Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

o kaip jum si audine?


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
57 atsakymai į šią temą

#21
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

eik tu kause, toks kaip tu, eilinis kuris su dviraciu dar vazineja, atsistinka kas, ka remontuot reikia ir begi rasyt i forumus, kad silpna vieta tai. matomai esi pakeites 3 litru varikliu tokiu 100 audiniu, kad sakai, jog motorai slabakai. apgailetina, primeti cia bet koki automana, nors birkaciulpys, nieko nezinai, tik sneket.


Nereikia pykt , kad normalus zmones vazineja su geresnem masinom nei tu su savo kibiru , kuris tikriausiai yra pigesnis nei mano tas dviratis.
  • 0

#22
siurblys

siurblys

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Užblokuotas
  • 7.372 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metų kritikas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu kritikas
  • Laimėjo konkursą:Serverio sportininkas

atrasyk i tema abugeli, paduxintas automanas didysis, neturi ka pasakyt, vyniok kaimas.


  • 0

#23
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.596 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai
Berniukai :D Chill The fuck out, nes kai kam procentai pareis. Dėl audi tai mldc, graži masina, bet stumia dėl to, nes neipirks tokios niekada :D
  • 0


#24
siurblys

siurblys

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Užblokuotas
  • 7.372 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metų kritikas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu kritikas
  • Laimėjo konkursą:Serverio sportininkas

kas sako, kad kas nors jos neipirks? jeigu masina yra baisi? kodel pvz visi svaigsta apie bmw su facelift? man tas facelift kaip invalidas atrodo, ir dar ivardija tai, lyg tai kazkas rimto automobilyje. dar ne tokiu masinu galima nupirkt, tik ne kiekvienam to reikia. man pvz visas tas sudas ir elektronika nereikalinga. turi tokia masina, i spec autoservisus vaziuoti, pildyti knygas, o cia turi sena masina, pats rankas kisi ir turbinies kiek nori, nes nebijai kazka supist.


  • 0

#25
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

Nereikia pykt , kad normalus zmones vazineja su geresnem masinom nei tu su savo kibiru , kuris tikriausiai yra pigesnis nei mano tas dviratis.

zmogau,jis gyvena vokietijoj,o marozas lietuvoj.As paziureciau ka vokietis lietuvoj gyvendamas vairuotu,pats koki 2-3 golfa turetu ir vairuotu,o cia kiekvienas zmogus gyvendamas vokietijoj galetu toki auto ziureti uz 7-8k.Tu tai isviso stumi cia ant visu auto,o pats taip ir neparodai ka vairuoji :D


  • 0

#26
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

Berniukai :D Chill The fuck out, nes kai kam procentai pareis. Dėl audi tai mldc, graži masina, bet stumia dėl to, nes neipirks tokios niekada :D

tu tai mldc.parasau komentara,kad sudina masina man nepatinka ir kadangi esi audi fanas jau istryni mano komentara :D kokia teise tu cia tokias nesamones daryt gali man paaiskink :D davai sukursiu tema apie bmw ir visi kas parasys '' nepatinka man bmw,sudina masina'' uzdesi banus,ok ? :D


  • 0

#27
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

zmogau,jis gyvena vokietijoj,o marozas lietuvoj.As paziureciau ka vokietis lietuvoj gyvendamas vairuotu,pats koki 2-3 golfa turetu ir vairuotu,o cia kiekvienas zmogus gyvendamas vokietijoj galetu toki auto ziureti uz 7-8k.Tu tai isviso stumi cia ant visu auto,o pats taip ir neparodai ka vairuoji :D


Nes Marozas niekada nesikeikiu yra , kuriam uztenka 400 euru i menesi algos, kas nori, tas uzsidirba tiek , kiek vokietijoje. Del manes, palauk dar , variantu daug , issirinkes marke su modeliu , bet gero varianto neradau.
  • 0

#28
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

Nes Marozas niekada nesikeikiu yra , kuriam uztenka 400 euru i menesi algos, kas nori, tas uzsidirba tiek , kiek vokietijoje. Del manes, palauk dar , variantu daug , issirinkes marke su modeliu , bet gero varianto neradau.

tai papasakok placiau,paliubomu tevai saibu dave ant masinos,zinok paciam uzsidirbti ir nusipirkti zymiai geriau yra nei is tevu kisenes tresti ;)


  • 0

#29
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.596 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

tu tai mldc.parasau komentara,kad sudina masina man nepatinka ir kadangi esi audi fanas jau istryni mano komentara :D kokia teise tu cia tokias nesamones daryt gali man paaiskink :D davai sukursiu tema apie bmw ir visi kas parasys '' nepatinka man bmw,sudina masina'' uzdesi banus,ok ? :D

Paskaityk taisyklės. Jokios markės aš neginu. Kurk tu tas temas kiek nori.
  • 0


#30
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

zmogau,jis gyvena vokietijoj,o marozas lietuvoj.As paziureciau ka vokietis lietuvoj gyvendamas vairuotu,pats koki 2-3 golfa turetu ir vairuotu,o cia kiekvienas zmogus gyvendamas vokietijoj galetu toki auto ziureti uz 7-8k.Tu tai isviso stumi cia ant visu auto,o pats taip ir neparodai ka vairuoji :D


Prasideda :Dd is kur tu zinai ka as vairuociau lt gyvendamas, varkes sukciau sau saibas daryciau tik kad ant gruzo visada, noriu normalu gyvenima susikurt vokietijoj, dirbu paprasta darbeli, vadovauju pamainai savo uzdirbu gerai, o kitas atvaziaves be kalbos uzdirbtu max 1,4k pisdamas kas antra savaitgali fabrike, kaip toks nusipirktu isvis bet kokia masina paaiskink?
  • 0


#31
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

Paskaityk taisyklės. Jokios markės aš neginu. Kurk tu tas temas kiek nori.

zmogus paklause nuomoniu,as pasakiau kad sudas yra ir man nepatinka,o tu pradejai komentarus mano trint :D jei cia tokios taisykles tai ok patylesiu ir nesivelsiu i diskusijas su tavimi :D

 

vokieti,1.4k cia irgi normaliai yra.Keleta metu pagyveni ir turi jau 7-6k sutaupes,atskaicius busto islaidos,maisto ir pns


  • 0

#32
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000
1,4 cia yra minimumas, bedarbiu pasalpa tokia, ir paprastu bekalbiu darbuotoju alga fabrikuose, su kuria pragyvent sunku, susitaupyt neimanoma, nepradek man pasakot kas yra gerai vokietijoj kas ne, cia ne ta salis kur atvaziuoji kaip i anglus ar ten i siaure paari tris menesius niekada nesikeikiu nebeturi kur saibu det, cia arba sieki karjeros kazkokios, mokais, arba tiesiot gyveni ir gali sau leist siek tiek daugiau nei lietuvoj
  • 0


#33
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

1,4 cia yra minimumas, bedarbiu pasalpa tokia, ir paprastu bekalbiu darbuotoju alga fabrikuose, su kuria pragyvent sunku, susitaupyt neimanoma, nepradek man pasakot kas yra gerai vokietijoj kas ne, cia ne ta salis kur atvaziuoji kaip i anglus ar ten i siaure paari tris menesius niekada nesikeikiu nebeturi kur saibu det, cia arba sieki karjeros kazkokios, mokais, arba tiesiot gyveni ir gali sau leist siek tiek daugiau nei lietuvoj

siek tiek daugiau sako :D nejuokauk 100 kart tai tikrai daugiau nei lietuvoj,nera ka lygint vokietija su lietuva,kiek kalbejau su zmonem visi patenkinti ten gyvena,o lietuvoj nieko gero,visi tik ir ieskosi bilietu kaip iskrist is tos lietuvos jei ten 1400 minimumas tai cia 380e minimumas neatskaiciavus mokesciu :D zodziu nelygink tu lietuvos su vokietija,nes rimtai juokinga daros :D nukrypom mes cia nuo temos visiskai,tai nekomentuosiu daugiau,jei noresi kazka dar parasyt rasyk man i pm.


Šį pranešimą redagavo Serverio savininkas: 16 liepos 2017 - 22:19

  • 0

#34
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

siek tiek daugiau sako :D nejuokauk 100 kart tai tikrai daugiau nei lietuvoj,nera ka lygint vokietija su lietuva,kiek kalbejau su zmonem visi patenkinti ten gyvena,o lietuvoj nieko gero,visi tik ir ieskosi bilietu kaip iskrist is tos lietuvos jei ten 1400 minimumas tai cia 380e minimumas neatskaiciavus mokesciu :D zodziu nelygink tu lietuvos su vokietija,nes rimtai juokinga daros :D nukrypom mes cia nuo temos visiskai,tai nekomentuosiu daugiau,jei noresi kazka dar parasyt rasyk man i pm.


Nu ok tu geriau zinai, ilgai cia gyveni
  • 0


#35
Smitis🦜

Smitis🦜

    GOD LEVI

  • Veteranas
  • 1.339 Pranešimai
  • Gyv. vietaParadise Island Siauliai
  • Darbas:Survey Corps
  • VIP:Taip
  • XP:beveik 2k
  • Dragunas

probe in a nutshell


  • 0

PermaBan - 2017-05-22

 

https://i.gyazo.com/...8fa53ef5d95.png

 

3aabc57da6ffc955ee3d564a3f8af7d6.gif

 

 


#36
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

probe in a nutshell


Uzsipiskit su ta anglu kalba, vokiskai tuoj rasyt pradesiu
  • 0


#37
Smitis🦜

Smitis🦜

    GOD LEVI

  • Veteranas
  • 1.339 Pranešimai
  • Gyv. vietaParadise Island Siauliai
  • Darbas:Survey Corps
  • VIP:Taip
  • XP:beveik 2k
  • Dragunas

Uzsipiskit su ta anglu kalba, vokiskai tuoj rasyt pradesiu

 

Ich bin Smitas und du?

Mein Hobby ist Englisch zu schreiben, zier gut


Šį pranešimą redagavo Smitis: 16 liepos 2017 - 22:26

  • 2

PermaBan - 2017-05-22

 

https://i.gyazo.com/...8fa53ef5d95.png

 

3aabc57da6ffc955ee3d564a3f8af7d6.gif

 

 


#38
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000
Sehr gut ne zier :D
  • 1


#39
Smitis🦜

Smitis🦜

    GOD LEVI

  • Veteranas
  • 1.339 Pranešimai
  • Gyv. vietaParadise Island Siauliai
  • Darbas:Survey Corps
  • VIP:Taip
  • XP:beveik 2k
  • Dragunas

Sehr gut ne zier :D

bbz as ta vokeciu kalba mokinuos 4 metus vikstiek tik pora sakiniu temoku

 

P.S gera masina (cia kad bana negauciau)


  • 0

PermaBan - 2017-05-22

 

https://i.gyazo.com/...8fa53ef5d95.png

 

3aabc57da6ffc955ee3d564a3f8af7d6.gif

 

 


#40
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

bbz as ta vokeciu kalba mokinuos 4 metus vikstiek tik pora sakiniu temoku

P.S gera masina (cia kad bana negauciau)

Nepirksiu vistiek, lauksiu geresnio kazka rasiu, nuvaziavau senis nenorejo nei kiek kainos nuleist, ir siaip ta masina patrinta jau, draugelio paprasysiu suieskos, tas sedi tuos skelbimus ziurineja kiauras dienas suras kazka gudresnio

Šį pranešimą redagavo VOKIETIS: 16 liepos 2017 - 22:35

  • 1





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)