Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Merų darbas, kompetencija, elgesys, apskritai viskas.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
144 atsakymai į šią temą

Apklausa: Merų kritika (93 nariai(-ių) jau prabalsavo)

George_Ezra kompetencija

  1. Prabalsavo Kompetetingas asmuo, puikiai tvarkosi, šauniai atliekamas darbas. (61 balsai(-ų) [65.59%])

    Balso procentinis santykis: 65.59%

  2. 50/50. (16 balsai(-ų) [17.20%])

    Balso procentinis santykis: 17.20%

  3. Prabalsavo Nematau jo pastangų, būdamas direktorium nenorėčiau tokio mero. (16 balsai(-ų) [17.20%])

    Balso procentinis santykis: 17.20%

Jokubas_Bugattiz kompetencija

  1. Prabalsavo Kompetetingas asmuo, puikiai tvarkosi, šauniai atliekamas darbas. (21 balsai(-ų) [22.58%])

    Balso procentinis santykis: 22.58%

  2. 50/50. (22 balsai(-ų) [23.66%])

    Balso procentinis santykis: 23.66%

  3. Prabalsavo Nematau jo pastangų, būdamas direktorium nenorėčiau tokio mero. (50 balsai(-ų) [53.76%])

    Balso procentinis santykis: 53.76%

Gretta_Wilder

  1. Prabalsavo Kompetetingas asmuo, puikiai tvarkosi, šauniai atliekamas darbas. (35 balsai(-ų) [37.63%])

    Balso procentinis santykis: 37.63%

  2. 50/50. (32 balsai(-ų) [34.41%])

    Balso procentinis santykis: 34.41%

  3. Prabalsavo Nematau jos pastangų, būdamas direktorium nenorėčiau tokio mero. (26 balsai(-ų) [27.96%])

    Balso procentinis santykis: 27.96%

Balsuoti

#41
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

Jau susitaupiau ant naujų bridžų, nori ft parodysiu kokius nusižiūrėjau ?

 

 

 

 

Ir laukiam fotosesijos su visa bridžų kolekcija


  • 1

#42
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

 

 

 

Ir laukiam fotosesijos su visa bridžų kolekcija

 

vDOe43x.jpg

 

 

Grynai grynai, nes jei kažkas užstoja mane tai pildo kažkur, nepavadinčiau to diskusija.


  • 0

#43
Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

    *Serverio Kritikas*

  • Forumo moderatorius
  • 2.346 Pranešimai

Kada bus mano meras jau? Pasiilgau komandos /skirtidyr :))) 


  • 3

pMPq359.png

O0AkBeT.jpg

8yy2CsB.jpeg


#44
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.185 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas

Kada bus mano meras jau? Pasiilgau komandos /skirtidyr :))) 


Pirma turėsi įveikt stonkų kaip konkurentą
  • 1

#45
𝓜𝓪𝓵𝔂𝓽𝓮

𝓜𝓪𝓵𝔂𝓽𝓮

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 465 Pranešimai

*
Populiarus

#EsuPakankamai*DėjęsAsmuo.
Jaučiu pareigą pasisakyti, kadangi esu prisidėjusi prie šitos "diskusijos" iniciatorių.


Pradėsiu, tikriausiai, nuo tų laikų, kuomet Klimas dar buvo meras ir Janulis su Jorge - direktoriais. Būtent tuo metu reiškiau didelį susidomėjimą "direktorijos" sistema, kadangi nusprendžiau pildyti į savo pirmąjį direktorių. Didelis susidomėjimas kilo iš to, kad viskas buvo nauja, aš neturėjau jokios informacijos, buvau smalsi. Informacijos šaltiniai man tapo meras Klimas bei du vieni iš geriausių duetų direktorijoje Janulis su Jorge. Jų klausdavausi, domėdavausi visais man rūpimais klausimais. Vienas iš klausimų būdavo maždaug toks: " Tai kaip jums tie merai?". Ir žinot, ką jie atsakydavo? Jų atsakymai būdavo vienodi - jog su Klimu šnekėtis yra kur kas efektyviau, maloniau, taip pat, jog Klimas, kaip asmenybė, yra daugiau palaikantis, ieškantis sprendimo būdų. Priešingai nei apie Klimą, jie atsiliepdavo apie Jokūbą, jog su juo be
galo sunku dirbti. 

Kodėl apie tai pradėjau rašyti?
Atsakymas labai paprastas, nes jau tuo metu aš "susidariau"  visą konceptą apie Jokūbą(ko niekada beveik nedarau, nes nepripažįstu kitų nuomonės apie konkretų asmenį, jo nepažinus). Grįžtant prie pradžios, kuomet savąją anketą parašiau 2020-09-25, tikėdamasi, jog gausiu šansą išreikšti save, kadangi jaučiausi nusipelniusi( turėjau gd listą, buvau begalo aktyvi ir kt.), o ir tuo metu mechanikų direktorių, Klimo, Leo palaikymą turėjau, tačiau, kaip Maja minėjo gerbiamas Jokūbas, cituoju: "Užsisėda ant žaidėjų ir specialiai neduoda jiems pareigų". Visi yra girdėję de facto, kuris nėra pripažintas, kad negavau 10mėnesių direktoriaus tik "dėl Kipro", 
ką teigia buvęs metų meras Klimas(sori už kokybę, bet net nežinau, kodėl čia taip gavosi:D), suprantu, jog tai galėjo būti ir visiškos sapalionės,  galėjo būti nepagrįstos kalbos, bet yra bet, iš Jokūbo žinutės supratau, kuri nebuvo tiesiogiai parašyta, bet suprasti galima, kad vis gi, tai, galimai, ir yra tikroji priežastis. Tad kyla trys klausimai, ką tokio direktorius gali padaryti? Ar merai  nesijaučia turintys pakankamai galios? Ar merai turi 100% garantiją už kiekvieną renkamą jų direktorių, kad va šito direktoriaus, kitas asmuo tikrai neįtakos ir jis tikrai nepadarys kažko "baisaus". Na, bet čia jau gan seni dalykai, "atsukti" laiko nėra prasmės, nors ir sukėlė begalės emocijų( Tie kas nori paskaityti plačiau). Pastraipą pradėjusi su sakiniu "susidariau" konceptą,  galiu pasakyti, kad jis  ir pasitvirtino mano dabartinėje, esamoje( o gal greitu metu ir buvusioje :D) kadencijoje. Aš pati pamačiau, jog jie - Janulis su Jorge ir kiti direktoriai, kurių nuomonės klausiau/klausiu, tikrai nemelavo/uoja, o sakė/o tikrų tikriausią tiesą, nieko neslėpdami.
Taigi, tęsiant tema apie dabartinę situaciją, norėčiau pasakyti iš savo perspektyvos, nes tai, kas vyksta privačiuose darbų discordo kanaluose, aš nematau, galiu pasikliauti tik tų direktorių pasakojimais. Jeigu būtų viskas gerai - nebūtų tokios diskusijos, tai yra viena  iš priežasčių, kuri įrodo dabar, drįsčiau pasakyti, ganėtinai kėblią situaciją. Asmeniškai, aš, kaip direktorė, nematau jokio Jokūbo darbo kaip mero, kodėl? Na, nepasakysiu naujienos  - aktyvumas. Dėl šios problemos automatiškai atsiranda visos kitos, kurios tik "kasa duobę žemyn". Dėl aktyvumo stokos, negalima suteikti kokybės, kurios  man, kaip direktorei, reikia, negalima suteikti greito ir naudingo atsakymo, kas tai pat yra kokybė. Parašydama pasiūlymą, aš tikiuosi protingų argumentų už/prieš, kodėl būtent toks pasirinkimas, ką galime pakeisti, ar kitaip patobulinti. Iš sulauktų atsakymų, aš leidžiu sau suprasti, kad Jokūbas nebežiūri rimtai į šias pareigas, jam tai nebeteikia džiaugsmo( po tiek kadencijų faktas, kad nebeteiks tapati monotonija.), aš nematau jo pastangų bei noro kažką keisti ir daryti, nors jis, pasirodo, susidomėjimą ir susirūpinimą kelia dėl forumo admino darbo. Kodėl rodoma iniciatyva nėra skiriama mero pareigoms? Kodėl pareigos laikomos esant neaktyvumui? Atsimenu, klausiau Jokūbo žaidime, kodėl tu laikai merą, jei esi neaktyvus? Jis man atsakė, kad nėra žmogaus, kuris mane pakeistų šiuo metu. Manau, jog tokia nuomonė yra paremta tik savais principais, kadangi žmonių, potencialiai galimų, mero pareigoms eiti, tikrai yra. Pareigų laikymas, tik dėl to, jog "
aš vat noriu jas laikyti ir viskas" jokios naudos neneša. Nežinau kiek Jokūbas reiškiasi kitų darbų discorduose, bet iš savo perspektyvos, galiu pasakyti ir paprieštarauti Viktoro teigiamai nuomonei. Čia yra kur kas labiau nei akivaizdu, jog pareigomis nėra tiek domimasi. Pateikčiau vieną vaizdinį pavyzdį, tačiau to negaliu padaryti, nes, galimai, pažeisčiau taisykles, už kurias, galiu būti baudžiama. :(

Sutinku, su šios nuomonės ta dalimi, jog  žaidėjai, neturintys direktoriaus statuso, nemato indėlio, tačiau iš šito teiginio, galima daryti išvadą, kad žmonės, be pareigų, balsuoja už Jokubą ne kaip už merą, o kaip už asmenybę.

Kalbant apie kitą medalio pusę, tai meras Ezra. Man nuoširdžiai gaila šio žmogaus, kuris, mano žiniomis, negali gauti atostogų, nes turi dirbti, kaip Janulis teigia, už kelis žmonės. Ir aš pilnai su tuo sutinku! Ezra begalo atsiduodantis žmogus šioms pareigoms, gal tai ir įtakoja esama situacija, kuri kaip minėjau, yra kėbli ir daug gėrio nenešanti, o gal tai yra ir jo paties noras. Čia jau Ezros reikėtų klausti, kaip yra ištikrųjų.  Esmė ta, kad Ezra rūpinasi premijomis, algomis, akcijų pinigais, taškų išsikeitimu ir kt. Noriu dar paminėti, kad pagal  konceptą, meras Ezra yra atsakingas už net devynias firmas, priešingai nei Jokūbas, rūpinasi tik viena - teisėsauga. Ką patvirtinta Janulio įkeltas pirmasis spoileris

Spoiler

Kur yra komandiškas darbas? Kur yra darbų pasiskirstymas?? Kodėl vienas turi "arti kaip arklys"? 
Žmonėms, kurie nemato Ezros darbo, nesuprasdami, kiek jis savęs atiduoda, jog viskas būtų atlikta, norėčiau gerai trinktelti per galveles, kad akys atsimerktų.
Čia galima būtų tęsti, koks Ezra yra puikus, bet juk apie blogus dalykus šnekėti daug lengviau ;)

Mero patarėja Greta, mano akimis, yra atliekanti savo pareigas, kaip Janulis rašė, ji discorde reiškiasi, supranta savo pareigas. Greta - puikus informacijos šaltinis, jos pasiklausus, atsakymas bus pateiktas laiku, net jei ji ir negali tuo momentu atrašyti, visada informuos, jog tai padarys vėliau, nes šiuo metu negali. Vertinu, tai, jog ji vertina kito laiką! Tačiau, mano nuomone, Leo, pripažinkim, buvo daug naudingesnis "Mero patarėjas".

Aj, pamiršau paminėti potencialus kandidatus į mero kedę, kuri būtų pakeista Jokūbo. 
1. Viktor_Stauffacher. Fantastiškas žmogus!
2. Valdas_Stonkus. Taip, šis žmogus nėra vienas iš mėgiamiausių žmonių serveryje, man pačiai būtų keista, kodėl žmogus, turintis tokias pareigas dar nori mero, tačiau  matau vis tiek jį kaip merą
3. Daumantas_Klimas. Manau, kad žodžių nereikia, visi žinome, koks jis ir kaip jis atlieka savo darbą <3
4. Galų gale. Pats Leo.

5. Jaredas, visi norime jo kaip mero, tačiau jis savo nuomonę jau yra išsakęs man asmeniškai.

Pabaigai, noriu pridurti, kad tai yra mano nuomonė ir ji gali nesutapti su jūsų nuomone. Čia gyvenimas, visko nutinka, nuomonės gali nesutapti ;)
Labai įdomu skaityti jūsų nuomonės taipogi, raginu visus išsakyti jas. Svarbiausia nesikuklinti ;)
Klaidų rasite, neteiskite, nesu lietuvių kalbos mokytoja!
Ačiū!
-Malia

P.s matome akivaizdžius balsų skirtumus xoxo ;)

 


Šį pranešimą redagavo 𝓜𝓪𝓵𝔂𝓽𝓮: 16 lapkričio 2021 - 00:44

  • 10

Mechanikų direktorė 2021.07.14 - XXXX.XX.XXf3171d6b019258bc9c50907d509a7e21101.png

3e3b5a20d8a8df8739c25375dfc4db4853.png
e8741f578ec0f607ec7bfc656d0e1c2e333.png


#46
vaikezas

vaikezas

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 17 Pranešimai

Net neskaičiau, užteko šitos vietos.
 

2. Valdas_Stonkus. Taip, šis žmogus nėra vienas iš mėgiamiausių žmonių serveryje, man pačiai būtų keista, kodėl žmogus, turintis tokias pareigas dar nori mero, tačiau  matau vis tiek jį kaip merą

 

 


  • 0

#47
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

Net neskaičiau, užteko šitos vietos.
 

2. Valdas_Stonkus. Taip, šis žmogus nėra vienas iš mėgiamiausių žmonių serveryje, man pačiai būtų keista, kodėl žmogus, turintis tokias pareigas dar nori mero, tačiau  matau vis tiek jį kaip merą

 

 

 

aktyvus žmogus, kuris pasiruošęs mokytis ir stengtis dėl projekto > neaktyvus, bridžmenas, kuris jo pačio žodžiais dar metus ruošiasi pasiimt merą, nes why not

 

 

Sutinku, su šios nuomonės ta dalimi, jog  žaidėjai, neturintys direktoriaus statuso, nemato indėlio, tačiau iš šito teiginio, galima daryti išvadą, kad žmonės, be pareigų, balsuoja už Jokubą ne kaip už merą, o kaip už asmenybę.

 

P.s matome akivaizdžius balsų skirtumus xoxo ;)

 

well done, bravo, pagarba tau už tokį išsiliejimą, štukės plius žodžių


  • 0

#48
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.185 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas
Gerai iš pradžių buvo juokinga, dabar jau baikit
  • 0

#49
vaikezas

vaikezas

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 17 Pranešimai

aktyvus žmogus, kuris pasiruošęs mokytis ir stengtis dėl projekto > neaktyvus, bridžmenas, kuris jo pačio žodžiais dar metus ruošiasi pasiimt merą, nes why not

 

 

 

well done, bravo, pagarba tau už tokį išsiliejimą, štukės plius žodžių

Žmonės nesutinka su mano nuomone, tad jie neturėja pareigų ir nieko nesupranta. Gal išsitraukit galvas iš šiknos? Porele žmonių pabuvo discorde ir kiša jie Stonku į Merus. Nebeblūdinkit. Benas ir Antones nuspręs kada ką keist, o ne ponas Janulis su ponia Malija. Bugačio darbas ne jums į šiknas lyst, o būti meru. Skundžiasi kad tam ilgai reikėjo laukti direktoriaus tai keist reik. Neaktyvus tai jo, bet Antones žino apie jo neaktyvumą ir jeigu jam netrukdo tai nematau problemos.


Šį pranešimą redagavo vaikezas: 16 lapkričio 2021 - 00:57

  • 0

#50
𝓜𝓪𝓵𝔂𝓽𝓮

𝓜𝓪𝓵𝔂𝓽𝓮

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 465 Pranešimai

Žmonės nesutinka su mano nuomone, tad jie neturėja pareigų ir nieko nesupranta. Gal išsitraukit galvas iš šiknos? Porele žmonių pabuvo discorde ir kiša jie Stonku į Merus. Nebeblūdinkit. Benas ir Antones nuspręs kada ką keist, o ne ponas Janulis su ponia Malija. Bugačio darbas ne jums į šiknas lyst, o būti meru. Skundžiasi kad tam ilgai reikėjo laukti direktoriaus tai keist reik. Neaktyvus tai jo, bet Antones žino apie jo neaktyvumą ir jeigu jam netrukdo tai nematau problemos. 

 Aš pateikiau pavyzdį savo, kurį ir Maja buvo pateikęs, jog Jokūbas yra per daug susireikšminęs. Aš nenorėjau su savo žinute skustis ar kitaip "verkt", nes direktorė esu jau 4 mėn ir tuo džiaugiuosi. Forumas tam ir skirtas, kad reikšti mintis, kuriomis būtų galima dalintis su serverio bendruomene. O, kad Antonesą tenkina esama situacija, nereiškia, kad tenkina direktorius ar kitus asmenys. Aišku, nesam mes galvos, kurios sprendžia viską ir gali lemti tam tikrus būsimus sprendimus. O bet tačiau, mes galime užvesti diskusiją, kurios tikslas yra sužinoti nuomonę apie esamą situaciją iš visų žaidėjų ;) Galbūt tai paragins valdžią atidžiau žiūrėti į viską ir netaikyti nuolaidų??


Šį pranešimą redagavo 𝓜𝓪𝓵𝔂𝓽𝓮: 16 lapkričio 2021 - 01:04

  • 0

Mechanikų direktorė 2021.07.14 - XXXX.XX.XXf3171d6b019258bc9c50907d509a7e21101.png

3e3b5a20d8a8df8739c25375dfc4db4853.png
e8741f578ec0f607ec7bfc656d0e1c2e333.png


#51
Guest_Mr.CheatList_*

Guest_Mr.CheatList_*
  • Svečias

Gerai iš pradžių buvo juokinga, dabar jau baikit

vis dar noretum su gretta permiegot, ar jau norai pasikeite i permiegojima su malia?


  • 0

#52
Scottas

Scottas

    Vietinio baro atstovas

  • Senbuvis
  • 804 Pranešimai
  • Scott S.#4353
  • Darbas:Furistas
  • VIP:Yra
  • XP:140.000
  • 2020 Metų direktorius:Kroviniu transporto

*
Populiarus

@𝓜𝓪𝓵𝔂𝓽𝓮 manau foto iskalbingesnė

zQr8grc.png


  • 18

ibeUB1h.gif


#53
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.185 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas

vis dar noretum su gretta permiegot, ar jau norai pasikeite i permiegojima su malia?


Su gretule aišku, pažiūrėk ką ta malia daro, perkaitusi monitoriaus spinduliuose ar kas čia jai. Verkia puse litanijos, kad negavo 10men direktoriaus, Stonku į merus siūlo, tai nepagydoma
  • 1

#54
Guest_Mr.CheatList_*

Guest_Mr.CheatList_*
  • Svečias

Su gretule aišku, pažiūrėk ką ta malia daro, perkaitusi monitoriaus spinduliuose ar kas čia jai. Verkia puse litanijos, kad negavo 10men direktoriaus, Stonku į merus siūlo, tai nepagydoma

niekada nesikeikiu as irgi susimasciau pakeist norus, nes cia niekada nesikeikiu kas vyksta


  • 0

#55
vaikezas

vaikezas

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 17 Pranešimai

 Aš pateikiau pavyzdį savo, kurį ir Maja buvo pateikęs, jog Jokūbas yra per daug susireikšminęs. Aš nenorėjau su savo žinute skustis ar kitaip "verkt", nes direktorė esu jau 4 mėn ir tuo džiaugiuosi. Forumas tam ir skirtas, kad reikšti mintis, kuriomis būtų galima dalintis su serverio bendruomene. O, kad Antonesą tenkina esama situacija, nereiškia, kad tenkina direktorius ar kitus asmenys. Aišku, nesam mes galvos, kurios sprendžia viską ir gali lemti tam tikrus būsimus sprendimus. O bet tačiau, mes galime užvesti diskusiją, kurios tikslas yra sužinoti nuomonę apie esamą situaciją iš visų žaidėjų ;) Galbūt tai paragins valdžią atidžiau žiūrėti į viską ir netaikyti nuolaidų??

Ir čia servo nuomones sulauksi? 60 nubalsavo, atmesk tos antrus accountus ar net trečius, gausis gal 40. Manau serve tikrai daugiau dar žaidžia. Man čia primena tos mitingus prie seimo, nueina mažas procentas žmonių prie seimo ir pradeda rėkauti prieš skiepus. Elgiasi lyg už visą Lietuvą kalbėtų. Meras pakeičiamas ir Bugačiui jau trūksta aktyvumo, bet direktoriai kur kas lengviau pakeičiami, jeigu taip netinka dirbti su Bugačiu, kodėl pildot ir prašot kad patvirtintu anketa? Yra kas nori ten dirbti.


  • 0

#56
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

Ir čia servo nuomones sulauksi? 60 nubalsavo, atmesk tos antrus accountus ar net trečius, gausis gal 40. Manau serve tikrai daugiau dar žaidžia. Man čia primena tos mitingus prie seimo, nueina mažas procentas žmonių prie seimo ir pradeda rėkauti prieš skiepus. Elgiasi lyg už visą Lietuvą kalbėtų. Meras pakeičiamas ir Bugačiui jau trūksta aktyvumo, bet direktoriai kur kas lengviau pakeičiami, jeigu taip netinka dirbti su Bugačiu, kodėl pildot ir prašot kad patvirtintu anketa? Yra kas nori ten dirbti.

 

Labai norėčiau sužinoti, kur paprasti "forumiečiai" galėtų geriau gauti nuomones iš žmonių nei temoje, kuri grynai yra tam skirta - DISKUSIJOS. Labai laukiu tavo utopiškų minčių.

 

Visiškai nepagaunu, kam jūs vpš komentuojat tas nuomones tokiais vaikiškais / idiotiškais būdais, pasiremti jomis ir pnš, atsakyti argumentuotą / detalų atsakymą žmogui, tai yeah why not, bet inpist fotkes su pasigydyk ar dar some shit tiesiog stupid. Yes, man pačiam dalys malios parašymo cringy, stupid atrodo.

 

Praleiskit, parašykit savo nuomone, parašykit nesutinku su tais tais punktas, sutinku su tuo anuo, tas nesąmonė, tas dar toks, negi taip sunku pirmą kart gyvenime būti adekvačiais?

 

no hate scott bet kad ir su beal, silorbsupu same shit, tiesiog pasitaikei tu

 

 

 

patys verkiat norim to, ano, norim čia atnaujinimų, patys prašėtės atnaujinto forumo, kai prisėdau prie to ir buvo daroma, iš visų surašytų žmonių, tik vienas atrašė kažką naudingo, žvengus pisat, kai išriko štangą ar langelsą, ar delaware, kai išrinko /vip kas tu? vien tik buvo.

 

dėl tų drk išrinkimo, tai tiesiog rašau, kad siūlykit savo idėjas, kad ir kitokią formą direktorių rinkimų, tikrai yra kitokių būdų nei užpildyt anketą.

 

Bet kai kažkas paprašo jūsų minimalaus indėlio, kažko parašyt, argumentuot, pasiūlyt merams, kad ir valdžiai in general, tai išlieka tik vienetiniai asmenys, kurie pasisako ir nemyža atsitupe, o sugeba parašyti savo nuomonę, kažką naudingo.

 

 

 

Realiai net mažai prasmės visas šitas dalykas turi, jei čia žiūrima kaip į kokį competition ir bugattiz repus pradeda mėtyt kas jį palaiko, bandai kažką gero, gaunas su šitu toxic community kaip visad, viskas aukštyn kojom, pasidūxint, stumt gi įdomiau, ar gaut ez rep irgi vava tobula


Šį pranešimą redagavo Janul: 16 lapkričio 2021 - 01:50

  • 2

#57
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

galit mera

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ir gait dar repu uzmest, truksta 6 iki 1600. Koks tikslas daryt diskusija kai galit rep duot man?

 

 

 

p.s Duokit mera arba admin, rinkites protingai


Šį pranešimą redagavo Timati: 16 lapkričio 2021 - 01:49

  • 0

#58
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

galit mera

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ir gait dar repu uzmest, truksta 6 iki 1600. Koks tikslas daryt diskusija kai galit rep duot man?

 

 

 

p.s Duokit mera arba admin, rinkites protingai

 

parašyk, kad buggati palaikai tobulas meras geriau negali but, gal repą gausi


  • 0

#59
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

parašyk, kad buggati palaikai tobulas meras geriau negali but, gal repą gausi

o admin  imanoma?


  • 0

#60
Guest_Mr.CheatList_*

Guest_Mr.CheatList_*
  • Svečias

bubbatis pats sudiniausias meras 


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)