Kas yra LSG?

Los Santos Gyvenimas - vienas seniausių ir populiariausių SA-MP žaidimo serverių Lietuvoje. Serveryje teikiame aukščiausios kokybės RolePlay žaidimo patirtį. Garsėjame savo unikaliu žaidimu, serverių kokybe, darbščia administracija ir draugiškais žaidėjais. Savo srityje dirbame jau keturiolika metų, todėl puikiai žinome, kas patinka žaidėjams.

Žaidimas serveryje yra visiškai nemokamas! Jei nežinote, nuo ko pradėti - sekite šį gidą: Pradžiamokslis

Serverio IP: samp.lsgyvenimas.lt

Dakaro ralis

Written by Benas on .

dakaras

Norime pranešti, kad serveryje bus organizuojamas Dakaro ralis. Kviečiame dalyvauti visus ! Registracijos anketas rasite paspaudę Čia.

 

 

Sveiki ,pristatome naują konkursą , kuriame reikės , jūsų vairavimo įgūdžio , bei  geležinės kantrybės.

Turbūt žinote kas yra tas Dakaro ralis, jei ne tai - dykumų ralis. Visi dalyviai yra suskirstyti į motociklų, keturračių, automobilių ir sunkvežimių kategorijas. Tas pats būtų ir pas mus serveryje. Motociklai - Sanchez, keturračiai - Quad, automobiliai - Sandking ir sunkvežimiai - Dune.

Krosinius motociklus reikės turėti savo , kitas transporto priemones duosime.

 

Kaip vyktu šios lenktynės ? Jos vyktu suskirstytos į etapus. Trasos ilgumas minutėmis - 30-60 minučių. Automobilių etape vairuotojas galės keistis su šturmano , kas tam tikrą laiką. Automobilių etapas bus ilgiausias.

Konkurse nebus tvarkomos mašinos administratorių , jos bus sutvarkytos tik lenktynių pradžioje , tam tikrose vietose bus 'Boksai' kur bus mechanikų , kurie jums nemokamai padarys ko jums reikės.

 

Norint dalyvauti jums reikės surinkti 5 žmonių komandą , 1 - motociklai, 1 - keturračiai, 1 - sunkvežimiai ir 2 - automobiliai.

 

Užregistruoti komandą turėsit laiko iki vasario 12dienos.

Tolimesnė informacija bus atskleista kaip baigsis registracija.

Prizai  - Jie nebus atskleisti , bet viena užuomina, jie dideli, nes konkursas rimtas ir ilgas !