Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Lukas_Markeris į korespondentus.

Here comes the money!

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Lukas_Markeris

Lukas_Markeris

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 90 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda.
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:Kyla.
Anketos šablonas į korespondentus: 

1. Vardas_Pavardė žaidime (išvardinti visus turėtus): Turiu vieną ir vienyntelį nicką: Lukas_Markeris.
 
2. Kodėl nori prisijungti prie LSG Naujienų komandos? Esu toks žmogus kuris tikrai negali sedėti vietoje, man reikia kuo daugiau darbų, tarkim ateina toks laikas kaip tikrai atrodo visiškai neberandu laiko niekam, bet galiausiai nusiraminu, prisimenu tai kaip man patinka atlikti tam tikras veiklas ir pradedu veikti. Mano didžiausia veikla siejasi su nuotraukomis bei kažkokio teksto rašymu. Taip išeina - serveryje fotkinsiu, forume rašysiu. Esu pasiruošęs peršokti per visus barierus ir gerai atlikti savo darbą čia, turiu begalę naujovių apie kurias esu šnekėjęs jau su Mante. Tai vat, net nežinau kaip čia išsilpėsti. Manau jog čia renkasi tik tie žmonės kurie yra kūrybiški, aš save laikau vienu iš tokių.
 
3. Nuveikti darbai serveryje (nevardinti valdytų gaujų, nes tai ne pasiekimas): Na serveryje nieko nesu dar gero spėjęs nuveikti, tiesiog žaidžiu ir mėgaujuosi žaidimo kokybe, kuria negali pasigirti kiekvienas, nes mat kažkam čia atsibodę ir visą kitą, man to nėra...
 
4. Idėjos LSG Naujienoms (jūsų idėjos mūsų veiklai tobulinti): Yra toks principas jog norėčiau pateikti tokius dalykus nelabai vardijamus kaip į straipsnius ir panašiai, aš išsivaizduoju jog mums reikėtų išsiplėsti, kurti laikraščius ir visą kitą, dienraščius, galima ir taip įvardinti. Aš bent jau labiau linksiu prie viso šito, kurie labiau tikrai įtrauks žmogų, nenoriu pakolkas išduoti paslapties, tikiuosi manimi pasitikite ir jokių problemų nebus, duokite man šansą - tikrai nenusiminsite, mano laikraštukas jau paruoštas senai, bet šiandien prisiverčiau pildyti šią anketą.
 
5. Parašykite  trumpą straipsnį apie dabartines Los Santos Gyvenimo aktualijas: 
Sandeliai.
 
Kaip ir kiekvieną trečiadienį kiekviena nusikalstama frakcija bei teisėsaugos šakos gali parodyti ką sugeba sandeliuose, šios dienos sandeliuose labiausiai dominavo trys gaujos, viena iš jų yra - GSF, antroji LSV, treti - VLA.
Buvo didžiulės kovos, kurios net plieskėsi pačiame LOS SANTOS, buvo sužalota daug nekaltų žmonių, jie buvo vežami į ligoninę, mūsų žiniomis buvo ir žuvusių, tiksliai kiek, pakolkas dar neatskleidžiama, vyksta iki teisminis tyrimas.
Už Los Santos ribų buvo matyti daug sužalotų asmenų, skraidė sraigtasparniai, šį kartą teisėsaugos šakoms nepavyko pasipriešinti nusikalteliams, situacija tiesiog buvo nesuvaldoma.
GSF, LSV, VLA vienintelės gaujos kurios sugebėjo užsiimti sandelius, nuotraukose bus pateikta žemiau kuriai gaujai kuris sandelys priklauso...
 
(Žemiau čia būtų nuotraukos su sandeliais ar kažkas pan. ).

6. Jūsų skype kontaktiniai duomenys: markeris. ( su tašku ).
f9cbef25c20377b1e9e1d8dffbb2cced840.png
 
 
i guess it's coming soon.

Šį pranešimą redagavo Lukas_Markeris: 02 balandžio 2016 - 04:14

  • 0


#2
Heil Hitler

Heil Hitler

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 289 Pranešimai
  • Gyv. vietaInternetas
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:60'000

Už visom keturiom, mldc čiūvas, aktyvus forume, gerai mintis dėsto, eik, parodyk, ko esi vertas c:


  • 0

qGovJrl.png


#3
Guest_.Admin_*

Guest_.Admin_*
  • Svečias

Uz, aktyvus komunikabilus draugiskas pilietis.


  • 1

#4
Bireliukas Bira

Bireliukas Bira

    iTrade.gg

  • Veteranas
  • 2.503 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

Uz, aktyvus, malonus zmogus. Sekmes!


  • 0

#5
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Patvirtinta. Pridėk mane pats į skype, nes pagal paiešką "markeris." labai daug išmeta. Mano skype rasi profilyje. 


  • 0




1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)