Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Unpredictable į Z-LOTO moderatorių


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

Apklausa: Ar norėtumėte matyti Unpredictable kaip Z-LOTO moderatorių? (7 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar norėtumėte matyti Unpredictable kaip Z-LOTO moderatorių?

  1. Prabalsavo Taip,argumentuosiu kodėl. (7 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 100.00%

  2. Ne,argumentuosiu kodėl. (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

#1
Alvarado

Alvarado

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 162 Pranešimai

Spoiler

 

Unpredictable į Z-LOTO moderatorių

 

______________________________________________________________________________________________________________

Sveiki visi skaitantys mano anketą žaidime esu pasivadinęs Unpredictable_Wolf slapyvardžiu,mano būvęs slapyvardis Aer_Oxis patirtis serveryje apie 16 tūkstančių xp.Tik atėjęs į moderatorius aišku imsiuosi darbo, stengsiuos atrasti trukumus juos iškeisti į privalumus, į šias pareigas įnešiu gan didelią tvarką aktvyumą, didelią atsakomybę, ryžtą, bei stiprią ir tvirtą valią,bėja esu gan aktyvus tiek žaidime,tiek forume todėl manau dėl aktyvūmo su manimi problėmų nekils.Užtikrinsiu saugų, bei sąžiningą lošimą, visada padėsiu naujokams kurie neturės supratimo apie Z-LOTO,greitai reaguosiu į žaidėjus norinčius pirkti bilietus,esu gan aktyvus taigi manau jog man pavyks greitai išparduoti bilietus,kad nereikėtų skatinti žaidėjų juos pirkti.

_______________________________________________________________________________________________

Mano nuveikti darbai forume,serveryje: Dėja,bet forume pareigų kolkas neesu turėjęs,serveryje esu būvęs naujokų verbuotojas.

_______________________________________________________________________________________________

Šiame forume jos kolkas neturiu,bet sudėjus mano visų serverių patirtį turiu labai didelią patirtį ne tik moderavime,bet ir administravime.Absoliučiai pats dirbu su IPB forumais apie 3 metus tai moku absoliučiai viską,ir labai gerai gaudausi moderavime kas ir kaip,man patinka turėti didelią atsakomybę ant savo pėčių,nemėgstų tinginiauti, ir tikrai žinau kas yra moderavimas vien pats žodis išduodą,kad nėra labai lengvą, bet su laiku prie visko priprantama pats esu moderavęs skiltis sudėjus apie 1 metus.

_______________________________________________________________________________________________

Taip atitinku visus kriterijus.

_______________________________________________________________________________________________

Serveryje žaidžiu daugiau nei puse metų, serveryje esu pasiekęs tik vienas pareigas tai - naujokų verbuotojas, prabūvau šiose pareigose apie 2 savaites aktyviai padėjau naujokams,plačiau papasakojau apie serverį ir manau man tai puikiai sekėsi,bet kadangi mano aktyvūmas turėjo sumažėti,nes aš nebegalėjai prisėsti prie kompiuterio apie mėnesį aš pasitraukiau iš pareigų.

_______________________________________________________________________________________________

Manau ši skiltis manau yra skirta būtent man,aš toks žmogus kuris mėgsta azartą,žaidimus dažnai užsuku į tokius dalykus kaip pokerį (aišku žaidime),esu žmogus mėgstantis begalo didelią tvarką,desciplina todėl tikrai nepakesiu didelės netvarkos,bei balagano.

_______________________________________________________________________________________________

Truputį apie savę,savo charakterį: Esu iš Panevėžio,man yra 15 metų,mėgstu dažnai kartas ant karto pasportuot,gerai praleisti laiką su draugais,bei pasėdėti prie kompiuterio,kai reikia būnu griežtas,linksmas,gaunant pareigas visada išlieku toks pat,esu geraširdis žmogus kuris nenorės niekam kliudyti,kenkti,peikti ir panašiai,bet visada laikausi duotos tvarkos,nenuleidžių rankų,tvarkausi su sau pavestomis pareigomis,esu komunikabilus,nedarau taip,kad ten sakau sukrausiu aukso kalnus,bet jų nesukraunu,laikausi duoto žodžio.

______________________________________________________________________________________________________________

                                                                                        Ačiū,kad nepatingėjot paskaityti mano anketos :)


Šį pranešimą redagavo Unpredictable: 25 birželio 2016 - 15:08

  • 0

#2
Victor Casimirov

Victor Casimirov

    /ban

  • Serverio administratorius
  • 5.987 Pranešimai

Duokim ir tau parodyti savo sugebėjimus.  Mano nuomonė apie tave teigiama!


  • 0

#3
Titas_Fuksas

Titas_Fuksas

    Viršila

  • Veteranas
  • 1.422 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • VIP:Taip

Už, nes reikia pradėti nuo kažko, sėkmės.


  • 0

#4
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

nu tarkim už, bet kodėl rašai būvęs? tau taip geriau skamba ar kas?


  • 0

z3vtVPS.gif
 


#5
Clounas

Clounas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 426 Pranešimai

Uz


  • 0

East or West 

Furos is the best.


#6
Guest_Augutis_*

Guest_Augutis_*
  • Svečias
Va man patinka darbingi žmonės už sekmės.
  • 0

#7
ГΣЯMΛ🧿

ГΣЯMΛ🧿

    akvilė natūralus mineralinis vanduo

  • Kinematografas
  • 2.709 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lietuva
  • Darbas:taip
  • VIP:taip
  • ADMIN:taip
  • XP:taip
  • 2021 Metų moderatorius:Apie viską
  • Geriausias 2021 metų:Forumo skilties moderatorius
  • Geriausias 2018 metų:Metu Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:kelionių kūrėjas!

Anketa skurdi, nuveikes nedaug, jei turi patirties placiau apie ja pasipasakok. Kolkas pries.


  • 0

#8
Alvarado

Alvarado

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 162 Pranešimai

Anketa pakoreguota,ačiū už visas nuomones,laukiu daugiau nuomonių ;)


  • 0

#9
David Toretto

David Toretto

    Dingęs be žinios

  • Užblokuotas
  • 1.390 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius/Pašilaičiai
  • Darbas:kb
  • VIP:n
  • XP:95 000

Atmesta, neaktyvumas forume.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)