Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

CSGO noliferiughos

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
12 atsakymai į šią temą

#1
Dom Harris

Dom Harris

    conscious

  • Veteranas
  • 1.691 Pranešimai

Kas norit sumest cp ? Net neįsivaizduojat kaip neįdomu grajint su goldais ;D, būtų zjbs jei daug norėtų sumest.


  • 0

#2
D.O.L.L.A

D.O.L.L.A

    Dame Time!

  • Veteranas
  • 1.978 Pranešimai

CP? apšivesk mane.. :D aš tik mm lošių ir tas pats goldas esu :D


  • 0

"o jei rimtai tai jus gal atsigaukit, cia yra tik zaidimas, ir ne bet koks, o sampas 2019 metais, aistru kaip del paskutinio duonos kepaliuko zemeje, atsipalaiduokit ir nepamirskit kad cia ateinat linksmai praleist laika, vaikai  :D " by kipras easy

 

 

 

                                                                                GIUSAQO.gif


#3
Dom Harris

Dom Harris

    conscious

  • Veteranas
  • 1.691 Pranešimai

competitive ;d


  • 0

#4
D.O.L.L.A

D.O.L.L.A

    Dame Time!

  • Veteranas
  • 1.978 Pranešimai

competitive ;d

ai.. :D galėsim ryt, po šulios va grįšiu jei lis, galėsim palošt. nes i vm nereik ;D tai lafą diena :D


  • 0

"o jei rimtai tai jus gal atsigaukit, cia yra tik zaidimas, ir ne bet koks, o sampas 2019 metais, aistru kaip del paskutinio duonos kepaliuko zemeje, atsipalaiduokit ir nepamirskit kad cia ateinat linksmai praleist laika, vaikai  :D " by kipras easy

 

 

 

                                                                                GIUSAQO.gif


#5
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

http://steamcommunit...61198120606638/gn4 jei tinka add


  • 0

z3vtVPS.gif
 


#6
D.O.L.L.A

D.O.L.L.A

    Dame Time!

  • Veteranas
  • 1.978 Pranešimai

profili yra, id steamo. nicką čia arba i pm parašyk.


  • 0

"o jei rimtai tai jus gal atsigaukit, cia yra tik zaidimas, ir ne bet koks, o sampas 2019 metais, aistru kaip del paskutinio duonos kepaliuko zemeje, atsipalaiduokit ir nepamirskit kad cia ateinat linksmai praleist laika, vaikai  :D " by kipras easy

 

 

 

                                                                                GIUSAQO.gif


#7
D.O.L.L.A

D.O.L.L.A

    Dame Time!

  • Veteranas
  • 1.978 Pranešimai

adinau aš


  • 0

"o jei rimtai tai jus gal atsigaukit, cia yra tik zaidimas, ir ne bet koks, o sampas 2019 metais, aistru kaip del paskutinio duonos kepaliuko zemeje, atsipalaiduokit ir nepamirskit kad cia ateinat linksmai praleist laika, vaikai  :D " by kipras easy

 

 

 

                                                                                GIUSAQO.gif


#8
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

adinau aš

ok


  • 0

z3vtVPS.gif
 


#9
Dom Harris

Dom Harris

    conscious

  • Veteranas
  • 1.691 Pranešimai

ai.. :D galėsim ryt, po šulios va grįšiu jei lis, galėsim palošt. nes i vm nereik ;D tai lafą diena :D

pakviesiu tave arba tu mane pakviesk per steam :D, mano steamo nickname mano profily. :D
  • 0

#10
Dom Harris

Dom Harris

    conscious

  • Veteranas
  • 1.691 Pranešimai
Gal kas dar noretumet prisijungt? :D
  • 0

#11
D.O.L.L.A

D.O.L.L.A

    Dame Time!

  • Veteranas
  • 1.978 Pranešimai

pakviesiu tave arba tu mane pakviesk per steam :D, mano steamo nickname mano profily. :D

pridesi mane http://steamcommunity.com/id/m1skinis/


  • 0

"o jei rimtai tai jus gal atsigaukit, cia yra tik zaidimas, ir ne bet koks, o sampas 2019 metais, aistru kaip del paskutinio duonos kepaliuko zemeje, atsipalaiduokit ir nepamirskit kad cia ateinat linksmai praleist laika, vaikai  :D " by kipras easy

 

 

 

                                                                                GIUSAQO.gif


#12
Dom Harris

Dom Harris

    conscious

  • Veteranas
  • 1.691 Pranešimai
Ok pakviesiu jus :D
  • 0

#13
Artūrka

Artūrka

    𝑊𝐼𝑁𝐶𝐻𝐸𝑆𝑇𝐸𝑅

  • Veteranas
  • 8.137 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ROOKIZSHOW#7460
  • Darbas:Kobra 11
  • VIP:Yra
  • ADMIN:Yra
  • XP:184000
  • Rookie_Dust
  • 2022 Metų geriausias:Žvejys
  • Geriausias 2017 Metų:Administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Lenkas
  • Laimėjo konkursą:Gražiausiai užmodintas sampas 2016
  • rookizshow
  • @arturka.1
  • arturas.1

http://steamcommunity.com/id/FadeAL/


  • 0

Aš bendraujantis, tiesiog su kai kuriais žmonėmis, aš neturiu apie ką šnekėti.

Prisistatymas: http://lsgyvenimas.l...rookie-dust-xa/





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)