Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Merų darbas, kompetencija, elgesys, apskritai viskas.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
144 atsakymai į šią temą

Apklausa: Merų kritika (93 nariai(-ių) jau prabalsavo)

George_Ezra kompetencija

  1. Prabalsavo Kompetetingas asmuo, puikiai tvarkosi, šauniai atliekamas darbas. (61 balsai(-ų) [65.59%])

    Balso procentinis santykis: 65.59%

  2. 50/50. (16 balsai(-ų) [17.20%])

    Balso procentinis santykis: 17.20%

  3. Prabalsavo Nematau jo pastangų, būdamas direktorium nenorėčiau tokio mero. (16 balsai(-ų) [17.20%])

    Balso procentinis santykis: 17.20%

Jokubas_Bugattiz kompetencija

  1. Prabalsavo Kompetetingas asmuo, puikiai tvarkosi, šauniai atliekamas darbas. (21 balsai(-ų) [22.58%])

    Balso procentinis santykis: 22.58%

  2. 50/50. (22 balsai(-ų) [23.66%])

    Balso procentinis santykis: 23.66%

  3. Prabalsavo Nematau jo pastangų, būdamas direktorium nenorėčiau tokio mero. (50 balsai(-ų) [53.76%])

    Balso procentinis santykis: 53.76%

Gretta_Wilder

  1. Prabalsavo Kompetetingas asmuo, puikiai tvarkosi, šauniai atliekamas darbas. (35 balsai(-ų) [37.63%])

    Balso procentinis santykis: 37.63%

  2. 50/50. (32 balsai(-ų) [34.41%])

    Balso procentinis santykis: 34.41%

  3. Prabalsavo Nematau jos pastangų, būdamas direktorium nenorėčiau tokio mero. (26 balsai(-ų) [27.96%])

    Balso procentinis santykis: 27.96%

Balsuoti

#61
Valdas Stonkus :3

Valdas Stonkus :3

    ••Auksarankis.••

  • Elitas
  • 11.196 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Valdas Stokus
  • Darbas:Laisvo oro direktorius
  • VIP:Yra.
  • ADMIN:Taip.
  • XP:810.000
  • Valdas_Stonkus
  • 2023 Metų direktorius:Meras!
  • 2023 Metų geriausias:Baneris
  • 2022 Metų geriausias:Nolaiferis
  • 2021 Metų Direktorius:Nekilnojamojo turto agentų
  • Geriausias 2021 metų:Baneris/Noliferis
  • Geriausias 2018 metų:Naujokų Verbuotojas
  • Laimėjo konkursą:Mechaniku
  • Rekordų savininkas:Administratoriaus minutės, Narkobaronas (Sėklos)
  • Valdas Stonkus

Daug perskaičiau visu zaideju nuomones apie mera,apie save. Taip daug kas nemėgsta menes,bet kodėl? Per daug banu išdalinti,per daug tiesos pasakyta? Prie ko čia mane i tos merus,čia pavyzdys,jus čia uz visus sprendžiat kas i merus,jus čia uz visus sprendžiat ka salint is meru,ka priimt? Na tikrai is čia esančiu kurie paraše,tikrai nenuspręs kas bus tas meras,arba kas bus nušalintas. Kandidatu yra tikrai ne vienas,ir net geriausiu uz mane. "Tas tikrai blogai tvarkysis,tas tas tas ana" , bet ar jus patys padarytumėt geriau,ar bent diena isbutumet,ar bent parodytumėt kad esat verti to? Manau tai tikrai ne kiekvienas sugebėtu ,jo tada butu "nardymas dėl pareigų". Kaip jus galit spręst kaip žmogus tvarkysis pareigose,ar čia labiau gal pasakyt pavydas ima kad pats nesi gavęs tokiu pareigų,čia tiems kurie sako "Ne,tiktais ne jis" ,išeina tik taip.Tokie kurie pila negatyvą,jus geriau pasiziurekit i save is šalies,tada spręskit apie kitus zmonies kokie yra. Cia kaip ir Mini atnaujinimai padaryti viskas blogai ir pns,padarytumet geriau? Tai kas trugdo jums tai padaryt? Gauk pareigas,padaryk geresnius,mini atnaujinimai ne tam daryti kad kazkam itikt. Visa valdzia sutiko,ir turim,kazka darai blogai,nieko nedarai irgi blogai nes vieta laikai veltui,vistiek visiems neitiksi nes kekvienas zmogus turi savo nuomone.

 

Taip pat kaip Ezra gavo mera,kiek nepatenkintu buvo? Kad nesusitvarkys,kad tas anas,o dabar kas? Puikiai tvarkos,aktyvumas yra,pastovi tvarka ir pns,greitai skundai nagrinėjami,be preikaistu dirba.Pats buvau NTA direktorius prie Ezros,net pats suteikė man NTA garbes direktorių kuri gavau per 4 mėnesius,kur tikrai mazai kas gauna.

 

Jokubas- Su Jokubu tikrai buvo nesusipratimu,vienas ant kito stumem ir pns,jo žinau kad kai pretendavau i direktoriaus postą jis nekaip nenorėjo suteikt direktoriaus pareigas,žinoma dėl senu klaidu,dėl senu nesusipratimu,dėl to nieko nesakau okey.Bet vistiek suteike man NTA Garbes direktoriu su Ezra. Jo irgi buvo kalbeta apie iCONUS ,bet iskarto zmogus pasake nepatinka. Nieko nesakau iskarto galvojau okey prie ko Meras prie forumo,bet kita vertus esam visi viena komanda,kad reikejo pirmai forume balsavima padaryt ir pns,bet kaip buvo taip.  Bet vistiek visad buvo ka pasiūlyta,atsakyta,tvarka visad buvo pas ji. Jo aktyvumas nebuvo didelis,bet čia jo reikalas galėjo but negalėjo,ne mums spręst dėl jo aktyvumo,jo daugelis sakytu "ner aktyvumo išeik" , bet tai ne mums spręst apie šita.

 

Gretta su dc tikrai puikiai tvarkos,visad kažkoks konkursas ar pns,paskelbtas buna,ir tikrai manau kad gerai tvarkos su "Mero patarejos" pareigom. Bet vistiek nesuprantu kam "Mero patarėja" reikalinga,jo viena karta mačiau kad buvo parašius uz ka direktorius nubaustas buvo,ka galėjo parašyt ir meras. Na bet čia ne mums spręst,reikia ar ne,gal mes ir nematom ka daro,ir kuom naudinga "Mero Patarėja" gal tai tik mato kas kam reikia.


  • 3

6c53831d35b9dd978091eb849e4387a1323.png

d616e0ad17a367b3be97a67c2270a240905.png


#62
vaikezas

vaikezas

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 17 Pranešimai

Realiai net mažai prasmės visas šitas dalykas turi, jei čia žiūrima kaip į kokį competition ir bugattiz repus pradeda mėtyt kas jį palaiko, bandai kažką gero, gaunas su šitu toxic community kaip visad, viskas aukštyn kojom, pasidūxint, stumt gi įdomiau, ar gaut ez rep irgi vava tobula

Nereikėjo tą Stonku kišti į merus ir nebūtų stūmimu. Ką Vagosuose nėra geresnių adminu? Kur Glenas? Deivis? James? Night Blue? niekada nesikeikiu tą Stonku.. Pradėsiu prie seimo šūkauti Gražiulį į prezidentus, tipo niekas stumt nepradės?


Šį pranešimą redagavo vaikezas: 16 lapkričio 2021 - 01:57

  • 0

#63
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.185 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas

*
Populiarus

Daug perskaičiau visu zaideju nuomones apie mera,apie save. Taip daug kas nemėgsta menes,bet kodėl? Per daug banu išdalinti,per daug tiesos pasakyta? Prie ko čia mane i tos merus,čia pavyzdys,jus čia uz visus sprendžiat kas i merus,jus čia uz visus sprendžiat ka salint is meru,ka priimt? Na tikrai is čia esančiu kurie paraše,tikrai nenuspręs kas bus tas meras,arba kas bus nušalintas. Kandidatu yra tikrai ne vienas,ir net geriausiu uz mane. "Tas tikrai blogai tvarkysis,tas tas tas ana" , bet ar jus patys padarytumėt geriau,ar bent diena isbutumet,ar bent parodytumėt kad esat verti to? Manau tai tikrai ne kiekvienas sugebėtu ,jo tada butu "nardymas dėl pareigų". Kaip jus galit spręst kaip žmogus tvarkysis pareigose,ar čia labiau gal pasakyt pavydas ima kad pats nesi gavęs tokiu pareigų,čia tiems kurie sako "Ne,tiktais ne jis" ,išeina tik taip.Tokie kurie pila negatyvą,jus geriau pasiziurekit i save is šalies,tada spręskit apie kitus zmonies kokie yra.


 


Taip pat kaip Ezra gavo mera,kiek nepatenkintu buvo? Kad nesusitvarkys,kad tas anas,o dabar kas? Puikiai tvarkos,aktyvumas yra,pastovi tvarka ir pns,greitai skundai nagrinėjami,be preikaistu dirba.Pats buvau NTA direktorius prie Ezros,net pats suteikė man NTA garbes direktorių kuri gavau per 4 mėnesius,kur tikrai mazai kas gauna.


 


Jokubas- Su Jokubu tikrai buvo nesusipratimu,vienas ant kito stumem ir pns,jo žinau kad kai pretendavau i direktoriaus postą jis nekaip nenorėjo suteikt direktoriaus pareigas,žinoma dėl senu klaidu,dėl senu nesusipratimu,dėl to nieko nesakau okey.Bet vistiek suteike man NTA Garbes direktoriu su Ezra. Jo irgi buvo kalbeta apie iCONUS ,bet iskarto zmogus pasake nepatinka. Nieko nesakau iskarto galvojau okey prie ko Meras prie forumo,bet kita vertus esam visi viena komanda,kad reikejo pirmai forume balsavima padaryt ir pns,bet kaip buvo taip.  Bet vistiek visad buvo ka pasiūlyta,atsakyta,tvarka visad buvo pas ji. Jo aktyvumas nebuvo didelis,bet čia jo reikalas galėjo but negalėjo,ne mums spręst dėl jo aktyvumo,jo daugelis sakytu "ner aktyvumo išeik" , bet tai ne mums spręst apie šita.


 


Gretta su dc tikrai puikiai tvarkos,visad kažkoks konkursas ar pns,paskelbtas buna,ir tikrai manau kad gerai tvarkos su "Mero patarejos" pareigom. Bet vistiek nesuprantu kam "Mero patarėja" reikalinga,jo viena karta mačiau kad buvo parašius uz ka direktorius nubaustas buvo,ka galėjo parašyt ir meras. Na bet čia ne mums spręst,reikia ar ne,gal mes ir nematom ka daro,ir kuom naudinga "Mero Patarėja" gal tai tik mato kas kam reikia.


Tu pamiršai prieš visas tas gautas pareigas savo veidą? Stumimai ant žmonių, net ant silpnesnių, prieš rašinėjimai anketose dėl random priežasčių nepelnytai, pvz vien dėl to, kad kandidatas - pana. Visi žaidėjai galėdavo suprast iš anksto kad kažkur pretenduosi, nes iškart per dieną pasikeisdavai. Žmonėms kuriems saudydavai “prieš” už nieką, jau rašydavai - už, nes draugiškas, aktyvus. Nekalbant apie tavo /vip Sveikas. spaminima visiems iš eiles :DD Tik 15metes gali apipist, kad žmonės keičiasi. O kad dabar apsimetinėji normaliu, nereiškia, kad visus apipisi, gautum merą ir iškart parodytum savo tikrą veidą vėl.
  • 8

#64
Artūrka

Artūrka

    𝑊𝐼𝑁𝐶𝐻𝐸𝑆𝑇𝐸𝑅

  • Veteranas
  • 8.137 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ROOKIZSHOW#7460
  • Darbas:Kobra 11
  • VIP:Yra
  • ADMIN:Yra
  • XP:184000
  • Rookie_Dust
  • 2022 Metų geriausias:Žvejys
  • Geriausias 2017 Metų:Administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Lenkas
  • Laimėjo konkursą:Gražiausiai užmodintas sampas 2016
  • rookizshow
  • @arturka.1
  • arturas.1

Kada bus mano meras jau? Pasiilgau komandos /skirtidyr :))) 

Kaaaaaaaa? Mano bus ir taskas.
  • 0

Aš bendraujantis, tiesiog su kai kuriais žmonėmis, aš neturiu apie ką šnekėti.

Prisistatymas: http://lsgyvenimas.l...rookie-dust-xa/


#65
Valdas Stonkus :3

Valdas Stonkus :3

    ••Auksarankis.••

  • Elitas
  • 11.196 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Valdas Stokus
  • Darbas:Laisvo oro direktorius
  • VIP:Yra.
  • ADMIN:Taip.
  • XP:810.000
  • Valdas_Stonkus
  • 2023 Metų direktorius:Meras!
  • 2023 Metų geriausias:Baneris
  • 2022 Metų geriausias:Nolaiferis
  • 2021 Metų Direktorius:Nekilnojamojo turto agentų
  • Geriausias 2021 metų:Baneris/Noliferis
  • Geriausias 2018 metų:Naujokų Verbuotojas
  • Laimėjo konkursą:Mechaniku
  • Rekordų savininkas:Administratoriaus minutės, Narkobaronas (Sėklos)
  • Valdas Stonkus

Tu pamiršai prieš visas tas gautas pareigas savo veidą? Stumimai ant žmonių, net ant silpnesnių, prieš rašinėjimai anketose dėl random priežasčių nepelnytai, pvz vien dėl to, kad kandidatas - pana. Visi žaidėjai galėdavo suprast iš anksto kad kažkur pretenduosi, nes iškart per dieną pasikeisdavai. Žmonėms kuriems saudydavai “prieš” už nieką, jau rašydavai - už, nes draugiškas, aktyvus. Nekalbant apie tavo /vip Sveikas. spaminima visiems iš eiles :DD Tik 15metes gali apipist, kad žmonės keičiasi. O kad dabar apsimetinėji normaliu, nereiškia, kad visus apipisi, gautum merą ir iškart parodytum savo tikrą veidą vėl.

Čia kiekvieno zaidejo pasirinkimas kaip jis save parodys,niekas jokiam žmogui negali nurodynet ka daryt,vienas nardo,kitas ne. Bet matai,vistiek ne visi taip zmonies galvoja kaip tu? Bet kodėl,kad pavyda laikai,kad tau nesisekė taip,kad per daug liūdna praeitis buvo,ar per daug tiesos pasakymas? Ir matai,vistiek daug pareigų pasekiau,to ko mažai kas pasieka,ir toliau pasieksiu,ir niekas tikrai nesulaikys.


  • 0

6c53831d35b9dd978091eb849e4387a1323.png

d616e0ad17a367b3be97a67c2270a240905.png


#66
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

*
Populiarus

Nu zdarova Timka Zon Klaud Vandam isreiks nuomone. Dabar prie reikalo. Skaiciau cia tuos komentarus, tik malios neskaiciau nes neidomi yra. Ok dabar prisiekiu prie reikalo eisiu, esme tame kad pritariu Pazhai, Viktorui ir Jettukui. Toliau lenkant prie esmes tai, kad jus esat kalti ir dar nedryskit akiu del to draskyt, suprantama Jokubas gal neparodo savo aktyvumo ir pastoviai atmazina kad negales surinkt minuciu, taip gal del sito vieninteles pirmos priezasties galetu tiesiog uzleist kazkuriam vieta meruose kuris vel apsiimtu ir rodytu ta aktyvuma, nes dabar ka matau forume dirbanti tai ezra tik. Antroji priezastis kaip ir minejau, kad jus patys esat kalti isrinkdami zmones i bet kokias tarkim pareigas, admin, direktoriai ir t.t va pavyzdys: 

 

73c432c22c8c30346a8790b1c8675fdc224.png

 

 

 

 

Trecioji priezastis Mindaugas. Nezinau kodel vien verciat ant jokubo kaip pats antonesas nulaidziauja jiems. Aisku tai nera blogas dalykas, bet kai asmuo tiesiog neberodo visiskai aktyvumo serveryje, nemanau ar is viso apsimoka laikyti pareigas, tik vien del to kad kazkoki useless garbes admina gauti. Nebeturi noro zaisti arba tiesiog del kazkokiu asmeniniu priezasciu, darbas, mokslai - nezaisk, atsistatydink, o kai bus daugiau laiko grizk ir tada vel pildyk i tuos adminus.Nematau jokios problemos visiskai. Musu gerbiamas Pazha, pacituosiu komentara jo "Todel rasykit kritika tik JAM, nes meram jau buvo rasyta kritika, bet antones ju visiskai nepaskatino imtis veiksmu ar juos pakeisti. Isivaizduokite jog Benas neturi jokios itakos, nes jam dzin ir viska sprendzia tik Antones. Labai abejoju, kad parasydami neigiama nuomone, priversit merus dirbti, kai ju niekas nespaudzia is auksciau."

Tiesa pasakius nezinau kiek is Pazhos yra tiesos, nes vienu metu nezaisdavau, tai negaleciau tiksliai besti pirstu i zmogu. Siuo atveju ka isrenkat ta turit. Nerasot Antonesui kas jum nepatinka, nepasidarot kokiu irodymu ar dar kazko del nepasitenkinimu ta ir turit. Tipiniai Lietuviai kaip ir minejo pusiau draugelis Jettukas.

 

 

 

 

O ketvirtoji priezastis tai duokit mera man ir reputacijos tasku nes truksta 6 iki 1600 arba sampe 100k ant 4 stalo plz

 

 

 

o penktoji priezastis galit vis dar repu

 

 

 

o sestoji priezastis galeciau dar daugiau prirasyt, bet bijau kad mero negausiu ir dar admino, nes ir taip paminejau minde kad blogai dirba tai jau gg


Šį pranešimą redagavo Timati: 16 lapkričio 2021 - 18:24

  • 6

#67
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai

Čia kiekvieno zaidejo pasirinkimas kaip jis save parodys,niekas jokiam žmogui negali nurodynet ka daryt,vienas nardo,kitas ne. Bet matai,vistiek ne visi taip zmonies galvoja kaip tu? Bet kodėl,kad pavyda laikai,kad tau nesisekė taip,kad per daug liūdna praeitis buvo,ar per daug tiesos pasakymas? Ir matai,vistiek daug pareigų pasekiau,to ko mažai kas pasieka,ir toliau pasieksiu,ir niekas tikrai nesulaikys.

o tu save parodai kaip visiskai nekompetentinga, nesubrendėlį bei beraštį, kuris neturėtų žaisti šiame LIETUVIŠKAME serveryje, gal tarp savo tautos žmonių būtum mldc, bet čia esi 0 vietoj daugeliui žaidėjų, nesvarbu kad tu čia daug pasiekęs, nors realiai ką tu pasiekęs? Forumo adminas? wow. Spėju atsispausdinęs esi ant sienos "valdas stonkus-forumo admin". Kad ir kaip Bugattiz yra neadekvatus, neaktyvus, visiškai netinkamas mero pareigoms, tu esi dar žemiau už jį, net jei ir esi pridaręs daug Benui ir/ar mindei jog jiems atrodo esi tinkamas būti meru, atsimink, kad dauguma žaidėjų nenori tavęs matyt meruose, kaip ir sakei vagos dc išeisi, tai taip ir gali išeit gėdos nedaręs. Esi visiška gėda adminuose, nereik jog būtum gėda dar tarp merų(aukštesnės valdžios). Forumo adminu buvau aš irgi, tai ką man atsakysi, kad mažiau esu pasiekęs? Aš per vieną kadenciją padaręs daugiau nei tu padaręs nuo pradžios savo žaidimo. O kaip tu pasirodai, tai pasirodai visiems, nieks tau ir nenurodo, tai yra tavo pasirinkimas, bet esame visuomenės dalis ir visi sprendimai yra vertinami kitų visuomenės dalyvių. Taip kad reziume nedaryk gėdos nei sau, nei kitiems.


  • 2

#68
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

Nereikėjo tą Stonku kišti į merus ir nebūtų stūmimu. Ką Vagosuose nėra geresnių adminu? Kur Glenas? Deivis? James? Night Blue? niekada nesikeikiu tą Stonku.. Pradėsiu prie seimo šūkauti Gražiulį į prezidentus, tipo niekas stumt nepradės?

 

mate, mes lyginom adminus pagal aktyvumą, kurie galėtų tai apsiimti, kurie daug laiko skiria servui:D o ne būtinai stonkus, nesakom, kad čia VISI UŽ STONKŲ, tiesiog jis pagal dabartinį savo idedamą darbą, bent jau mano akimis atrodo realistiškiausias

 

"stonkui reiks kada merą skirt" - beno žodžiai

 

tai tbh man visiškai pajibat kas būtų meras, man tik nemalonu, kai yra taikomos nuolaidos iki tokio lygio, kai tas žmogus atsiprašant bybį krapšto ir ateina tik su savo vienintele meile i serva apie 21-22 val kiekviena diena


Šį pranešimą redagavo Janul: 16 lapkričio 2021 - 02:53

  • 3

#69
Artūrka

Artūrka

    𝑊𝐼𝑁𝐶𝐻𝐸𝑆𝑇𝐸𝑅

  • Veteranas
  • 8.137 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ROOKIZSHOW#7460
  • Darbas:Kobra 11
  • VIP:Yra
  • ADMIN:Yra
  • XP:184000
  • Rookie_Dust
  • 2022 Metų geriausias:Žvejys
  • Geriausias 2017 Metų:Administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Lenkas
  • Laimėjo konkursą:Gražiausiai užmodintas sampas 2016
  • rookizshow
  • @arturka.1
  • arturas.1

o tu save parodai kaip visiskai nekompetentinga, nesubrendėlį bei beraštį, kuris neturėtų žaisti šiame LIETUVIŠKAME serveryje, gal tarp savo tautos žmonių būtum mldc, bet čia esi 0 vietoj daugeliui žaidėjų, nesvarbu kad tu čia daug pasiekęs, nors realiai ką tu pasiekęs? Forumo adminas? wow. Spėju atsispausdinęs esi ant sienos "valdas stonkus-forumo admin". Kad ir kaip Bugattiz yra neadekvatus, neaktyvus, visiškai netinkamas mero pareigoms, tu esi dar žemiau už jį, net jei ir esi pridaręs daug Benui ir/ar mindei jog jiems atrodo esi tinkamas būti meru, atsimink, kad dauguma žaidėjų nenori tavęs matyt meruose, kaip ir sakei vagos dc išeisi, tai taip ir gali išeit gėdos nedaręs. Esi visiška gėda adminuose, nereik jog būtum gėda dar tarp merų(aukštesnės valdžios). Forumo adminu buvau aš irgi, tai ką man atsakysi, kad mažiau esu pasiekęs? Aš per vieną kadenciją padaręs daugiau nei tu padaręs nuo pradžios savo žaidimo. O kaip tu pasirodai, tai pasirodai visiems, nieks tau ir nenurodo, tai yra tavo pasirinkimas, bet esame visuomenės dalis ir visi sprendimai yra vertinami kitų visuomenės dalyvių. Taip kad reziume nedaryk gėdos nei sau, nei kitiems.

Anyway niekam čia nerūpi ar patinki tu žaidėjams :D bus renkama Beno/Antoneso nuožiūrą, o toliau jau patys žaidėjai galės spręst ar tinkamas ar ne, kai pradės savo darbus, rodys kokių pakeitimų ir t.t. Dabar nėra čia apie ką rašyt kas gaus kas ne :D paprastos spėlionės.

 

Bent jau mane kai rinko į merus buvo 3 kandidatai, ir administratoriai balsavo kas už ką :D Dabar manau net administratoriai nebalsuoją.


Šį pranešimą redagavo Artūrka: 16 lapkričio 2021 - 02:48

  • 0

Aš bendraujantis, tiesiog su kai kuriais žmonėmis, aš neturiu apie ką šnekėti.

Prisistatymas: http://lsgyvenimas.l...rookie-dust-xa/


#70
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai

mate, mes lyginom adminus pagal aktyvumą, kurie galėtų tai apsiimti, kurie daug laiko skiria servui:D o ne būtinai stonkus, nesakom, kad čia VISI UŽ STONKŲ, tiesiog jis pagal dabartinį savo idedamą darbą, bent jau mano akimis atrodo realistiškiausias

 

"stonkui reiks kada merą skirt" - beno žodžiai

akiu suvedimas pasigooglink jei tavo akims taip atrodo, geda januli...

 

Anyway niekam čia nerūpi ar patinki tu žaidėjams :D bus renkama Beno/Antoneso nuožiūrą, o toliau jau patys žaidėjai galės spręst ar tinkamas ar ne, kai pradės savo darbus, rodys kokių pakeitimų ir t.t. Dabar nėra čia apie ką rašyt kas gaus kas ne :D paprastos spėlionės.

 

Bent jau mane kai rinko į merus buvo 3 kandidatai, ir administratoriai balsavo kas už ką :D Dabar manau net administratoriai nebalsuoją.

kaip tai ne? 

 Administratorius gali būti pašalintas ne tik už šio kodekso pažeidimą, bet ir už: nekompetenciją, prarastą viceprezidento pasitikėjimą, prastą aktyvumą, nekokybiškai atliekamą darbą(pasikartojančios klaidos), dėl neigiamos nuomonės iš serverio pusės;

administratorių kodekse aiškiai parašyta, suprantama kad renka Benas bei Antones nes tai yra jų serveris, bet mes, žaidėjai, esam to serverio dalis ir mes turim savo žodį. Nieks čia nespėlioja, tiesiog faktas tas, kad jam gavus merą atsiras ne vienas ir ne du, kurie turės neigiamą nuomonę, pilna tikrai geresnių kandidatų, bet kadangi mėlyna padangė, o kaip ir tu kaip ir visi kiti atsimenam kaip stonkus gauna pareigas:

Mindaugas_Antones: sw

Valdas stonkus /vchat pirmas naujokas atvažiavęs iki manęs laimi cloverį.

ir panašūs jo bandymai įlįsti į rudają kad tik kažką gauti, nes kitaip žmogus nemoka. O dabar adminai nerenka, renka Bencė su Antonesu


  • 0

#71
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

akiu suvedimas pasigooglink jei tavo akims taip atrodo, geda januli...

 

kaip tai ne? 

 Administratorius gali būti pašalintas ne tik už šio kodekso pažeidimą, bet ir už: nekompetenciją, prarastą viceprezidento pasitikėjimą, prastą aktyvumą, nekokybiškai atliekamą darbą(pasikartojančios klaidos), dėl neigiamos nuomonės iš serverio pusės;

administratorių kodekse aiškiai parašyta, suprantama kad renka Benas bei Antones nes tai yra jų serveris, bet mes, žaidėjai, esam to serverio dalis ir mes turim savo žodį. Nieks čia nespėlioja, tiesiog faktas tas, kad jam gavus merą atsiras ne vienas ir ne du, kurie turės neigiamą nuomonę, pilna tikrai geresnių kandidatų, bet kadangi mėlyna padangė, o kaip ir tu kaip ir visi kiti atsimenam kaip stonkus gauna pareigas:

Mindaugas_Antones: sw

Valdas stonkus /vchat pirmas naujokas atvažiavęs iki manęs laimi cloverį.

ir panašūs jo bandymai įlįsti į rudają kad tik kažką gauti, nes kitaip žmogus nemoka. O dabar adminai nerenka, renka Bencė su Antonesu

 

nu tai jokubo fanas nr1, kada startuosi tikraja peticija apie jokubo kadencijos uzbaigima?


  • 0

#72
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai

nu tai jokubo fanas nr1, kada startuosi tikraja peticija apie jokubo kadencijos uzbaigima?

kam kažką daryt kai laiko klausimas kada gaus vėl 50proc 


  • 0

#73
vaikezas

vaikezas

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 17 Pranešimai

mate, mes lyginom adminus pagal aktyvumą, kurie galėtų tai apsiimti, kurie daug laiko skiria servui:D o ne būtinai stonkus, nesakom, kad čia VISI UŽ STONKŲ, tiesiog jis pagal dabartinį savo idedamą darbą, bent jau mano akimis atrodo realistiškiausias

 

"stonkui reiks kada merą skirt" - beno žodžiai

 

tai tbh man visiškai pajibat kas būtų meras, man tik nemalonu, kai yra taikomos nuolaidos iki tokio lygio, kai tas žmogus atsiprašant bybį krapšto ir ateina tik su savo vienintele meile i serva apie 21-22 val kiekviena diena

Tavo tą Stonku nori matyti kaip merą tikrai daug mažiau nei Jokūbą. Nenustebčiau jeigu vieninteliai žmonės serve, kurie norėtų Stonkų, kaip mera matyti ir būtų ta maža discord pokalbio grupelė, kurie sumąstė šią tema padaryti. Patinka kai Stonkus į subine lenda, bet patys pirmi verksit kai gavęs pareigas nusisuks nuo jūsų. Žmonės nesikeičia, suaukit. Jeigu pašneka jums gražiai, palenda į subine, nereikia čia forume kovoti už jį.
 


Šį pranešimą redagavo vaikezas: 16 lapkričio 2021 - 03:03

  • 1

#74
'Dallas'

'Dallas'

    Irresistible

  • Veteranas
  • 1.073 Pranešimai
  • Gyv. vietaNeringa
  • VIP:
  • XP:150.000
  • 2022 Metų direktorius:Transporto!
Valdas Stonkus :3, 15 Lap 2021 - 23:54, pasakė:

 

Daug perskaičiau visu zaideju nuomones apie mera,apie save. Taip daug kas nemėgsta menes,bet kodėl? Per daug banu išdalinti,per daug tiesos pasakyta? Prie ko čia mane i tos merus,čia pavyzdys,jus čia uz visus sprendžiat kas i merus,jus čia uz visus sprendžiat ka salint is meru,ka priimt? Na tikrai is čia esančiu kurie paraše,tikrai nenuspręs kas bus tas meras,arba kas bus nušalintas. Kandidatu yra tikrai ne vienas,ir net geriausiu uz mane. "Tas tikrai blogai tvarkysis,tas tas tas ana" , bet ar jus patys padarytumėt geriau,ar bent diena isbutumet,ar bent parodytumėt kad esat verti to? Manau tai tikrai ne kiekvienas sugebėtu ,jo tada butu "nardymas dėl pareigų". Kaip jus galit spręst kaip žmogus tvarkysis pareigose,ar čia labiau gal pasakyt pavydas ima kad pats nesi gavęs tokiu pareigų,čia tiems kurie sako "Ne,tiktais ne jis" ,išeina tik taip.Tokie kurie pila negatyvą,jus geriau pasiziurekit i save is šalies,tada spręskit apie kitus zmonies kokie yra. Cia kaip ir Mini atnaujinimai padaryti viskas blogai ir pns,padarytumet geriau? Tai kas trugdo jums tai padaryt? Gauk pareigas,padaryk geresnius,mini atnaujinimai ne tam daryti kad kazkam itikt. Visa valdzia sutiko,ir turim,kazka darai blogai,nieko nedarai irgi blogai nes vieta laikai veltui,vistiek visiems neitiksi nes kekvienas zmogus turi savo nuomone.

 

Taip pat kaip Ezra gavo mera,kiek nepatenkintu buvo? Kad nesusitvarkys,kad tas anas,o dabar kas? Puikiai tvarkos,aktyvumas yra,pastovi tvarka ir pns,greitai skundai nagrinėjami,be preikaistu dirba.Pats buvau NTA direktorius prie Ezros,net pats suteikė man NTA garbes direktorių kuri gavau per 4 mėnesius,kur tikrai mazai kas gauna.

 

Jokubas- Su Jokubu tikrai buvo nesusipratimu,vienas ant kito stumem ir pns,jo žinau kad kai pretendavau i direktoriaus postą jis nekaip nenorėjo suteikt direktoriaus pareigas,žinoma dėl senu klaidu,dėl senu nesusipratimu,dėl to nieko nesakau okey.Bet vistiek suteike man NTA Garbes direktoriu su Ezra. Jo irgi buvo kalbeta apie iCONUS ,bet iskarto zmogus pasake nepatinka. Nieko nesakau iskarto galvojau okey prie ko Meras prie forumo,bet kita vertus esam visi viena komanda,kad reikejo pirmai forume balsavima padaryt ir pns,bet kaip buvo taip.  Bet vistiek visad buvo ka pasiūlyta,atsakyta,tvarka visad buvo pas ji. Jo aktyvumas nebuvo didelis,bet čia jo reikalas galėjo but negalėjo,ne mums spręst dėl jo aktyvumo,jo daugelis sakytu "ner aktyvumo išeik" , bet tai ne mums spręst apie šita.

 

Gretta su dc tikrai puikiai tvarkos,visad kažkoks konkursas ar pns,paskelbtas buna,ir tikrai manau kad gerai tvarkos su "Mero patarejos" pareigom. Bet vistiek nesuprantu kam "Mero patarėja" reikalinga,jo viena karta mačiau kad buvo parašius uz ka direktorius nubaustas buvo,ka galėjo parašyt ir meras. Na bet čia ne mums spręst,reikia ar ne,gal mes ir nematom ka daro,ir kuom naudinga "Mero Patarėja" gal tai tik mato kas kam reikia.

 

Mano žodžiai, tik viskas labai aiškiai, plačiai ir gražiai išdėstyta.

Plius rep Stonkau.


Šį pranešimą redagavo 'Dallas': 16 lapkričio 2021 - 03:19

  • 0

Paveiksliukas

:hi:


#75
Tediss_Bandis

Tediss_Bandis

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 693 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Gaujos vadas

Jau susitaupiau ant naujų bridžų, nori ft parodysiu kokius nusižiūrėjau ?


netraumuok musu mere , fenks
  • 0

#76
𝓓.𝓜𝓨𝓚𝓞𝓛𝓐𝓢 BARONKE

𝓓.𝓜𝓨𝓚𝓞𝓛𝓐𝓢 BARONKE

    Baronas

  • Senbuvis
  • 518 Pranešimai

Nu as tai palaikau Valda, jis tikrai nusipelnes Mero, rodo sunku darba ir rupinasi serveriu daugiau nei pats Benas.


  • 0

Paveiksliukas

The Nang Boyz gaujos ikurejas.


#77
Guest_﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽_*

Guest_﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽﷽_*
  • Svečias

galiu pasakyt tik tiek kad breadley beal yra sios temos mvp ir niekas neturi jam lygiu.

 

 

kadangi visi baisiai issipisinejam, tai pradekim vadovautis visomis taisyklemis ypac sia - 

8. Netinkamas komandų naudojimas: /admin; /vip; /dchat; /s m; /s r ; /vchat gali privesti prie draudimo tęsti žaidimą. Netinkamas naudojamas laikomas:
• Necenzūriniai žodžiai;
• Nepagarba;
• Apšnekos;
• Tolerancijos stygius;
• Skelbimai (galioja tik /admin; /vip pokalbiuose);
• Ne firmos informacijos skelbimas (galioja tik /dchat pokalbiuose);
• Skelbimai asmeniniams poreikiams patenkinti (galioja tik /s m, /s r).


Šį pranešimą redagavo Duonius: 16 lapkričio 2021 - 11:48

  • 0

#78
Dallu^^

Dallu^^

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.571 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas
  • Darbas:Zvejys
  • VIP:turiu
  • XP:50
  • Geriausias 2021 metų:Gaujos vadas

*
Populiarus

Vapshe neisivaizduoju kaip ten vyksta direktoriu ir meru bendradarbiavimas neisivaizduoju kuris ten dirba kuris ne bet ezros darba tikrai galima matyti plika akimi, su juo galima susirašyti ir žaidime ir t.t.

 

 

Jokūbas, žmogus kurį atsimenu tik iš to kai buvom kolegos PD direktoriaus poste ir mums sekėsi puikiai, bet dabar Jokūbas atrodo lyg leavines žmogus kuris turi mera kai pamatau /admin jį galvoju Jokūbas adminas? paskui i galva ateina mintis kad jis dar ir meras.. Tai manau pasako apie visą mano nuomone kuri yra susidariusi apie Jokubą, 

 

Jokubai duok pasireikšti kitiems, gi pailsėk, palei žmonių žinutes matau, kad tu jau atidaves pakankamai ir laikas i pencija.

 

Sutinku su žmonių nuomone kurie sako kad Antoneso kaltė jog taip vyksta, taip Antonesas yra visiškai atlaidus savo administratoriam, 70% administratoriu atrodo turi admina tik dėl ginklų, nes kas banina tai yra pora tik adminų Stonkus, Jardeas, kurie netingi pzuinti, kiti adminai ateina prasuka admin minutes ir nelošia, tokie adminai nenaudingi, geriau kas kažkiek laiko imtu naujus kurie atėję stengiasi banina ir t.t. o ne tik n raide spaudelioja, kad neismestu is admin. Apgailetina kai adminas kuris piknaudžiaują  admin komandomis gauna 35 procentus, kuriuos gali nusiimti irurines niekada nesikeikiu minučių per kurias jis neužbanino nei vieno žaidėjo ir išnagrinėjo neteisingai 10 apeliaciju... tai yra naudingas darbas? 

 

Gal reikėtu atskiros temos apie antonesa ir jo admin dangstyma ir apie tai jog adminai per retai keičiasi, apie tokius nusistovėjusius adminus kaip Glen_Verchas? :DDD Kokia role atlieka šis adminas? per sandėlius prisijiungia ir su admin ginklais šaudo ? pažiūri apeliacija arba atbanina arba ne, žino vistiek jei neteisingai nuspres bus skundas o tada jau antonesas dabaigs jo darbą ir jis nebus nei kiek baudžiamas už savo klaidas. 

 

 

Ai p.s. tik is sitos temos suzinojau kad Greta yra padejeja kazkokia meru :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Bet Greta man patinka visai kazka daro lyg ir bet nezinau ka XDDDDD


Šį pranešimą redagavo Dallu^^: 16 lapkričio 2021 - 12:14

  • 5

5ENnMGU.png

GSF DIOS


#79
Daivaras ᛋᛋ

Daivaras ᛋᛋ

    Viršila

  • Senbuvis
  • 1.366 Pranešimai
  • 2022 Metų geriausias:Kūrybingiausias žaidėjas / TikTok video kūrėjas / Komikas

nu niekada nesikeikiu kiek cia skaityt galiu


  • 0

rip pinky liks musu sirdise


#80
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

sveiki grysiu is darbo ir saslyciokas super duper savo nuomonele ikals irgi prie chebros apie visas aktualijas ;-)


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)