Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Lukas_Markeris anketa į GFX moderatorių.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
14 atsakymai į šią temą

Apklausa: Lukas_Markeris anketa į GFX moderatorių. (18 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar verta duoti moderatorių?

  1. Prabalsavo Taip, verta. (18 balsai(-ų) [100.00%])

    Balso procentinis santykis: 100.00%

  2. Ne. (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

#1
Lukas_Markeris

Lukas_Markeris

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 90 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda.
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:Kyla.

Nesu vienas iš tų kuris gali pasakyti jog patyrė serveryje tiek šilto, tiek šalto, nors per mano mažą žaidimo laikotarpį kol aš esu čia - mačiau daug, pajutau dar daugiau, dariau klaidų - bet žinau jog jos nebesikartos, nes aš įgavau patirties, susipažinau taisyklėmis, malonu pildyti šią anketą po 14 - os kalendorinių dienų, buvau pasiilgęs viso to, rašymo, pažiūrėti ką žmonės galvoja apie mano anketą apie pačią mano kandidatūrą į moderatorių. Niekada nenuleidžiau rankų dėl kažko, nors gal ir yra tekę, bet aš ne toks kuris lengvai pasiduoda aš esu kaip tik tas kuris dėl visko labai stengiasi ir bando gauti tai ko nori, ne visada mano norai ir siekiai išsipildo, bet aš bent jau būnu pabandęs, po tokios mano trumpos įžanginės kalbos keliu dešinę norėdamas pasisveikinti, kas skaitys mano paraišką į moderatorių, pagal mano nuomone į patį įdomiausią moderatorių - GFX. Kur vyrauja įvairiausios spalvos, žmonių įdėjos, vaikšto nuomonės ir lankosi visi forumo nariai.

 

Aš esu Lukas_Markeris, tikrasis mano vardas yra Lukas, man yra 17 - ika metų, neskubu užaugti, daug nesidairau į tai kas ivyko buvo seniau, labiau domiuosi dar tik tai kas bus rytoj, poryt ar po metų, o gal ir po kelių dešimties metų... Nebekalbėsiu apie tai ką aš mėgstu veikti realybėje yra kitų skilčių bei temų kuriose jau yra daugiau informacijos apie mane, tiesiog galiu pasakyti jog esu SAMPo fanatikas ir daugiau be Sampo prie kompiuterio nieko aš nežaidžiu. Kodėl? Todėl jog nelaikau savęs vienu iš tų kuris diena iš dienos sėdi prie kompiuterio ir žaidžia įvairiausius žaidimus, man pakankamai užtenka tik vieno dėl kurio atsiduodu, jei turiu laisvo laiko visada mane žmonės sutinka čia, būtent šiame serveryje. Galima sakyti jog esu naujokas, bet jau tikrai ne vienam ir ne dviems žmonėms žinomas, mane jau daug kas čia pažįsta ar bent jau yra matę, nes su visais esu pasiruošęs bendrauti, aktyviai rodausi tiek žaidimo daromose veiklose, tiek forume reiškiuosi tikrai aktyviai, noriu būti aktyvus forume vien dėl to jog žmonės turėtų ką veikti, neateitų tik tam jog pažiūrėti į kažkokias nuobodžias temas kuriose yra įvairiausi papeikimai ir panašiai, aš pateikiu kažką kitokio tai straipsniuose, tai grafikoje jog žmogus galėtų kažkuom pasigrožėti. Daugiau, kodėl pildau į GFX moderatorių? Principas toks jog pildžiau į nuotraukas, dėl daug kam žinomų mano problemų anketa buvo atmesta, pildžiau į modifikacijas, vėl buvo atmesta, bet dabar dedu tvirtą žingsnį, žinau jog noriu būti GFX moderatorius, kodėl? Nes visu pirma aš pats moku elgtis su grafika, turiu didelių žinių dėl pačios PHOTOSHOP programos, dirbu su cinema 4d, mažiau kam žinoma tas dalykas, bet informacijos apie tai galima rasti daug internete. Toliau, keliu įvairiausius savo darbus į forumą jog žmonės pamatytų ką sugebu, darau įvairiausius wallpaperius, parašus serveriui jog žmonės galėtų visą tai naudoti ir parodyti jog jie yra iš tiesų tikrai LSGYVENIMAS.LT patrijotai, aš esu jau vienas iš tų patrijotų kuris palaiko pačią būtent šio serverio žaidimo mintį. Aš kuriu pamokas su PS kurios tikrai padeda, mano žinučių gaviklis vis nerimsta, žmonės prašo jog padaryčiau vienokią ar kitokią pamoką, mano grafikos parduotuvė irgi nerimsta, bet dėl to jog atlieku daugelį kitokių darbų dėl šio serverio kartais jau nebespėjų apsieiti vienas, dėl to pasiimu į parduotuvę vis daugiau kitų darbuotojų, kad šie man padėtų... Būtent GFX skiltyje tikrai matosi daug mano darbų, kuriuos dažnai vertina forumo nariai - JŪS.

 

Mano charakterio bruožai:
Kartais aš tiesą pasakius galiu būti tikrai įkirus, viskas dažniausiai būna ne šiaip sau, tiesiog aš esu žmogus toks kuris sau nusibrėžia ribas iki kurių nori daeiti, ir jeigu matau, kad kažkas mane stapdo tai pasiekti aš pradedu daryti visai nemalonius dalykus ir galiausiai pasiekiu savo, ta prasme aš nemanau jog ikyrumas yra blogas dalykas, ikyrūs žmonės manau jog yra sumanūs žmonės, per ikyrumą tu gali paveikti kitą savo naudai ir visą kitą, nors dažniausiai mano ribos nebūna labai užsimojamos per didelės jog kitiems jos pasimatytų kiek neigiamai, tad daug kivirčų su aplinkiniais neturiu. Pasižymiu tvirtumu, psichologiška prasme, ta prasme yra buve man be galo sunkių dienų po kurių žmonės galėtų labai greitai palūžti, kad ir pačiame žaidime žaidi, žaidi ir tau nesiseka, kitas imtų ir pradėtų daryti nesąmones, bet aš esu ne toks, man patinka kaip kažkas mane testuoja, nori pasižiūrėti ką aš sugebu, o aš tikrai sugebu, nes esu tvirtas ir galiu įveikti ko ne viską kas pasitaiko mano kelyje. Esu žmogus toks kuris labai pasitiki savimi, gal kartais ir per daug, tiesą pasakius nežinau ar tai yra gerai ar blogai, bet aš nenorėčiau būti toks žmogus kuris visiškai apie save mano tik blogiausius dalykus, nusiteikia neigiamai ir po to kaip sakoma ne kas gaunasi, tai aš tikrai esu pasitikintis savo jėgomis. Esu supratingas, niekada nieko neteisiu ankščiau laiko, čia jau ne mano darbas kažką teisti tiesą pasakius, jei kažkas nori išsipasakoti, kad ir man kaip nepažystmui gali tiesiai kreiptis į mane, išklausysiu, pagelbėsiu. Žmonės kaip su manimi bendrauja sako jog esu nuoširdus žmogus - pabendraukite ir jūs! Manau jog esu linksmas, kaip bus kažkam liūdna iš paskutiniūjų nors ir pats jausiuosi blogai stengsiuosi padėti kitam. Esu išdidus, neleidžiu kitiems liaudiškai sakant : " šikti ant nugaros ". Atsiprašau už tokį išsireiškimą, bet taip jau kartais turi būti.. Esu su visais draugiškas, mėgstu bendrauti, naujos pažintys niekada nepatrugdo man. Esu ganėtinai apsukrus, dažniausiai būna taip jog apsiimu begalę darbų ir stengiuosi kuo greičiau juos atlikti, kad nenuvilčiau tų kuriems prižadėjau tą darbą atlikti - ir tikiuosi jog tai matosi jums.

 

Mano pasiekimai serveryje?

Daug serveryje pasiekimų neturiu, tiesiog dirbų paprastus darbus be pakvietimų - nes man darbai nėra kažkas jau tokio ypatingo, direktorių, pavaduotojų irgi dar nesu turėjęs, nes man reikia tiesiog nuo kažko pradėti, liaudiškai sakant " nardyti " irgi nemėgstu, viską noriu pasiekti savo jėgomis.. Tai tiek..

 

Mano naujovės atėjus į GFX moderatorių?:

Sukurti atskirą temą tenai kur galėčiau konsultuoti kiekvieną žmogų dėl PHOTOSHOP programos, man užduotų klausimus, aš juos atsakyčiau ;

Toliau bei dar aktyviau kurčiau savo pamokas kurios tikrai įtraukia ne vieną ir ne du asmenis ;

Pradėčiau kurti dar daugiau serverio atributikos, sukurčiau vieną temą kur kelčiau viską kas siejasi su serveriu, baneriai, logotipai, parašai, wallpaperiai ;

Išmokinęs savo mokinius bandyčiau juos pridėti prie grafikos parduotuvių jog darbus galėtų atlikti vis daugiau žmonių ;

Padaryčiau konkursėlių kur žmonės kažkokia tema arba iš kažkokio paveikslėlio turėtų atlikti tam tikrą darbą ir rinkčiau nugalėtojus ;

Aktyvai prižiūrėčiau temas, neleisčiau būti betvarkei ;

 

14 is over.

 

 

 

 


Šį pranešimą redagavo Lukas_Markeris: 06 balandžio 2016 - 23:02

  • 3


#2
ГΣЯMΛ🧿

ГΣЯMΛ🧿

    akvilė natūralus mineralinis vanduo

  • Kinematografas
  • 2.709 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lietuva
  • Darbas:taip
  • VIP:taip
  • ADMIN:taip
  • XP:taip
  • 2021 Metų moderatorius:Apie viską
  • Geriausias 2021 metų:Forumo skilties moderatorius
  • Geriausias 2018 metų:Metu Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:kelionių kūrėjas!

Palaikau, tikrai tau šita veikla.


  • 0

#3
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

tep draugas, si skiltis kaip tik tau. puikiai naudojies photoshopu, tai tikrai zinosi ka cia daryt. sekmes


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#4
Howard

Howard

    What is an ocean without a multitude of drops?

  • Veteranas
  • 2.506 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Šoferis
  • VIP:Yra
  • XP:100
  • Howard

Beabejo už, nes nemanau, kad kažkas nesutiktų jog šis bachuriukas nėra šio amato profesionalas. Sėkmės :)


  • 0

admin anketa

 

3hQWI0i.png

 

cdd26Rp.png


#5
Vytcka_Medis1373384262

Vytcka_Medis1373384262

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 120 Pranešimai
  • Darbas:Kontrabandininkas
  • VIP:Jo
  • XP:0

Tikrai uz!! puikiai elgiesi su photoshop skiltis kaip tik tau. :)


  • 0

ehLYCy5.png


#6
Zenka Markov

Zenka Markov

    Velnias

  • Senbuvis
  • 2.124 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Darbas:plaunu pinigus
  • VIP:nera
  • XP:2k :)

Palaikau esi kupinas ideju žmogus,bendraujantis, kad ir naujokas bet manau puikiai susitvarkysi sekmes.


  • 0

#7
Seryozha

Seryozha

    ✵Жизнь такая✵

  • Forumo dalyvis
  • 989 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:fu
  • VIP:t
  • XP:69

tep draugas, si skiltis kaip tik tau. puikiai naudojies photoshopu, tai tikrai zinosi ka cia daryt. sekmes


  • 0

Ne mes tokie gyvenimas toks..

 

 

dea3e24c3f98452b9bb9f793428e7dd570.png

 

 


#8
Heil Hitler

Heil Hitler

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 289 Pranešimai
  • Gyv. vietaInternetas
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:60'000

Čia tavo vieta, šefas, esi atsakingas, iš Hitlerio palaikymo visada sulauksi, judek i prieki c:


  • 0

qGovJrl.png


#9
Guest_Laurynas._*

Guest_Laurynas._*
  • Svečias

Irodei , kad sugebi nuostabei naudotis photoshop programa.. Todel ir tarsiu tau uz :)


  • 0

#10
Bireliukas Bira

Bireliukas Bira

    iTrade.gg

  • Veteranas
  • 2.503 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2
Palaikau, esi patyres šitoj sritį
  • 0

#11
Samurai

Samurai

    ▐ Samurai▐

  • Forumo dalyvis
  • 868 Pranešimai
  • Gyv. vietaVakar
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:e30.

Tikrai už moki naudotis photoshop programa 


  • 0

                                                                                         GG WP BACK TO SCHOOL

 

 

 


#12
Guest_.Admin_*

Guest_.Admin_*
  • Svečias

Uz, tikrai neblogai dirbi GFX srityje, Sekmes.


  • 0

#13
Lukas_Markeris

Lukas_Markeris

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 90 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda.
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:Kyla.
Ačiū už palaikymą!
  • 0


#14
Mantiens

Mantiens

    Veteranas

  • Elitas
  • 4.182 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Daugiausiai pagalbos ranką ištiesęs asmuo 2014
  • Geriausias 2016 metų:Skelbėjų direktorius, Administratorius, Meras!
  • Laimėjo konkursą:Dailiausias forumo profilis 2015, Geriausias namų stilistas 2016

Pažiūrėjęs į tavo GFX darbus galiu drąsiai teigti, kad esi sutvertas šiam darbui. Palaikau..


  • 0

pOHNsCi.png

 

Vieną kartą žmogui galima atleisti, nes kiekvienas iš mūsų padarome klaidų. Tačiau jei tai pasikartoja vėl tai jau nebe klaida, tai - pasirinkimas


#15
Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts

    Unknown

  • Garbės moderatorius
  • 2.151 Pranešimai

Daug teigiamos nuomones, matosi tavo perspektyvus darbas šioje srityje, manau atneštum naujoviu šioje skiltyje, bei aktyvumo. Patvirtinta, sveikinu, bei sėkmės darbuose.


  • 0

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)