Kas yra LSG?

Los Santos Gyvenimas - vienas seniausių ir populiariausių SA-MP žaidimo serverių Lietuvoje. Serveryje teikiame aukščiausios kokybės RolePlay žaidimo patirtį. Garsėjame savo unikaliu žaidimu, serverių kokybe, darbščia administracija ir draugiškais žaidėjais. Savo srityje dirbame jau dešimt metų, todėl puikiai žinome, kas patinka žaidėjams.

Žaidimas serveryje yra visiškai nemokamas! Jei nežinote, nuo ko pradėti - sekite šį gidą: Pradžiamokslis

Serverio IP: samp.lsgyvenimas.lt

Namu RR

Written by Audrius on .

Taigi, turiu pranesti, tai kuriem liudna, tai kuriem gal linksma zinia, serveryje daromas Namu "rr", tai yra, bus atimti visi namai, taciau, bus grazinta atitinkama pinigu suma, pagal tai, kiek namas kainavo priestai ir kiek Interjiero lygiu spejote pakelti.

 

Yra keletas priezasciu, kodel tai yra daroma:
-Turbut nei vienam nepatiko, jog Uz kazkoki Trailer Camperi ar nama, kurio nepavadinsi namu, mokejote tiek pat, kiek zmones moka uz VineWood'e esancius namus, na dabar to nebus, kainos suderintos, ir gali buti nuo 50K iki beveik 1M.

-Na jus jau seniai svarstete, kad galetu buti ideti garazai, dabar taip ir bus! Daugelis LS namu juos turi, taigi i juos galesi pasistatyti savo masina paspaude H, o patys, be masinos ieiti parase /garazas. Visgi, Namai, kurie turi garazus automatiskai pabranginti 100k.

Tai tiek, tikimes, kad atnaujinimai jusu nenuvyle,

Pagarbiai LSG Administracija.

-