Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Auris_Extazy į LSG radijo DJ.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
x Aure x

x Aure x

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 97 Pranešimai
  1. Tavo (Vardas_Pavarde) žaidime, vardas tikrame gyvenime: Auris_Extazy - Aurimas.
  2. Kiek tau metų: (n-15. Išimtis geras balsas,kurį patikrinsime per skype,teamspeaką.) Man 16.
  3. Kiek LSG serveryje turi xp (Patirties taškų): ~20000xp
  4. Apibūdink save: Esu tikrai darbštus žmogus, mėgstantis bendrauti, greit susirandantis naujų ir gerų draugų, tikrai mėgstu aktyvia veikla visada kažką sugalvoju kažką naujo ir smagaus tikrai su draugais nenubodžiauju, esu labai linksmas žmogus mėgstu pajuokauti labai daug juokauju gerinu žmonėms nuotaika kai jiems būna nekoke jinai,taipogi esu tikrai rimtas žmogus kuris į pareigas žiuri labai rimtai jei ko reikia tai tikrai siekiu ir nenuleidžiu rankų, jei turiu pareiga kažka padaryti tikrai tai padarau ir viska sutvarkau taip kaip reikia.
  5. Kodėl būtent tu? Nes aš esu jau gerokai patyręs šiame reikale ir noriu vėl sugryšti prie radijų.
  6. Ar priklausei kažkokiam radijo projektui? - Jei ne, ar busi pajėgus išmokti viską? : Taip priklausiau, bet nereklamuosiu.
  7. Kiek laiko praleisi radijo eteryje? (Per savaite): Na apie 5 val manau praleisčiau, kartais net ir daugiau.
  8. Tavo sukurti darbai: Intro, Reklama, Prisistatymas. (padidina šansus). Turėjau, bet ištryniau YouTube kanalą.
  9. Kaip manai, daugiau reikia kalbėti ar leisti muziką? Žinoma, kad reikia visko daryti apyligiai.
  10. Ar sutinkate su radijos taisyklėmis? http://lsgyvenimas.l...7147-taisyklės/ Žinoma taip.
  11. Jūsų skype? Su jumis susisiekti. aurimassliupas

  • 1


#2
Carlo_Gambino (Jucke)

Carlo_Gambino (Jucke)

    Leave

  • Veteranas
  • 3.784 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ADMIN:Yra
  • XP:315144
  • Carlo_Gambino
  • Geriausias 2019 metų:LSG radijos Dj
  • Geriausias 2018 metų:LSG radijos DJ
  • Geriausias 2016 metų:LSG radijos DJ 2016 - Carlo_Gambino

Bandomasis laikotarpis ,patvirtinta ,susiek su manimi skype : pauliusrep


  • 0





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)