėme paieškoti įdomaus serverio ir jame pradėti žaisti, tad Simas ir surado šį unikalų projektą. Pradžia buvo labai sunku, iki tol kol patekau į gaują ir buvau gerbiamas kaip gaujos narys. Kaip žadu šioje skiltyje palaikyti tvarką? Ogi paprastai, forume esu labai aktyvus, tad palaikyčiau tvarką savo aktyvumu, nebūtų daromos jokios nesąmonės, už nusižengimus žmonės bus griežtai baudžiami forume, pagal baudžiamąjį kodeksą.
 
Pagarbiai,
Doe_Berllino

  • 0

#2
David Toretto

David Toretto

    Dingęs be žinios

  • Užblokuotas
  • 1.390 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius/Pašilaičiai
  • Darbas:kb
  • VIP:n
  • XP:95 000

Už, draugiškas, bendraujantis.


Šį pranešimą redagavo `David Toretto`: 25 kovo 2016 - 14:21

  • 1

#3
Beilas

Beilas

    By Order of the Peaky Blinders

  • Garbės moderatorius
  • 5.236 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Geriausias 2016 metų:nebesvaik

Palaikau, manau susitvarkys su pareigomis. Sekmes!


  • 0

39e710ca87634af122e72310412de4c5681.png


#4
Guest_J.Tron'as_*

Guest_J.Tron'as_*

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.935 Pranešimai
  • Darbas:TEPALINIS
  • VIP:Yra
  • XP:Kaupiasi
  • Beibis
Iš manęs turi didelį palaikyma, nes esi protingas, bendraujantis, padedantis! Už, sėkmės.
  • 0

DbY1dK8.gif

Negalima sukontroliuoti kitų žmonių liežuvių, tačiau mūsų geras gyvenimas leidžia jų nepaisyti.

NTA DIREKTORIUS - 2021-12-08 - 2022-01-05


#5
C.Mcelroy

C.Mcelroy

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 780 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva , Vilnius.
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:9 9 9 9

Už, draugiškas, bendraujantis.

 

Palaikau, manau susitvarkys su pareigomis. Sekmes!

 

Iš manęs turi didelį palaikyma, nes esi protingas, bendraujantis, padedantis! Už, sėkmės.

Ačiū, laukių daugiau nuomonių!


  • 0

#6
Kestas_Kroksas

Kestas_Kroksas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 389 Pranešimai
  • Gyv. vietaPyst duodi? Ateisiu
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:VA tiek va

Už, protingas


  • 0

#7
Marko Popovich

Marko Popovich

    love is a drug, and I only get bad trips

  • Garbės moderatorius
  • 4.437 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Medikų direktorius !

Atmesta. Balsų prašymas.


  • 0

tumblr_mugmfpLHQY1sjvnm3o1_500.gif





1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)