Kas yra LSG?

Los Santos Gyvenimas - vienas seniausių ir populiariausių SA-MP žaidimo serverių Lietuvoje. Serveryje teikiame aukščiausios kokybės RolePlay žaidimo patirtį. Garsėjame savo unikaliu žaidimu, serverių kokybe, darbščia administracija ir draugiškais žaidėjais. Savo srityje dirbame jau vienuolika metų, todėl puikiai žinome, kas patinka žaidėjams.

Žaidimas serveryje yra visiškai nemokamas! Jei nežinote, nuo ko pradėti - sekite šį gidą: Pradžiamokslis

Serverio IP: samp.lsgyvenimas.lt

Twin Stunt

Written by Lukas on .

 

Prasideda "Twin" konkurso 2-oji dalis. Šioje versijoje jums reiks nebe drift'inti, o parodyti savo stunt sugebėjimus. Disciplina išlieka ta pati, bei visa kita sistema. Keičiasi tik: vaizdo medžiagą turi sudaryti 5 stunt'ai. Atlikimo alternatyva yra dvejopa - galima viska atlikti vientisai arba karpyti kiekvieną stunt'ą.

"Twin drift" dalis dar nėra uždaroma, tai bus atlikta 2012.04.20 (šeštadienį). Pabaigite kelti savo paskutinias vaizdo medžiagas. O iki 1-osios dalies pabaigos ir po jos, galėsite dalyvauti "Twin stunt" dalyje. Jeigu žaidėjai nedalyvavo 1-ojeje dalyje, jie vistiek gali meginti pretenduoti į 2-ąją konkurso dalį. Bus atrinkta po vieną pora iš "Twin drift" ir "Twin stunt" dalių. Abiem poros partneriams (laimėjusiems) bus įteiktas bendra piniginė suma, bei papildomai - automobiliai, jeigu laimėsite abi dalis.

Taip pat, buvo pastebėta, kad 1-oji konkurso dalis nesulaukia itin daug dalyvių, todėl paskelbsime prizus. Galbūt taip motyvuosime jus.

Prizų sistema:

Apdovanojimai, bendrai Stunt ir Drift dalių nugaletojams:
1 ir 2 vt. ar 2 ir 1 vt. = 30,000 LT + 2 ELEGY
1 ir 3 vt. ar 3 ir 1 vt. = 20,000 LT + 2 BUFFALO
2 ir 3 vt. ar 3 ir 2 vt. = 10,000 LT + 2 ALPHA
Apdovanojimai, tik Drift dalies nugalėtojams:
1. 60,000 LT
2. 40,000 LT
3. 20,000 LT
Apdovanojimai, tik Stunt dalies nugalėtojams:
1. 80,000 LT
2. 50,000 LT
3. 30,000 LT

Prizų dalinimo disciplina - jei partneriai (nepasikeitė) laimi prizines vietas abiejose dalyse, tai jiems priklauso prizai iš pirmojo punkto. Tada užsibrauks prizai iš 2 ir 3 punktų. Pvz.: pora laimi 2 (drifte) ir 3 (stunte), tada užsibraukia drift punkto 2 vt. ir stunt punkto 3 vt. Jeigu pora Drift ir Stunt dalyse užėmė prizinines vietas, bet vienas is poros partneriu pasikeitė, tai jiems galimybių gauti prizus iš pirmojo punkto nebėra. Kodėl Stunt dalies prizai didesni? Atsakymas - šios dalies tikslo įvykdimui gali būti padaryti didėsni nuostoliai.

Sėkmės dalyviams!