Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Merų darbas, kompetencija, elgesys, apskritai viskas.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
144 atsakymai į šią temą

Apklausa: Merų kritika (93 nariai(-ių) jau prabalsavo)

George_Ezra kompetencija

  1. Prabalsavo Kompetetingas asmuo, puikiai tvarkosi, šauniai atliekamas darbas. (61 balsai(-ų) [65.59%])

    Balso procentinis santykis: 65.59%

  2. 50/50. (16 balsai(-ų) [17.20%])

    Balso procentinis santykis: 17.20%

  3. Prabalsavo Nematau jo pastangų, būdamas direktorium nenorėčiau tokio mero. (16 balsai(-ų) [17.20%])

    Balso procentinis santykis: 17.20%

Jokubas_Bugattiz kompetencija

  1. Prabalsavo Kompetetingas asmuo, puikiai tvarkosi, šauniai atliekamas darbas. (21 balsai(-ų) [22.58%])

    Balso procentinis santykis: 22.58%

  2. 50/50. (22 balsai(-ų) [23.66%])

    Balso procentinis santykis: 23.66%

  3. Prabalsavo Nematau jo pastangų, būdamas direktorium nenorėčiau tokio mero. (50 balsai(-ų) [53.76%])

    Balso procentinis santykis: 53.76%

Gretta_Wilder

  1. Prabalsavo Kompetetingas asmuo, puikiai tvarkosi, šauniai atliekamas darbas. (35 balsai(-ų) [37.63%])

    Balso procentinis santykis: 37.63%

  2. 50/50. (32 balsai(-ų) [34.41%])

    Balso procentinis santykis: 34.41%

  3. Prabalsavo Nematau jos pastangų, būdamas direktorium nenorėčiau tokio mero. (26 balsai(-ų) [27.96%])

    Balso procentinis santykis: 27.96%

Balsuoti

#121
Andrei Balabanov

Andrei Balabanov

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 16 Pranešimai

Jordan_Collins permesk, parasyk priezasti, kad duodi palaikyt pinigus ir turesiu atgal permest, nes poto anstoliai prisipis.

pervedziau
https://i.imgur.com/u89Nl9T.png


  • 0

78S73xe.png


#122
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

ewzX0Op.png

+rep patikimas


Šį pranešimą redagavo Jordis: 16 lapkričio 2021 - 18:50

  • 0

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus


#123
Andrei Balabanov

Andrei Balabanov

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 16 Pranešimai

ewzX0Op.png

+rep patikimas

ok aciu uz bendradarbiavima, gero vakaro


  • 0

78S73xe.png


#124
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

ok aciu uz bendradarbiavima, gero vakaro

Viso geriausio, sekmes gyvenime!


  • 0

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus


#125
ROKO NUOTYKIAI

ROKO NUOTYKIAI

    𝙸𝚗𝚎𝚏𝚏𝚊𝚋𝚕𝚎

  • Veteranas
  • 4.084 Pranešimai
  • Gyv. vietaĸaтeggaт.
  • psich#8365
  • Darbas:pasiskolinu ir dingstu :DD
  • VIP:gaujos vadai paremia visad
  • XP:
  • 2022 Metų geriausias:Metų atmosfera.
  • Geriausias 2019 metų:Metu atmosfera & Metu populeriausias žaidejas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu atmosfera
  • Rekordų savininkas:Konkursų fanatikas

*
Populiarus

 

As kaip ir gustelio seksas - siandien trumpai.

 

Virsuj vienas is paminetu 3 karta meruose, turbut jau issisemes ties naujovemis ar ahujienu indeliu serveriui + realiam gyvenime veiklos yra, maziau lieka san andreso platybems ir manau 3 karta bunant siose pareigose galit visi pritart, kad kiekvienam siek tiek poziuris butu pasikeites, pirma karta gaves mera lauzytum visus standartus, bandytum kuo daugiau naujoviu padaryt, kad tik pasizymetum kadencijoje, o dabar J. eina lengviausiu keliu tiesiog daro kas privaloma (kas yra nepriekaistinga apart aktyvumo). Betkada parasius, esant reikalui - visada lengvai susisieksi, isspresi problema, gausi issamu atsakyma (nezinau gal cia tik man, kai mane kieme mcgregoru vadina).

 

Mano suzadetine Gr@ - dar palapinej lygtais miegodavau, kai gavo sias pareigas siek tiek pakrizenau pamates, kad tokias pareigas butent ji gavo, bet su laiku atejo supratimas, kad sios pareigos tik vergove ir 0 pliusu, tiesiog premijas padalint ir algas ismoket cia max kuom skiriasi nuo paprasto admino, nu ir aisku priziuret ten anketas ziuret kas pries 39 valandas paskutini karta buves forume, kas pries 72 valandas, o kas dar ir nusikeike i /vip. Nematau skirtumo jos darbo, kai tik gavo pareigas ir siuo metu - lygiai taip pat viskas padaryta kas privaloma, tvarkinga, o pagrinde jos darbas turbut labiausiai pastebimas turetu but patiems merams (grupej kas vyksta, kaip pranesa ivairius dalykus apie direktorius, anketas), direktoriams (premijos, ju pavadavimas mokant algas), o mums paprastiems valstieciams butu nelogiska vertinti jos darbo is to ka matom forume/serveryje, nes praktiskai matom tik darbu event temas ir dazniausiai is to prasideda lojimas, kai nera matoma viso darbo. Betkada parasius, esant reikalui - visada lengvai susisieksi, isspresi problema, gausi issamu atsakyma (nezinau gal cia tik man, kai mane kieme mcgregoru vadina).

 
Ezra - paskutiniu metu susidaro ispudis, kad daugiausia darbuojas is dabartiniu meru, neturiu ka daugiau parasyt, nebent sita nesamone. Betkada parasius, esant reikalui - visada lengvai susisieksi, isspresi problema, gausi issamu atsakyma (nezinau gal cia tik man, kai mane kieme mcgregoru vadina).
 
Matau cia slaistotes tokiais skambiais zodziais kaip "kompetencija", mano nuomone visi trys virsuj isvardinti yra pakankamai kompetetingi sioms pareigoms, bet vadinkim daiktus ju tikrais vardais, kiekvienas skirtingai rodo pastangas, atnesa naudos ^^ davai, gero ateinancio treciadienio, gerkit daug vandens ir daugiau sypsokites niekada nesikeikiu
 

Šį pranešimą redagavo Mauricijus Flandersas: 16 lapkričio 2021 - 21:30

  • 6

#126
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

cia gal kazkoks naujas zaidimas nugalek savo ego ir laimek +rep?


  • 0

woiIbuo.png


#127
Guest_Mr.CheatList_*

Guest_Mr.CheatList_*
  • Svečias

Viso geriausio, sekmes gyvenime!

ka jordis gero


  • 0

#128
Ignelis

Ignelis

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 170 Pranešimai
  • Gyv. vietaPgr hotelis
  • Master21#4331
  • Darbas:Freelanceris
  • VIP:yra visada
  • XP:58k

Ezra, tvarkosi gan gerai, aktyvus, visada paprašai kokios pagalbos t.y parašai į discordą kai nebūna online, ar paklausi ką nors susiję su direktoriais visada atrašo kaip kas irgi nebijo išsakyt savo nuomonės.

 

Gretta, geras pastebėjimas jei kas naujo į discordą iškart viską atsiunčia, visokie konkursai ir t.t kaip mero patarėja gan gerai tvarkosi nusiskundimų nėra.

 

Jokubas, nusivylęs juo darbų, aktyvumo tikrai nepakankamai, labai griežtas, draudžia direktoriams daryt įvairius pakeitimus (nesakau kad viską reikia leist keist bet visokius paprastus pakeitimus irgi neleidžia priešiškas savo direktoriams). Taip pat su tais forumo rangais, ar tu esi atsakingas už forumą? kam lyst kur nereikia jeigu tu neatsakingas už jį? taip išeina jeigu taip ir toliau butu lendama, tai forumo administratoriai nieko negalėtu naujo įkelt... Palyginus kitus buvusius merus ta pati Aldą, Versusą, Klimą, lyg ir visi buvo normalus, kur reikia griežtai ten griežtai kur ne ten ne, o čia labai priešingai nusiteikęs prieš savo pačius išrinktus direktorius. (čia daugiausiai parašyta iš kitu direktorių nuomonių apie jokubą)

+repo duokit labai noriu surinkt 10


  • 0

#129
A r n a s s C u r r y

A r n a s s C u r r y

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 295 Pranešimai
  • Rekordų savininkas:TonyBet is my life

už - aktyvus, draugiškas, sėkmės mero pareigose !


  • 0

#130
ꜰᴇᴅᴢɪᴀ_ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ

ꜰᴇᴅᴢɪᴀ_ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ

    ᴀʀᴍʏ ᴍᴇɴ

  • Senbuvis
  • 1.091 Pranešimai
Jus nebesvaikit hebra atėjau pažiūrėt gal Benas atnaujinimų isove, o čia kažkoks Lietuvių kalbos VBE, konkursas meskit ta Jokūbą iš meru plz vapse nevertas pareigų jis!! Aš tik už Kondrata vienintelis realus kandidatas!!!
  • 0

#131
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai

Meras stonkus, meras jaredas, meras tas, meras anas, bet iš kur žinot ar tie žmonės nori tokias pareigas užimti? Čia lowkey gaslightingas prasidėjo :D

jaredas nenori, stonkus nori bet jo nieks nenori


  • 2

#132
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

ka jordis gero

nk chill kmr ka tu bratucha


  • 0

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus


#133
Andrei Balabanov

Andrei Balabanov

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 16 Pranešimai

nk chill kmr ka tu bratucha

sv jordi ka gero?


  • 0

78S73xe.png


#134
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

sv jordi ka gero?

nk su nauju cloveriu lekioju, gerai traukia


  • 0

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus


#135
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

sw gal kas pasireikst dar gali ar jau pasiduodat jokuba nuverst


  • 0

#136
Fightum Bazarum

Fightum Bazarum

    Veteranas

  • Kinematografas
  • 1.594 Pranešimai
  • ADMIN:sirdyje
  • 2023 Metų direktorius:Transporto!
  • 2023 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2022 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2021 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos
  • 2020 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos & Filmai
  • Geriausias 2020 metų:Baneris
  • Laimėjo konkursą:Serverio pristatymas 2018

nk su nauju cloveriu lekioju, gerai traukia

uzsidejai vardinius numerius?


  • 1

#137
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.802 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

*
Populiarus

#EsuPakankamai*DėjęsAsmuo.
Jaučiu pareigą pasisakyti, kadangi esu prisidėjusi prie šitos "diskusijos" iniciatorių.


Pradėsiu, tikriausiai, nuo tų laikų, kuomet Klimas dar buvo meras ir Janulis su Jorge - direktoriais. Būtent tuo metu reiškiau didelį susidomėjimą "direktorijos" sistema, kadangi nusprendžiau pildyti į savo pirmąjį direktorių. Didelis susidomėjimas kilo iš to, kad viskas buvo nauja, aš neturėjau jokios informacijos, buvau smalsi. Informacijos šaltiniai man tapo meras Klimas bei du vieni iš geriausių duetų direktorijoje Janulis su Jorge. Jų klausdavausi, domėdavausi visais man rūpimais klausimais. Vienas iš klausimų būdavo maždaug toks: " Tai kaip jums tie merai?". Ir žinot, ką jie atsakydavo? Jų atsakymai būdavo vienodi - jog su Klimu šnekėtis yra kur kas efektyviau, maloniau, taip pat, jog Klimas, kaip asmenybė, yra daugiau palaikantis, ieškantis sprendimo būdų. Priešingai nei apie Klimą, jie atsiliepdavo apie Jokūbą, jog su juo be
galo sunku dirbti. 

Kodėl apie tai pradėjau rašyti?
Atsakymas labai paprastas, nes jau tuo metu aš "susidariau"  visą konceptą apie Jokūbą(ko niekada beveik nedarau, nes nepripažįstu kitų nuomonės apie konkretų asmenį, jo nepažinus). Grįžtant prie pradžios, kuomet savąją anketą parašiau 2020-09-25, tikėdamasi, jog gausiu šansą išreikšti save, kadangi jaučiausi nusipelniusi( turėjau gd listą, buvau begalo aktyvi ir kt.), o ir tuo metu mechanikų direktorių, Klimo, Leo palaikymą turėjau, tačiau, kaip Maja minėjo gerbiamas Jokūbas, cituoju: "Užsisėda ant žaidėjų ir specialiai neduoda jiems pareigų". Visi yra girdėję de facto, kuris nėra pripažintas, kad negavau 10mėnesių direktoriaus tik "dėl Kipro", 
ką teigia buvęs metų meras Klimas(sori už kokybę, bet net nežinau, kodėl čia taip gavosi:D), suprantu, jog tai galėjo būti ir visiškos sapalionės,  galėjo būti nepagrįstos kalbos, bet yra bet, iš Jokūbo žinutės supratau, kuri nebuvo tiesiogiai parašyta, bet suprasti galima, kad vis gi, tai, galimai, ir yra tikroji priežastis. Tad kyla trys klausimai, ką tokio direktorius gali padaryti? Ar merai  nesijaučia turintys pakankamai galios? Ar merai turi 100% garantiją už kiekvieną renkamą jų direktorių, kad va šito direktoriaus, kitas asmuo tikrai neįtakos ir jis tikrai nepadarys kažko "baisaus". Na, bet čia jau gan seni dalykai, "atsukti" laiko nėra prasmės, nors ir sukėlė begalės emocijų( Tie kas nori paskaityti plačiau). Pastraipą pradėjusi su sakiniu "susidariau" konceptą,  galiu pasakyti, kad jis  ir pasitvirtino mano dabartinėje, esamoje( o gal greitu metu ir buvusioje :D) kadencijoje. Aš pati pamačiau, jog jie - Janulis su Jorge ir kiti direktoriai, kurių nuomonės klausiau/klausiu, tikrai nemelavo/uoja, o sakė/o tikrų tikriausią tiesą, nieko neslėpdami.
Taigi, tęsiant tema apie dabartinę situaciją, norėčiau pasakyti iš savo perspektyvos, nes tai, kas vyksta privačiuose darbų discordo kanaluose, aš nematau, galiu pasikliauti tik tų direktorių pasakojimais. Jeigu būtų viskas gerai - nebūtų tokios diskusijos, tai yra viena  iš priežasčių, kuri įrodo dabar, drįsčiau pasakyti, ganėtinai kėblią situaciją. Asmeniškai, aš, kaip direktorė, nematau jokio Jokūbo darbo kaip mero, kodėl? Na, nepasakysiu naujienos  - aktyvumas. Dėl šios problemos automatiškai atsiranda visos kitos, kurios tik "kasa duobę žemyn". Dėl aktyvumo stokos, negalima suteikti kokybės, kurios  man, kaip direktorei, reikia, negalima suteikti greito ir naudingo atsakymo, kas tai pat yra kokybė. Parašydama pasiūlymą, aš tikiuosi protingų argumentų už/prieš, kodėl būtent toks pasirinkimas, ką galime pakeisti, ar kitaip patobulinti. Iš sulauktų atsakymų, aš leidžiu sau suprasti, kad Jokūbas nebežiūri rimtai į šias pareigas, jam tai nebeteikia džiaugsmo( po tiek kadencijų faktas, kad nebeteiks tapati monotonija.), aš nematau jo pastangų bei noro kažką keisti ir daryti, nors jis, pasirodo, susidomėjimą ir susirūpinimą kelia dėl forumo admino darbo. Kodėl rodoma iniciatyva nėra skiriama mero pareigoms? Kodėl pareigos laikomos esant neaktyvumui? Atsimenu, klausiau Jokūbo žaidime, kodėl tu laikai merą, jei esi neaktyvus? Jis man atsakė, kad nėra žmogaus, kuris mane pakeistų šiuo metu. Manau, jog tokia nuomonė yra paremta tik savais principais, kadangi žmonių, potencialiai galimų, mero pareigoms eiti, tikrai yra. Pareigų laikymas, tik dėl to, jog "
aš vat noriu jas laikyti ir viskas" jokios naudos neneša. Nežinau kiek Jokūbas reiškiasi kitų darbų discorduose, bet iš savo perspektyvos, galiu pasakyti ir paprieštarauti Viktoro teigiamai nuomonei. Čia yra kur kas labiau nei akivaizdu, jog pareigomis nėra tiek domimasi. Pateikčiau vieną vaizdinį pavyzdį, tačiau to negaliu padaryti, nes, galimai, pažeisčiau taisykles, už kurias, galiu būti baudžiama. :(

Sutinku, su šios nuomonės ta dalimi, jog  žaidėjai, neturintys direktoriaus statuso, nemato indėlio, tačiau iš šito teiginio, galima daryti išvadą, kad žmonės, be pareigų, balsuoja už Jokubą ne kaip už merą, o kaip už asmenybę.

Kalbant apie kitą medalio pusę, tai meras Ezra. Man nuoširdžiai gaila šio žmogaus, kuris, mano žiniomis, negali gauti atostogų, nes turi dirbti, kaip Janulis teigia, už kelis žmonės. Ir aš pilnai su tuo sutinku! Ezra begalo atsiduodantis žmogus šioms pareigoms, gal tai ir įtakoja esama situacija, kuri kaip minėjau, yra kėbli ir daug gėrio nenešanti, o gal tai yra ir jo paties noras. Čia jau Ezros reikėtų klausti, kaip yra ištikrųjų.  Esmė ta, kad Ezra rūpinasi premijomis, algomis, akcijų pinigais, taškų išsikeitimu ir kt. Noriu dar paminėti, kad pagal  konceptą, meras Ezra yra atsakingas už net devynias firmas, priešingai nei Jokūbas, rūpinasi tik viena - teisėsauga. Ką patvirtinta Janulio įkeltas pirmasis spoileris

Spoiler

Kur yra komandiškas darbas? Kur yra darbų pasiskirstymas?? Kodėl vienas turi "arti kaip arklys"? 
Žmonėms, kurie nemato Ezros darbo, nesuprasdami, kiek jis savęs atiduoda, jog viskas būtų atlikta, norėčiau gerai trinktelti per galveles, kad akys atsimerktų.
Čia galima būtų tęsti, koks Ezra yra puikus, bet juk apie blogus dalykus šnekėti daug lengviau ;)

Mero patarėja Greta, mano akimis, yra atliekanti savo pareigas, kaip Janulis rašė, ji discorde reiškiasi, supranta savo pareigas. Greta - puikus informacijos šaltinis, jos pasiklausus, atsakymas bus pateiktas laiku, net jei ji ir negali tuo momentu atrašyti, visada informuos, jog tai padarys vėliau, nes šiuo metu negali. Vertinu, tai, jog ji vertina kito laiką! Tačiau, mano nuomone, Leo, pripažinkim, buvo daug naudingesnis "Mero patarėjas".

Aj, pamiršau paminėti potencialus kandidatus į mero kedę, kuri būtų pakeista Jokūbo. 
1. Viktor_Stauffacher. Fantastiškas žmogus!
2. Valdas_Stonkus. Taip, šis žmogus nėra vienas iš mėgiamiausių žmonių serveryje, man pačiai būtų keista, kodėl žmogus, turintis tokias pareigas dar nori mero, tačiau  matau vis tiek jį kaip merą
3. Daumantas_Klimas. Manau, kad žodžių nereikia, visi žinome, koks jis ir kaip jis atlieka savo darbą <3
4. Galų gale. Pats Leo.

5. Jaredas, visi norime jo kaip mero, tačiau jis savo nuomonę jau yra išsakęs man asmeniškai.

Pabaigai, noriu pridurti, kad tai yra mano nuomonė ir ji gali nesutapti su jūsų nuomone. Čia gyvenimas, visko nutinka, nuomonės gali nesutapti ;)
Labai įdomu skaityti jūsų nuomonės taipogi, raginu visus išsakyti jas. Svarbiausia nesikuklinti ;)
Klaidų rasite, neteiskite, nesu lietuvių kalbos mokytoja!
Ačiū!
-Malia

P.s matome akivaizdžius balsų skirtumus xoxo ;)

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD /palikti malia_e cringe


Šį pranešimą redagavo Kipras Easy: 17 lapkričio 2021 - 23:20

  • 8

Paveiksliukas


#138
Hashh'as.

Hashh'as.

    ne lenkas

  • Veteranas
  • 1.046 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • VIP:Yra
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Skerdikas
  • 2022 Metų geriausias:Event rengėjas / Skerdikas
  • Geriausias 2021 metų:Skerdikas
  • 2019 Metų Direktorius:Autoklubo.

sw gal kas pasireikst dar gali ar jau pasiduodat jokuba nuverst


Nepasiduodam, statysim stonku vietoj jo
  • 0

#139
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

pirmas rimtesnes pareigas, kurias gavau tai buvo pd dyrikas prie Versus ir Bugacio. Versus nebuvo pasizymejes ties pd sritimi tai didziaja dali teko tartis su Jokubu. Tuo metu (praeitu metu ziema) Jokubas buvo tikrai geras meras. Grizdavo po simtadieniu ar ko ten ir iskart prie darbu, apzvelgdavo kokius pasiulymus turedavom su kitais pd dyrikais ir negailedavo valandos ar dvieju viska isnagrinet, bet tikrai matesi jo charakterio ydos ir nervu protrukiai, bet turbut suprantama kai grizti po visos dienos ivykiu ir turi niekada nesikeikiu su debilais sampe

Kaip siuo metu yra, nezinau, puse metu nebezaidziu, bet is komentaru suprantu, kad aktyvumo bei naujoviu truksta, del ko, manau, nebeverta laikyti jam siu pareigu ir tiesiog leavinti iki kol atsiras "aistros" vel zaist

Del Ezros irgi nezinau, taciau matosi indelis forume su skundais ir pns, pries gaunant mera kaip adminas nebuvo kazkas wow, bet susidorodavo su kliutimis. turbut kaip ir dabar

Mero patarejo pareigos is sono atrodo siek tiek bereiksmes, tokios, kurias galetu atlikti kiti adminai, o ne specialaus rango reikalaujantis zmogus, taciau pagalba, ypac siuo metu Ezrai, ne pro sal.

Griztant prie Jokubo, neturejau su juo jokiu pykciu, kiek pamenu, tad del kandidaturos problemu taip pat neiskilo, taciau matesi uzsisedimas ant kitu, ko, aisku, niekas nepateisintu

 

aciu uz supratinguma

taliban best


  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/


#140
Smitis🦜

Smitis🦜

    GOD LEVI

  • Veteranas
  • 1.339 Pranešimai
  • Gyv. vietaParadise Island Siauliai
  • Darbas:Survey Corps
  • VIP:Taip
  • XP:beveik 2k
  • Dragunas

mero patarejas kas cia niekada nesikeikiu per itemas


  • 0

PermaBan - 2017-05-22

 

https://i.gyazo.com/...8fa53ef5d95.png

 

3aabc57da6ffc955ee3d564a3f8af7d6.gif

 

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)